IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
    Апостолът се оказа прав Нови орлета посештавак курсове по финанцова не зависимос. Цените ан акцийте здраву ан горе. Инвестицийте ан орлетатат са васдигнати. Очаквай те интересни новини преди изборите. Апостолът е концолтант за министърат ан финанците министърат ан икомониката и министърат ан външните работи.

    Изклиучителни финанцвои резултати аз годината. Зделките със варзани лица грантират интересите ан орлетатат.
    по колко върви сега пакет акциЙ от 200 бр., които предлагате на новите орлета по време на курсовете за "финанцова не зависимос"?
    Някой върза ли се на приказките ви от 1001 нощ?
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Апостолът се оказа прав Нови орлета посештавак курсове по финанцова не зависимос. Цените ан акцийте здраву ан горе. Инвестицийте ан орлетатат са васдигнати. Очаквай те интересни новини преди изборите. Апостолът е концолтант за министърат ан финанците министърат ан икомониката и министърат ан външните работи.

      Изклиучителни финанцвои резултати аз годината. Зделките със варзани лица грантират интересите ан орлетатат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

        Ти па ... единственото, което говори на "инвеститорите", е Търмъка - те на друго не вярват. Това математика, финанси, икономика, здрав разум, документи, ГФО - те тия неща не са ги и чували и не знаят каквo са.
        Образоват ги добре финансово, викаш...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение
          Има ли някоя нова схемка покрай парка? Аз не съм чувал нищо ново.
          Гледам снимки от ИП във фейсбук - ама защо винаги на всички снимки няма кьорав човек? Това на "инвеститорите" не им ли говори нещо?
          Ти па ... единственото, което говори на "инвеститорите", е Търмъка - те на друго не вярват. Това математика, финанси, икономика, здрав разум, документи, ГФО - те тия неща не са ги и чували и не знаят каквo са.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение
            Има ли някоя нова схемка покрай парка? Аз не съм чувал нищо ново.
            Гледам снимки от ИП във фейсбук - ама защо винаги на всички снимки няма кьорав човек? Това на "инвеститорите" не им ли говори нещо?
            Не, те носят хан Аспарух в сърцата и Ботев на прасците. После ядат вафла и изхвърлят опаковката на земята в знак на патриотизъм.

            Коментар


            • Има ли някоя нова схемка покрай парка? Аз не съм чувал нищо ново.
              Гледам снимки от ИП във фейсбук - ама защо винаги на всички снимки няма кьорав човек? Това на "инвеститорите" не им ли говори нещо?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                Ама вие милионите за нищо ги нямате в тая тема. 30 , 40 милиона викаш ще ги прибере ей така от раз. Имам чувството, че идея си нямате как се печелят пари, как се набира капитал и тн. Добър ден и ей ги 40 милки, някак си прибрани от фенове на костя и заблудени айтита. Вие наистина го изкарахте факир тоз човечец.
                Напротив, имаме ги за нещо и затова отдавна говорим, че 70млн са голям капитал за строителство. Вдигат се къде по-големи щилищни и нежилищни комплекси за тези пари. Говорим за сгради, които трябва да отговарят на някакви норми и регулация и където се изсипва десеторно повече материал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                  Отдавна се коментира (и то от доста компетентни хора, много от тях в строителния бизнес), че парка не струва 70 милиона (колкото са продадените акции), а максимум 25-30 милиона. Отделно Ивелин е хлъзгав като сопол когато го питат как точно се инвестират парите, а на самите патета им се обяснява да му имат доверие и да не задават въпроси.

                  Съвсем отделен въпрос е, че по ГФО в парка не са влизали инвестиции от години (заемите са отделна тема), а там се строят някакви неща. Как, с какви пари, кой ги дава, кой е собственика, какво е дяловото участие? Цяло царство построиха без и един лев промяна в отчетите - как става това?
                  От публикуваната информация в ТР (ГФО и документи за около 2 млн. лв. облигационни заеми) отдавна е ясно, че парка е собственост на някакви лица (имаше списък на записалите облигации от първия заем, после тази информация изчезна при втория). Какви са тези лица е отделен въпрос, но не са акционерите-шарани.
                  ИП е затънал в дългове до гуша и акционерите няма да видят и стотинка от инвестициите си. Всичко в парка е на милостта на заемодателите. Отношението Дълг/Капитал вече надминава 13:1 (отделно от облигациите има някакви неясни задължения за над 10 млн. лв.).
                  И тъй като парите от продадените пакети акциии не са влизали директно в ИП, а са заминавали по сметки на продавачите на акции, то най-вероятно с част от парите на патетата са заформени заемите към дружеството, с което се осъществява дейността в парка досега. Пито - платено. Патетата имат акции, и на хартия участват в "патриотичния проект", но на практика нямат нищо. Схемаджиите са хем мажоритари в капитала, хем държат облигациите и заемите.
                  Last edited by Kildirim_Bei; 19.01.2023, 11:35.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                    Ама вие милионите за нищо ги нямате в тая тема. 30 , 40 милиона викаш ще ги прибере ей така от раз. Имам чувството, че идея си нямате как се печелят пари, как се набира капитал и тн. Добър ден и ей ги 40 милки, някак си прибрани от фенове на костя и заблудени айтита. Вие наистина го изкарахте факир тоз човечец.
                    Отдавна се коментира (и то от доста компетентни хора, много от тях в строителния бизнес), че парка не струва 70 милиона (колкото са продадените акции), а максимум 25-30 милиона. Отделно Ивелин е хлъзгав като сопол когато го питат как точно се инвестират парите, а на самите патета им се обяснява да му имат доверие и да не задават въпроси.

