IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lost in fx Разгледай мнение
    Все още не мога да разбера защо тук се оформя негативно мнение за новата партия и ръководството и още преди да са направили каквото и да било?

    Не познавам нито Ивелин Михайлов, нито Николай Марков но поне от това което виждам в публичното пространство като техни изяви през годините интервюта и др. оставам с добро впечатление. Изгледах и няколко от срещите които правят сега по градовете в хода на предизборната им кампания. Честно казано изглеждат ми разумни и мислещи хора. Не намирам информация да са дискредитирани по някакъв начин или да са извършили престъпления. Нито пък да имат връзки и зависимости с досегашната власт или с организиранта престъпност. Ако има такава информация нека да бъде споделена за да се знае от всички!

    По темата Исторически Парк има някакви твърдения за пирамида, измами и др подобни но те идват само от определени медии и журналисти. Явно само те си знаят защо го правят и какви доказателства имат за твърденията. Всеки си има някакви интереси, било то финансови и други. Но реално има ли някой който да е бил измамен? Има ли подадени жалби от измамени инвеститори? Има ли съдебни дела? Според мен ако имаше наистина някакви тежки нарушения и престъпления отдавна щяха да са ги приключили. Но понеже няма нищо реално затова атаките към момента са единствено медийни и чрез "проверки". Ивелин Михайлов в едно видео твърди че досега са му правени над 400 проверки както от НАП, ИП, ДАНС и МВР. Ако наистина имаше нещо нередно досега защо не са го закопчали?

    Та ако някой има реална информация с доказателства за нередности нека да я сподели за да се знае. Както за ИП така и за партията. Обвинения от типа "тия са копейки" и "русофили" са просто абсурдни според мен. Живеем в свободна страна и всеки може да си вярва в каквото иска. Важни са резултатите.
    зачети темата назад

    за тугедърците и финансирането на парка

    после питай пак
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Все още не мога да разбера защо тук се оформя негативно мнение за новата партия и ръководството и още преди да са направили каквото и да било?

      Не познавам нито Ивелин Михайлов, нито Николай Марков но поне от това което виждам в публичното пространство като техни изяви през годините интервюта и др. оставам с добро впечатление. Изгледах и няколко от срещите които правят сега по градовете в хода на предизборната им кампания. Честно казано изглеждат ми разумни и мислещи хора. Не намирам информация да са дискредитирани по някакъв начин или да са извършили престъпления. Нито пък да имат връзки и зависимости с досегашната власт или с организиранта престъпност. Ако има такава информация нека да бъде споделена за да се знае от всички!

      По темата Исторически Парк има някакви твърдения за пирамида, измами и др подобни но те идват само от определени медии и журналисти. Явно само те си знаят защо го правят и какви доказателства имат за твърденията. Всеки си има някакви интереси, било то финансови и други. Но реално има ли някой който да е бил измамен? Има ли подадени жалби от измамени инвеститори? Има ли съдебни дела? Според мен ако имаше наистина някакви тежки нарушения и престъпления отдавна щяха да са ги приключили. Но понеже няма нищо реално затова атаките към момента са единствено медийни и чрез "проверки". Ивелин Михайлов в едно видео твърди че досега са му правени над 400 проверки както от НАП, ИП, ДАНС и МВР. Ако наистина имаше нещо нередно досега защо не са го закопчали?

      Та ако някой има реална информация с доказателства за нередности нека да я сподели за да се знае. Както за ИП така и за партията. Обвинения от типа "тия са копейки" и "русофили" са просто абсурдни според мен. Живеем в свободна страна и всеки може да си вярва в каквото иска. Важни са резултатите.

