IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
    Има едни чакали, които обикалят домовете с разни уреди за чистене (парочистачки, прахосмукачки) и лъжат хората да си вземат мега неповторимият уред за 4999 лева само тук и сега важи тази цена иначе дори няма от къде да си ги вземете.

    Още в началото Тугедър ми напомниха на точко такъв тип консултанти - изобщо не знаят и не вникват какво говорят. Цялостно само заучени фрази лишени от смисъл. Абе словесна диария да има... хората се хващат на такива неща.

    Та ясно ви е какви експерти и консултанти са щом ги сравнявам с продавачи на прахосмукачк....
    А дали се хващат хората на такива неща? Българинът по принцип е стиснат и мнителен.

    Коментар


    • Има едни чакали, които обикалят домовете с разни уреди за чистене (парочистачки, прахосмукачки) и лъжат хората да си вземат мега неповторимият уред за 4999 лева само тук и сега важи тази цена иначе дори няма от къде да си ги вземете.

      Още в началото Тугедър ми напомниха на точко такъв тип консултанти - изобщо не знаят и не вникват какво говорят. Цялостно само заучени фрази лишени от смисъл. Абе словесна диария да има... хората се хващат на такива неща.

      Та ясно ви е какви експерти и консултанти са щом ги сравнявам с продавачи на прахосмукачк....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Мноо як пич
        Тоя да не им е един от консултантите?
        Е, човека в прав текст си казва "Аз нищо не разбирам от инвестиции, ама да ви дам малко съвети..."
        Малииии....
        Тоя не е просто консултант, тоя май им е един от топ консултантите. Адски е зле момчето... ма то те всичките са така. Преди време в разговор с Гошко Детелинката го бях занитил с няколко въпроса и като го видях как се гърчи (и отговаряше пълни глупости) и ми прилоша... просто няма такива финансови консултанти
        Last edited by Jorkata; 01.06.2022, 08:04.

        Коментар


        • Това е главно действащо лице в парка, част от веригата фирми и фирмички , част от далаверата с акциите, ведно с адвоката Савов. Финансов консултант, боже опази..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
            Ох, не мога с тоя човек, много се смея.
            За дикция и изказ, няма да говоря.
            https://www.youtube.com/watch?v=bXXJytcD9Og
            Моля за съвет от по-опитните инвеститори. Консерви за 20000лв от билата ли да си ги взема или има място за икономически гурута? И после като мине периода дето златото няма никаква стойност, къде да ги пласирам или сам да си ги ям?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
              Ох, не мога с тоя човек, много се смея.
              За дикция и изказ, няма да говоря.
              https://www.youtube.com/watch?v=bXXJytcD9Og
              Мноо як пич
              Тоя да не им е един от консултантите?
              Е, човека в прав текст си казва "Аз нищо не разбирам от инвестиции, ама да ви дам малко съвети..."
              Малииии....
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Сектата вече е превзела селото. Патрулират въоръжени. Точно кибуц са си направили. Горките жители на селото.

                Коментар


                • Ох, не мога с тоя човек, много се смея.
                  За дикция и изказ, няма да говоря.
                  https://www.youtube.com/watch?v=bXXJytcD9Og

                  Коментар


                  • Банда жалкари са се събрали там. Скоро отрязах един мераклия да ми пробутва нещо на витошка, май държеше някаква книга - веднага си помислих, че е гладен тугедърец.

                    Мисля, че вече ловуват гълаби за прехрана - гладни времена за тях се задават.

                    Коментар


                    • Ох, понякога гледам видеата на Ачката. Много е клет. И вие очаквате от такива хора да събират милиони пари и да ги управляват с печалба. Голям майтап.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                        Има бая такива на БФБ -справка :Топливо ,Синергон холдинг ,Еврохолд ит.н
                        При тях ситуацията е малко по-различна. В случая на ИП говорим за чиста финансова схема.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                          За прането на пари говоря аз от една година, ама вие акции, та акции.
                          Сега, руски ли са, ружини ли са, само те си знаят.
                          Всеки човек, който прави, или се опитва да прави бизнес, още на пръв поглед вижда, че няма как 4 години да си на тотална загуба, и да продължаваш да съществуваш. Няма такъв филм при пазарната икономика.
                          Има бая такива на БФБ -справка :Топливо ,Синергон холдинг ,Еврохолд ит.н

                          Коментар


                          • Абсолютно е сигурно, че се перат пари. Имам информация от високо ниво, но нямам информация чий пари се перат. Институциите знаят от години какво става в този парк, но удобно си затварят очите. Сега нещата сочат, че са свързани с Русия парите. Ще поживеем и ще разберем. Никоя финансова пирамида не е оцеляла. Рано или късно, ще гръмне.

                            Коментар


                            • За прането на пари говоря аз от една година, ама вие акции, та акции.
                              Сега, руски ли са, ружини ли са, само те си знаят.
                              Всеки човек, който прави, или се опитва да прави бизнес, още на пръв поглед вижда, че няма как 4 години да си на тотална загуба, и да продължаваш да съществуваш. Няма такъв филм при пазарната икономика.
                              Last edited by Meandmyself; 27.05.2022, 12:21.

                              Коментар


                              • Всеки ден става по-ясна руската връзка с изпирането на пари за финансиране на парка. Помните ли Галакси, Проксима? Те не бяха ли също с руски връзки? Явно някои неща не се променят.

                                Коментар

                                Working...
                                X