IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Убедено, ЗА ТЯХ И ТЕХНИТЕ ЦЕЛИ, те вярват в това. Шахматен турнир в Нижние Васюки, сезон 2+.
    Някои си създават рамки, спрямо вярата си, а други си създават вяра спрямо рамките си, но аз съм убеден, че точно рамките и вярата ни са причина да сме това което сме и да постигаме резултатите, които постигаме.
    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

      Благодаря. Но все пак не виждам къде има проблем. Две лица извършват покупко-продажба на акции от дружество. Самото дружество, доколкото разбирам си е публикувало отчетите и финансовото си състояние по надлежния ред. Двете страни се съгласяват с въпросната сделка. Коя институция трябва да се задейства и с какви мотиви според теб?
      Така представено никоя, но ако вкараш в контекста, че някой консултант или самия Михайлов те/той увещава, че парите влизат в парка вече всичко придобива съвсем различна светлина - в много видео клипове се казва, че хората могат да инвестират и да подкрепят проекта като купят акции или директно закупят карти, а миналия месец дори имаха предизвикателство да наберат 1 милион капитал за 1 месец, виж след 36 минута:
      https://www.youtube.com/watch?v=F0cA_DJmW54&t=2293s

      Сега как ти се вписва набиране на капитал (без да се преминава през борсата) за проекта и договор между ФЛ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

        Не съм ровил в подробности как го предлагат. Тоест положих някакво усилие да потърся, обаче никъде не намерих примерен договор или нещо подобно. Поинтересувах се от гледна точка на финансовите параметри, и след като тези параметри не отговарят на моите разбирания, нямаше смисъл да ровя правната страна на нещата. В момента интереса ми е насочен към моралната гледна точка на нещата. Заел съм се със свой проект и ако в действителност се окаже, че намеренията на Ивелин са филантропски, бих го потърсил за съдействие. Харесва ми колко енергия влагат в това което правят и си представям какво би било, ако насочат тази енергия в правилната посока
        Убедено, ЗА ТЯХ И ТЕХНИТЕ ЦЕЛИ, те вярват в това. Шахматен турнир в Нижние Васюки, сезон 2+.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

          Отне ми малко време да видя из постовете в другия форум, но ето ти договора:
          https://www.scribd.com/document/3725...ka-Na-Akcii-IP
          Благодаря. Но все пак не виждам къде има проблем. Две лица извършват покупко-продажба на акции от дружество. Самото дружество, доколкото разбирам си е публикувало отчетите и финансовото си състояние по надлежния ред. Двете страни се съгласяват с въпросната сделка. Коя институция трябва да се задейства и с какви мотиви според теб?
          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

            Не съм ровил в подробности как го предлагат. Тоест положих някакво усилие да потърся, обаче никъде не намерих примерен договор или нещо подобно. Поинтересувах се от гледна точка на финансовите параметри, и след като тези параметри не отговарят на моите разбирания, нямаше смисъл да ровя правната страна на нещата. В момента интереса ми е насочен към моралната гледна точка на нещата. Заел съм се със свой проект и ако в действителност се окаже, че намеренията на Ивелин са филантропски, бих го потърсил за съдействие. Харесва ми колко енергия влагат в това което правят и си представям какво би било, ако насочат тази енергия в правилната посока
            Отне ми малко време да видя из постовете в другия форум, но ето ти договора:
            https://www.scribd.com/document/3725...ka-Na-Akcii-IP

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

              А защо си мислиш, че това не е правилната посока?
              Много пъти съм споделял негативното си отношение към национализма
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                Харесва ми колко енергия влагат в това което правят и си представям какво би било, ако насочат тази енергия в правилната посока
                А защо си мислиш, че това не е правилната посока?
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                  А да кажеш, че по този начин парите ти се вливат в компанията и ти инвестираш пряко в нейното развитие?
                  Да, ти купуваш акция, която преди е била 1 лева, а сега 200 - само този 1 лев реално е регистриран в компанията, а разликата отива незнайно къде, а това му се нарича измама:

                  Измамата е въвеждане и/или поддържане на заблуда у някого с користни подбуди.

                  Отделно миналата година усилено тръбяха и според редица писали в темата, това бе публично предлагане на акции, но без посредник в разрез със ЗППЦК.

                  Само тези 2-те стигат ...
                  Не съм ровил в подробности как го предлагат. Тоест положих някакво усилие да потърся, обаче никъде не намерих примерен договор или нещо подобно. Поинтересувах се от гледна точка на финансовите параметри, и след като тези параметри не отговарят на моите разбирания, нямаше смисъл да ровя правната страна на нещата. В момента интереса ми е насочен към моралната гледна точка на нещата. Заел съм се със свой проект и ако в действителност се окаже, че намеренията на Ивелин са филантропски, бих го потърсил за съдействие. Харесва ми колко енергия влагат в това което правят и си представям какво би било, ако насочат тази енергия в правилната посока
                  Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                    Защо да трябва да се намесват институциите? Няма закон, забраняващ да си продаваш дялове от фирмата. Например на пазара, ако си купиш череши по 200 лева килото, то коя институция е виновна?
                    А да кажеш, че по този начин парите ти се вливат в компанията и ти инвестираш пряко в нейното развитие?
                    Да, ти купуваш акция, която преди е била 1 лева, а сега 200 - само този 1 лев реално е регистриран в компанията, а разликата отива незнайно къде, а това му се нарича измама:

                    Измамата е въвеждане и/или поддържане на заблуда у някого с користни подбуди.

                    Отделно миналата година усилено тръбяха и според редица писали в темата, това бе публично предлагане на акции, но без посредник в разрез със ЗППЦК.

                    Само тези 2-те стигат ...
                    Last edited by Aleo; 12.02.2019, 19:58.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                      Е добре, щом за теб е класическа пирамида, защо след такава гласност в този форум и други сайтове и групи, няма никаква реакция от институциите?
                      Защо да трябва да се намесват институциите? Няма закон, забраняващ да си продаваш дялове от фирмата. Например на пазара, ако си купиш череши по 200 лева килото, то коя институция е виновна?
                      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                        Е добре, щом за теб е класическа пирамида, защо след такава гласност в този форум и други сайтове и групи, няма никаква реакция от институциите?
                        Възможно да са подкупени?
                        Лаишка мисъл, но пък дали е неверна?

                        Понякой път най-простото обяснение се пренебрегва от най-умните, понеже било много просто и не било на нивото на мисленето им.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Marina Muchakova Разгледай мнение
                          Аз не бих инвестирала Защото според мен инвестицията е сериозно надценена
                          Ти ли същата Мучакова, която хвана в лъжа Михайлов, защото според него облигациите са изплатени, а от ГФО, а и от линка по-долу виждаме, че не е така?

                          Коментар


                          • Аз не бих инвестирала Защото според мен инвестицията е сериозно надценена

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                              ами защото не забранено да се продават акции между физически лица. тука няма IPO
                              Добре, но те казват, че така инвестираш в парка, което си е чиста заблуда ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                                Е добре, щом за теб е класическа пирамида, защо след такава гласност в този форум и други сайтове и групи, няма никаква реакция от институциите?
                                ами защото не забранено да се продават акции между физически лица. тука няма IPO

                                Коментар

                                Working...
                                X