IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    Ми научи се да четеш гфо-та тогава..
    Най-добре е да те слушаме теб - белким и ние преуспеем като теб - я с апартамент в Монако, я чичо-шеф на Кредит Суис в Женева..
    Я кажи за Flextype-a - гледам щракаш на кирилица - явно си си оправил трошката
    Няма ли по-нови машини в Швейцария, които да не изискват софт на 20г, за да можеш да пишеш на Български )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

      Ми научи се да четеш гфо-та тогава..
      Е нали ГФОтата ви са лъжливи с цел "спестяване на данъци"? Както винаги при вас нещата са я камилата, я камиларя, я хана...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

        Чел съм ГФО.
        Ми научи се да четеш гфо-та тогава..
        Last edited by mibova; 24.12.2021, 13:34.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

          Бъркал си в касата ли..
          Чел съм ГФО.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

            Oтде бре.Вие нямате и 2К в касата.
            Бъркал си в касата ли..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              Oтде бре.Вие нямате и 2К в касата.
              Е ти пък - ще вземат малко от тия 58 милиона, откраднати от балъкционерите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                Разходите са маркетинг ще достигнат 200к през 2023
                Oтде бре.Вие нямате и 2К в касата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                  Е правилно - вие не инвестирате в маркетинг, а чакате дарения от надценени стоки.
                  Разходите са маркетинг ще достигнат 200к през 2023

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                    Ами моите резултати са, че не съм престъпник като паркаджиите - да крия данъци и да мишкувам. Лично от моя джоб излизат месечно между 2000 и 3000 лева данъци в хазната... толкова колкото и 10 орлета месечно не могат да вкарат.

                    За разлика от вас не се бия в гърдите с резултати - плащам си всичко дължимо до стотинката, чистя където ми е мръсно, засаждам и дарявам всяка година. Тези неща ги правя защото ми доставят удоволствие и не парадирам с тях както вашата комплексарска секта.
                    Да бе туко що изпарадира и то яко.. хахах „..
                    Last edited by mibova; 24.12.2021, 10:57.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      досега не е инвестиран нито един лев в маркетинг сега ще се налеят 60 бона
                      Е правилно - вие не инвестирате в маркетинг, а чакате дарения от надценени стоки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        а ти колко дръвчета засади бе троле.. преди да се звериш първо покажи твоите резултати щото ти и една стотна от това не си засадил.. и паркът е засадил 3000 дървета на средна цена 150лв от своя джоб.. ти кога ще засади 10 бе??? Той ивелин 2014та е знаел, че ще има вирус и е решил да изцака балъкционерите с инфлацията от 2021ва
                        Ами моите резултати са, че не съм престъпник като паркаджиите - да крия данъци и да мишкувам. Лично от моя джоб излизат месечно между 2000 и 3000 лева данъци в хазната... толкова колкото и 10 орлета месечно не могат да вкарат.

                        За разлика от вас не се бия в гърдите с резултати - плащам си всичко дължимо до стотинката, чистя където ми е мръсно, засаждам и дарявам всяка година. Тези неща ги правя защото ми доставят удоволствие и не парадирам с тях както вашата комплексарска секта.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                          Това сме го чували не един път от вас... засега е 100%-това лъжа Но - нова година, нов късмет с шараните и балъкционерите Може би още веднъж ще ви повярват (то друго не им остава де)
                          досега не е инвестиран нито един лев в маркетинг сега ще се налеят 60 бона

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                            Фурнаджийски лопати ли са паркаджиите? Преди 3г всичките канарчета обикаляха и обясняваха как "Оо не, смисълът не е да се търгуват пакетите, а да се построи нещо. Дивидентът ще е голяма работа, мислете си за старините - човек да се пенсионира млад и да не работи".... тра-ла-ла

                            С тежката инфлация - този (още невидян) дивидент от 5к реално пада като себестойност... даваш 35-40 хил. чакаш 6г за дивидент (и пак не го взимаш), а после след още 8 (14 тотал) ще си на нулата - 1/4 от живота ти минал в чакане на фараоните от парка.