      Коментар


      • Бил е в тв Алфа, но е адекватен и има страхотни попадения, както и се ангажира с добри каузи. На фона на умопомрачени евроатлантици като Евгений Дайнов, Eмил Джасим, Татяна Кристи, Асен Генов или Иво Инджев, които според мен са си чисто луди, моля ви се..няма нищо по гнусно от това да си бил агент на дс и комунистически отрок и да се правиш на демократ. Мноооого е гнусно.На фона на тоталната неадекватност, некадърност и подлост на последните управляващи, ще има място и за такива като хана. Това е положението.
        Last edited by Minaiivan; 23.04.2024, 11:49.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Аз току се чудя, какво се обърка там?
          Волен е много интелигентен човек сам по себе си, но властта, която получи като Златен пръст го заслепи и той мръдна. За мен лично има и някаква злоупотреба със субстанции. В момента прави Тик-Ток битки с Кулагин и има кулинарен влог.
          А беше на балотаж за президент и все още друг популист-русофил не е бил неговия резултат в абсолютен брой гласове тогава.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

            Видеата "Европа замръзва, в Русия се чудят с Бентли или с Ферари да ходят на работа" малко убиват тая теза.

            Все пак Цанов е бивш водещ от ТВ Алфа, помним ние някои неща/
            Замръзват тъпите немци и австрийци. Хак им е. Сами си го направиха, както и ред други тъпотии.

            Надолу Франция, Италия и Иберийския полуостров и даже Балканите не са усетили нищо с алжирския газ, азерски газ и алтернативни доставки.

            Аман от тъпа путинистка пропаганда.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

              Видеата "Европа замръзва, в Русия се чудят с Бентли или с Ферари да ходят на работа" малко убиват тая теза.

              Все пак Цанов е бивш водещ от ТВ Алфа, помним ние някои неща/
              Аз току се чудя, какво се обърка там?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                Е, не намесвайте Цанов във тия фекалии. Това, че някой не блее в общия хор, не го прави автоматично копейка/руска подлога. Ай сега.
                Видеата "Европа замръзва, в Русия се чудят с Бентли или с Ферари да ходят на работа" малко убиват тая теза.

                Все пак Цанов е бивш водещ от ТВ Алфа, помним ние някои неща/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                  Е, не намесвайте Цанов във тия фекалии. Това, че някой не блее в общия хор, не го прави автоматично копейка/руска подлога. Ай сега.
                  Когато пее в общия хор на копейките, го прави копейка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                    Е, не намесвайте Цанов във тия фекалии. Това, че някой не блее в общия хор, не го прави автоматично копейка/руска подлога. Ай сега.
                    Не се напрягай. Тейк ит изи.

                    Коментар


                    • Е, не намесвайте Цанов във тия фекалии. Това, че някой не блее в общия хор, не го прави автоматично копейка/руска подлога. Ай сега.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                        Просто казвам, че ИП досега БЕШЕ пирамида. Вече е политически проект, който събира известни хора с влияние. Дотука беше с "нека влачат патетата, като толкова им е акъла". Играта се мести на друго ниво. В най-добрият случай Ивчо ще налива субсидията в себе си. В лошият - ще я налива във Варненска автономия.
                        Пропускам нещо: ИП И ДОСЕГА, беше пирамида. А сега вече, освен че остава пирамида, става И политически проект. Иначе, с останалото, съм съгласен.
                        Last edited by Pyramid; 22.04.2024, 20:17.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Братле, дай да се разберем: И АЗ съм "раша кратуна" но, когато преди 5-6 години, вдигах аларма заедно с няколко други форумци, със съвсем друга политическа ориентация, някои ни се смеха, а други, даже ни наричаха как ли не. Бил някого ошмулил Ивелин. АМИ ТАКА ДА БЪДЕ. Да е мислил "прекараният". Какво правели БНО, Киро Брейка и т.н., също е тяхна си работа. Бууутат се в политиката, разреждат бозата. Стой си встрани от разни мейнстрийми, нагъвай си пуканки,.пий си там, бира, кОла или каквото, и гледай сеир. Няма лек за балами, освен загубата. ТАКА да бъде.
                          Просто казвам, че ИП досега БЕШЕ пирамида. Вече е политически проект, който събира известни хора с влияние. Дотука беше с "нека влачат патетата, като толкова им е акъла". Играта се мести на друго ниво. В най-добрият случай Ивчо ще налива субсидията в себе си. В лошият - ще я налива във Варненска автономия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Братле, дай да се разберем: И АЗ съм "раша кратуна" но, когато преди 5-6 години, вдигах аларма заедно с няколко други форумци, със съвсем друга политическа ориентация, някои ни се смеха, а други, даже ни наричаха как ли не. Бил някого ошмулил Ивелин. АМИ ТАКА ДА БЪДЕ. Да е мислил "прекараният". Какво правели БНО, Киро Брейка и т.н., също е тяхна си работа. Бууутат се в политиката, разреждат бозата. Стой си встрани от разни мейнстрийми, нагъвай си пуканки,.пий си там, бира, кОла или каквото, и гледай сеир. Няма лек за балами, освен загубата. ТАКА да бъде.
                            точно на теб не ти приляга да използваш думата "балама"
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                              Не е толкова безобидна работата. Вземи 20к ловджии и раша кратуни, обучавани от БНО-Шипка, добави регионална проПутин Варненска партия, милициите на Марков, хранителната верига на Хора от Народа плюс влиянието на Киро Брейка и Цанов над белите цигани от панелните гета и ще видиш една много добре организирана схема. Всичко това в комбинация с ДАНС, МВР и Армия, в които 80% от чантаджиите се молят за руска окупация час по-скоро.