                    Съвсем отделен въпрос е, че по ГФО в парка не са влизали инвестиции от години (заемите са отделна тема), а там се строят някакви неща. Как, с какви пари, кой ги дава, кой е собственика, какво е дяловото участие? Цяло царство построиха без и един лев промяна в отчетите - как става това?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от donic Разгледай мнение
                      Здравейте,
                      някой има ли опит с курсовете на Ангел Тодоров от БОК?
                      Доста настойчиво ме търсят след като се абонирах за безплатните им видеа. Казаха ми, че са ме избрали на случаен принцип.
                      Съгласих се да се запиша за кура по финансова грамотност но веднага ме офертираха да се запиша и за друг, тъй като щели да поскъпнат.
                      ако ще ставаш измамник - е добре да посетиш именно подобни курсове
                      ама първо се подготви да те поизмамят с някоя много яка инвестиция...
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Здравейте,
                        някой има ли опит с курсовете на Ангел Тодоров от БОК?
                        Доста настойчиво ме търсят след като се абонирах за безплатните им видеа. Казаха ми, че са ме избрали на случаен принцип.
                        Съгласих се да се запиша за курса по финансова грамотност но веднага ме офертираха да се запиша и за друг, тъй като щели да поскъпнат.
                        Last edited by RUBLA; 18.01.2023, 19:59.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                          Наистина ли не разбираш Това, че измамника е казал, че ще струва 70 милиона лева не означава, че ще струва толкова Ще струва примерно 5 милиона, а той ще обяснява на балъци как струва 70 и някак ще им пребере 30-40 милиона с някаква схема за инвестиране или кой знае какво.
                          Ама вие милионите за нищо ги нямате в тая тема. 30 , 40 милиона викаш ще ги прибере ей така от раз. Имам чувството, че идея си нямате как се печелят пари, как се набира капитал и тн. Добър ден и ей ги 40 милки, някак си прибрани от фенове на костя и заблудени айтита. Вие наистина го изкарахте факир тоз човечец.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                            В ютюб вожда заяви, че ще правят първо българско царство за 70 млн лева. Небезисвестния тотенхоф го попита от къде тия милиони, човека каза парите са моя грижа, акции не продаваме, но пари ще има. А някои ми се пънат тука, че не перат, или 70 милки ще ги съберат от феновете на възраждане
                            Наистина ли не разбираш Това, че измамника е казал, че ще струва 70 милиона лева не означава, че ще струва толкова Ще струва примерно 5 милиона, а той ще обяснява на балъци как струва 70 и някак ще им пребере 30-40 милиона с някаква схема за инвестиране или кой знае какво.

                            Коментар


                            • В ютюб вожда заяви, че ще правят първо българско царство за 70 млн лева. Небезисвестния тотенхоф го попита от къде тия милиони, човека каза парите са моя грижа, акции не продаваме, но пари ще има. А някои ми се пънат тука, че не перат, или 70 милки ще ги съберат от феновете на възраждане

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от otem Разгледай мнение

                                Да, добре разсъждаваш - трябва и отрицателен опит да има. Поне поиска ли си ги? Върнаха ли ти парите?
                                Мислих го, но реших да го оставя като развлекателен подкаст. Нещата, които се говорят са меко казано скандални.
                                Отделно Ачо раказа за някаква смела душица решила да си поиска паричките и му смлели телефона да искат да го видят, да им обснява защо/кое/как не му харесва, леко гранично с тормоз нали (и като предупреждение всеки кво го чака). Предполагам ако бях опитал щяха и да ме налазят с оферти за патриотико-исторически кокошки на 1500 лв бройката, които ще дават пра-български яйца след 50 години. Като цяло яка офертичка, ма я съм непросветен...
                                Та като цяло реших да си го спестя. ))

                                Коментар

                                Working...
                                X