                            Наред с товя всяка седмица манипулациите и обещанията се менят - сега се обърна палачинката и мантрата е как пакетите поскъпвали. Много финансово (и не само) неграмотни хора трябва да плащат 60хил. за пакет "акции". За сега само слушаме истории как това се случва, но май са фантазии в главите на паркаджиите.

                            А с тези дръвчета сте ясни - облагородявате си територията на сектата чрез дарения. 1000 дръвчета с 30-50% надценка, вие засаждате 1500 и накрая "500 дарение" - много сте убедителни. В крайна сметка не сте насадили 5хил. дръвчета е 500 от вашия джоб (който преди това е напълнен от другите дарители) - дори с дръвчетата просто си въртите познатата схема за МЛМ.
                            Ако бяхте наистина достойни хора - нямаше да се биете в гърдите с едни 5000 дръвчета, а щяхте да го правите доста по-тихо и анонимно... също и на други места, не само в задния си двор.
                            Не знам нямате ли никакъв срам - да си правите рекламката по този начин и да го тръбите на всяка втора ваша дума, същото и с патриотизма - само думи и реклами от вас, нищо не е искрено, нищо не е истинско.
                            а ти колко дръвчета засади бе троле.. преди да се звериш първо покажи твоите резултати щото ти и една стотна от това не си засадил.. и паркът е засадил 3000 дървета на средна цена 150лв от своя джоб.. ти кога ще засади 10 бе??? Той ивелин 2014та е знаел, че ще има вирус и е решил да изцака балъкционерите с инфлацията от 2021ва

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                              Няма, но от догодина се утрояват туристите, масов маркетинг и входът става 50лв и почват дивидентите
                              Това сме го чували не един път от вас... засега е 100%-това лъжа Но - нова година, нов късмет с шараните и балъкционерите Може би още веднъж ще ви повярват (то друго не им остава де)
                              Last edited by Jorkata; 23.12.2021, 11:14.

                              Коментар


                              • Фурнаджийски лопати ли са паркаджиите? Преди 3г всичките канарчета обикаляха и обясняваха как "Оо не, смисълът не е да се търгуват пакетите, а да се построи нещо. Дивидентът ще е голяма работа, мислете си за старините - човек да се пенсионира млад и да не работи".... тра-ла-ла

                                С тежката инфлация - този (още невидян) дивидент от 5к реално пада като себестойност... даваш 35-40 хил. чакаш 6г за дивидент (и пак не го взимаш), а после след още 8 (14 тотал) ще си на нулата - 1/4 от живота ти минал в чакане на фараоните от парка.

                                Наред с товя всяка седмица манипулациите и обещанията се менят - сега се обърна палачинката и мантрата е как пакетите поскъпвали. Много финансово (и не само) неграмотни хора трябва да плащат 60хил. за пакет "акции". За сега само слушаме истории как това се случва, но май са фантазии в главите на паркаджиите.

                                А с тези дръвчета сте ясни - облагородявате си територията на сектата чрез дарения. 1000 дръвчета с 30-50% надценка, вие засаждате 1500 и накрая "500 дарение" - много сте убедителни. В крайна сметка не сте насадили 5хил. дръвчета е 500 от вашия джоб (който преди това е напълнен от другите дарители) - дори с дръвчетата просто си въртите познатата схема за МЛМ.
                                Ако бяхте наистина достойни хора - нямаше да се биете в гърдите с едни 5000 дръвчета, а щяхте да го правите доста по-тихо и анонимно... също и на други места, не само в задния си двор.
                                Не знам нямате ли никакъв срам - да си правите рекламката по този начин и да го тръбите на всяка втора ваша дума, същото и с патриотизма - само думи и реклами от вас, нищо не е искрено, нищо не е истинско.
                                Last edited by RimogarDD; 23.12.2021, 11:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X