IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    И, нито една фирма не се е кръстила "Спестяване отходната тръба под мивката". Аз бих измислил по-атрактивно име, ако ми пратиш 10лв. по Еконт, навит ли си? Даже съм навит да съфинансирам проекта. Не се бъзикъм!
    По-добре, си купи още някоя серпентинка от португалците за 500 лв ли бяха, че евро ли, бройката, както някои умници тук. Така искрено и тежко, не съм се смял от години, откак научих за Великия Комбинатор, дето се сдоби с тях. "Удар" за милиони, дума да няма.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

      Ивелинката има нов бизнес и му дреме на парка. Сладурите с малката оранжериика до октомври оттогава откриха 2-ри магазин в София и общо 5-ти в страната, плюс две механи - в София и Варна. Хората за три месеца не могат да завършат баня ...
      Вярно е. В момента се разчиства радиозавода във Варна. Ще се строят 6 блока по 25 етажа
      Така се коментира. Строител щяла да бъде някаква шуменска фирма

      Коментар


      • Първоначално изпратено от smartinvest Разгледай мнение
        Дупе да му е яко на Ивелинката.
        Ивелинката има нов бизнес и му дреме на парка. Сладурите с малката оранжериика до октомври оттогава откриха 2-ри магазин в София и общо 5-ти в страната, плюс две механи - в София и Варна. Хората за три месеца не могат да завършат баня ...

        Коментар


        • Дупе да му е яко на Ивелинката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Само колко тематични са имената на фирмите там. А аз, аха! да се притесня за успехите на момците.
            Да им пожелаем успех, Свято Дело вършат, лекуват от глупост .
            И, нито една фирма не се е кръстила "Спестяване отходната тръба под мивката". Аз бих измислил по-атрактивно име, ако ми пратиш 10лв. по Еконт, навит ли си? Даже съм навит да съфинансирам проекта. Не се бъзикъм!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

              Зависи къде се строят, путьо зеленомафиотски.

              Построй на вр. Мусала, но не пипай земята, която ти дава храната, путьо зеленомафиотски.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                Само колко тематични са имената на фирмите там. А аз, аха! да се притесня за успехите на момците.
                Да им пожелаем успех, Свято Дело вършат, лекуват от глупост .
                Last edited by aleks262; 07.03.2024, 22:30.

                Коментар


                • https://papagal.bg/person/DA285E2D61...uqsDLh_V10-V9E

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Sh00tHer Разгледай мнение
                    Хората от народа ... ъъъ от парка де... та тия хора се бунтуват срещу вятърните и, забележете, соларни източници на енергия.

                    В същото време същите тези хора инвестират във фотоволтаици чрез дружеството на апостола - Факла АД.

                    Не е лесно да си шизофреник....
                    Зависи къде се строят, путьо зеленомафиотски.

                    Построй на вр. Мусала, но не пипай земята, която ти дава храната, путьо зеленомафиотски.
                    Last edited by Turbolan; 07.03.2024, 14:21.

                    Коментар


                    • https://krasivovetrino.bg/bg-BG/News...-binIc4MchvBRQ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Sh00tHer Разгледай мнение
                        Хората от народа ... ъъъ от парка де... та тия хора се бунтуват срещу вятърните и, забележете, соларни източници на енергия.

                        В същото време същите тези хора инвестират във фотоволтаици чрез дружеството на апостола - Факла АД.

                        Не е лесно да си шизофреник....
                        ...Ама е забавно да го гледаш отстрани. И най-доброто е че, гламавите "инвеститори в ИП", реално, са купили СЪС СВОИ ПАРИ далаверката на "шизофрениците". ПОНЕ ТЕ, с Пари да се видят.
                        ААААЛИЛУЙЯААА!!!
                        ХВАЛА на орлетата! Слава тебе, Господи, че ни спусна тази (на пръв поглед, доста съмнителна) Благодат. Дано тези момци снижат броя на глупаците в България поне двойно. Щото, иначе, загиваме.

                        Коментар


                        • Хората от народа ... ъъъ от парка де... та тия хора се бунтуват срещу вятърните и, забележете, соларни източници на енергия.

                          В същото време същите тези хора инвестират във фотоволтаици чрез дружеството на апостола - Факла АД.

                          Не е лесно да си шизофреник....

                          Коментар


                          • Явно добре съм нацелил с "трапезния патриотизъм", защото се отваря първа механа "Хора от народа" във Варна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                              Трапезният патриотизъм е чудна политическа и пазарна ниша, но Тугедърите буквално я окупират отвсякъде в търговския сегмент. Има някакви жалки опити във фейса за тениски "Фрут оф дъ луум" с цитати на Левски на петорни цени, но нямат лайкове. Трябва нещо за гледане и убиване на време, хапка и пийка. ИП плюс бакалиите затварят кръга чудесно.

                              Все си мислех, че хляб има в някакво спортно/скаутско/фитнес движение с абонаментни карти - хем си си сред съмишленици, хем контакти и приятели, хем полезно и за здравето. Изглежда готино и за стори във фейса. Обаче явно няма мегдан.
                              То мегдан може и да има, ама мераклиите да са кът. Все тая: Пари у ахмаци, не трябва да седят и добре, че някой им ги прибира. Иначе, когато ту
                              търсихме за истински доказан продукт, с много добър пазар и висок IRR, ни обвиниха в какво ли не. Ами на такива как да съчувствам? САМИ са се наврели там, да си плащат за "гяволъка".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                                Трапезният патриотизъм е чудна политическа и пазарна ниша, но Тугедърите буквално я окупират отвсякъде в търговския сегмент. Има някакви жалки опити във фейса за тениски "Фрут оф дъ луум" с цитати на Левски на петорни цени, но нямат лайкове. Трябва нещо за гледане и убиване на време, хапка и пийка. ИП плюс бакалиите затварят кръга чудесно.

                                Все си мислех, че хляб има в някакво спортно/скаутско/фитнес движение с абонаментни карти - хем си си сред съмишленици, хем контакти и приятели, хем полезно и за здравето. Изглежда готино и за стори във фейса. Обаче явно няма мегдан.
                                тези трапезните/ракиените инвеститори обикновено само патос влагат, но нито са дали някой лев на орлетата измамници нито имат какво да дадат
                                общо всето публика
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X