IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Трибелий съвсем е изгубил козите, вече явно нищи престъпни схеми и громи мафията, заплашва открито ако някой му се противопостави. Не са добре нещата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
      Нека дадат някакво актуално инфо съфорумци, който са си купили акций и чакат големите дивиденти. Тук пишеше един "инвеститор", но не съм го мяркал от бая време.
      Да дадат, да дадат...Колко да дадат, да се изтъпанят, сякаш се хвалят как са ги извозили? Всякакви ще мрънкат тук под нови никове и ще се правят на загрижени за БГ "инвестициИ", ама ние си знаем, че са от онези, дето ни се смята и ни плюха и нас с колегата Влахов ни наричаха "Измамници", 'крадци" и "национални предатели". Не ме е грижа за тях, хак им е.
      Last edited by Pyramid; 06.04.2024, 15:42.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
        Те че са изгорели е ясно. По -интересното е кой бута кинти на трибелчо, че чак и партия се навири да прави?
        По-високо ниво мошеник. Овцете обичат да ги лъжат, а по-простите - и да ги стрижат. Да ги оправят също.

        Коментар


        • Нека дадат някакво актуално инфо съфорумци, който са си купили акций и чакат големите дивиденти. Тук пишеше един "инвеститор", но не съм го мяркал от бая време.

          Коментар


          • Те че са изгорели е ясно. По -интересното е кой бута кинти на трибелчо, че чак и партия се навири да прави?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
              Много добре виждате, че се ползва неограничен ресурс от много много милиони. Нали е ясно че това ве са милионите на шараните в началото, както повечето тук твърдяхте. Някой здраво дава пари за превъртане, а покрай тях ще изгорят старите наивни шарани, полакомили се за 40 процента лихва.
              Не "ще", ами вече, те СА изгорели. Ама така трябва, т.к.знаеш за лакомията (Г.Г.З.)

              Коментар


              • Много добре виждате, че се ползва неограничен ресурс от много много милиони. Нали е ясно че това ве са милионите на шараните в началото, както повечето тук твърдяхте. Някой здраво дава пари за превъртане, а покрай тях ще изгорят старите наивни шарани, полакомили се за 40 процента лихва.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                  Идеята на инвестициите са поемане на риск срещу печалба или загуба. В случая са преценили грешно, вината си е тяхна и си поемат загубата. Не всички проекти са успешни.
                  Какви инвестиции, бре, пич?
                  Акциите ги купуваш от трети лица (адвокт Савов и разни тугедърски орлета), не от парка. Парите ти не се инвестират директно в парка, както биват залъгвани "инвеститорите". Тия трети лица отпускат облигационни заеми на парка, с твоите пари, за да може да се строи нещо. Но само с част от парите ти. С останалата орлетата си живеят, купуват си техни имоти, правят си техни бизнеси.
                  Парка, дори и някой слънчев ден на излезе на печалба, първо трябва да върне заемите на тия тарикати, а за "инвеститорите" отново няма да остане нищо. Така цялата схема си работи идеално, точно както е замислена.

                  И стига с тоя спор, пирамида ли е или не. Има и други видове измами, освен "пирамида".

                  Коментар


                  • Според мен парка не е пирамида в чистия й вид. При пирамидите фараона обикновено прави първа копка и изчезва с парите на наивниците. Тук случая не е такъв, имаме крайния продукт, който даже продължава да се достроява.
                    Моето мнение е че е неуспешен проект дължащ се на лошо проучване, лош маркетинг, сбъркана стратегия, факторите са много. В този смисъл крайните последствия ще са за инвеститорите и така трябва да бъде. Идеята на инвестициите са поемане на риск срещу печалба или загуба. В случая са преценили грешно, вината си е тяхна и си поемат загубата. Не всички проекти са успешни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                      Мурзилките сте всичките едни и същи, не знам как менте полковника бил "хубав" човек.... Хубавото е, че основна жертва на измамника мазен сте точно тоя типаж русофили-рубладжии.
                      По полека, че умнокрасивите обикновено нито сте умни, еле пък красиви..покрай такива чак ивелинката става симпатичен на аудиторията на моменти.
                      Интересно инфо от изгоненения Ачка, който заяви че парка никога не е бил предназначен за бг пазара. Пък уж от българи за българи, ала бала. Скарали се за две къщи, явно ачката ги е построил после ивелинчо си ги е приписал на себе си. Тва ламтежа за имоти не е хубаво нещо.
                      Last edited by Minaiivan; 05.04.2024, 09:53.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                        Мурзилките сте всичките едни и същи, не знам как менте полковника бил "хубав" човек.... Хубавото е, че основна жертва на измамника мазен сте точно тоя типаж русофили-рубладжии.
                        Не знам, кого визираш под това "сте". "Ивелинката" нито съм го срещал, нито го познавам лично, нито съм му дал и половин стотинка па, ако ще, градски да сме. Някакъв момък, Оправен, хитър... Ами добре, така да е. Нямам допирни точки и с групичката му и съжалявам, ако от това ти докривява. За него се радвам. Мъчно ми е за вас.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Имаш харесване, Берти. Наложи има. Ама що пък Ивелинката да е лошо? Учи хората на ум-разум, прибира им парите, да не се гръмнат някъде другаде с тях, лично ги използва с полза (извини ме за тавтологията)... Бандит бил. Къде по-лошо е, кога хората са глупави, т.к. тогава, те вредят на всички, в т.ч.И на себе си. Ивелинката, поне на себе си не вреди, пич е, млад, готин, агресивен. А за полк. Марков ми е жал, наистина. Щото хубав човек.
                          Мурзилките сте всичките едни и същи, не знам как менте полковника бил "хубав" човек.... Хубавото е, че основна жертва на измамника мазен сте точно тоя типаж русофили-рубладжии.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            Страшно много балъци им се връзват на тези.
                            Лошото е Ивелинката, оня полковника с форма на кюфте и други подобни почнаха да се въртят около нови проекти с амбиции в политиката.
                            В момента врагът са перките за ток.... думи нямам.
                            Имаш харесване, Берти. Наложи има. Ама що пък Ивелинката да е лошо? Учи хората на ум-разум, прибира им парите, да не се гръмнат някъде другаде с тях, лично ги използва с полза (извини ме за тавтологията)... Бандит бил. Къде по-лошо е, кога хората са глупави, т.к. тогава, те вредят на всички, в т.ч.И на себе си. Ивелинката, поне на себе си не вреди, пич е, млад, готин, агресивен. А за полк. Марков ми е жал, наистина. Щото хубав човек.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                              Те ревяха и срещу фотоволтаиците, но после се оказа, че имало техни хора, които се занимават с това и стана малко като със съветския мирен атом, дето бил най-мирният
                              Дружсетвото, чрез което можеш да инвестираш във фотоволтаици, е ФАКЛА АД. Акции можеш да си купиш чрез АСЕНДИНГ АД.
                              Споменато е в предходните коментари. Като полезна информация бих добавил, че на някои скорошни снимки от парка действително се виждат фотоволтаици

                              Коментар


                              • Те ревяха и срещу фотоволтаиците, но после се оказа, че имало техни хора, които се занимават с това и стана малко като със съветския мирен атом, дето бил най-мирният

                                Коментар

                                Working...
                                X