                              Нали се сещаш колко сме близо до "Група зли наркомани нападнаха рускоговорящи и ги запалиха живи край Приморски". Тоя филм вече го гледахме.

                              "Величие" не е разцепване на "Възраждане", а неговата подобрена, порусорена версия. Костя остава като ибрик на Бойко.
                              Братле, дай да се разберем: И АЗ съм "раша кратуна" но, когато преди 5-6 години, вдигах аларма заедно с няколко други форумци, със съвсем друга политическа ориентация, някои ни се смеха, а други, даже ни наричаха как ли не. Бил някого ошмулил Ивелин. АМИ ТАКА ДА БЪДЕ. Да е мислил "прекараният". Какво правели БНО, Киро Брейка и т.н., също е тяхна си работа. Бууутат се в политиката, разреждат бозата. Стой си встрани от разни мейнстрийми, нагъвай си пуканки,.пий си там, бира, кОла или каквото, и гледай сеир. Няма лек за балами, освен загубата. ТАКА да бъде.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                                Тук е разковничето - ИП патетата вече започнаха да хранят/псуват Търмъка и Сие заради новата им партия - ядосани са, че ще крадат от и без това завяхващото количество гласове за Възраждане (освен това и че Ивелин неведнъж е казвал, че няма да влиза в политиката, а сега прави партия) - копейките са много недоволни от това разцепление. Според мен ако наистина мине това с тая партия (Възход, Въздигане или както там се казва) - Ивелинчо ще се озове с още един доста горещ картоф в ръцете си (освен другите глупости, които сътвори, като набирането на персонал за Вагнер в телеграм канала на парка).
                                Не е толкова безобидна работата. Вземи 20к ловджии и раша кратуни, обучавани от БНО-Шипка, добави регионална проПутин Варненска партия, милициите на Марков, хранителната верига на Хора от Народа плюс влиянието на Киро Брейка и Цанов над белите цигани от панелните гета и ще видиш една много добре организирана схема. Всичко това в комбинация с ДАНС, МВР и Армия, в които 80% от чантаджиите се молят за руска окупация час по-скоро.

                                Нали се сещаш колко сме близо до "Група зли наркомани нападнаха рускоговорящи и ги запалиха живи край Приморски". Тоя филм вече го гледахме.

                                "Величие" не е разцепване на "Възраждане", а неговата подобрена, порусорена версия. Костя остава като ибрик на Бойко.

                                Коментар

                                Working...
                                X