IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хохо, това с учебника е много смешно. Това момче страда сериозно от някаква егоцентрична деформация.

    Коментар


    • За пореден път се убеждавам, че в Тугедър има сериозен дефицит на креативност - могат само да рециклират и плагиатстват. Не че съм изненадан де - от разговорите ми с всякакви патета просто си личи, че единствената креативна мозъчна клетка във фирмата е на ротационен принцип, и тя винаги е в неподходящия човек за момента, в който трябва да се появи оригинална идея за каквото и да е.

      Коментар


      • За рождения ден на Михайлов Тугедър въртят и споделят навсякъде преработената корица на учебника за 8 клас по История и цивилизация ... За нас явно, че е колаж и на учебника не се мъдри парка и Михайлов, но може да има хора, които и да се заблудят и зачудят кой и какво е това аджеба изтипосано там и че корицата е истинска. Но егото трябва да се храни всячески

        Коментар


        • Любо Жечев в поредното си видео посветено на измамници. Става въпрос за крипто скам. Интересното е, че в 11.54 от видеото са споменати трима изявени герои от Тогедър и Исторически парк.
           

          Коментар


          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
            Каза да ходим сега ,че догодина ще вдига цените )
            И аз така разбрах - че от догодина цената на билета за Историческата Пирамида ставал 50 или 60лв. Честито на "инвеститорите" - ако досега посетителите бяха малко, вече с тия цени наистина никой няма да отиде да види тая бутафория. Тия умни глави сами ще се затрият

            Коментар


            • Каза да ходим сега ,че догодина ще вдига цените )

              Коментар


              • Инвестицийте ан орлетата са ваздигнати до недо стижими далбини.

                А сега вече имаме и русалка която ще ваздигне България 1!
                Не отричъм че обсаждаме општи политически планове.



                https://dnes.dir.bg/politika/kandida...nieto-na-vanga


                Кандидатът за президент Цвета Кирилова вярва в предсказанието на Ванга

                Жената не е толкова руса, колкото със светла аура, каза бившата журналистка

                Цвета Кирилова, бивша журналистка, която от десетина години ръководи НПО "Азбукари", вече обяви, че ще се бори за президентския пост. Тя не разкри



                Коментар


                • Както и очаквахме - първите снимки вече са налице (в профила на парка във фейсбук) - и те разказват една много тъжна история...

                  Коментар


                  • Хора, които очевидно не ги бива в менажирането на каквото и да е, продават акъл на други хора, поучават и ограмотяват финансово. Голям майтап. Май те имат нужа от ограмотяване.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от EasyW Разгледай мнение

                      По-трагични от предното събитие. Затова и се съмнявам много снимки да излезнат в интернет, освен на продукти по шатрите. Иначе наоколо е било мъртвило. Само група от Тугедърците (редовните заподозрени) и страшно малко странични хора тук-там. А и малко от редовните пенсионери (не знам дали пак някаква организация или са били случайни) вчера. Ама на тях ако разчитат за оборот ...

                      Звънели са и канили мъжа ми отново. Звъняха му преди 5-6 дена, вчера пак са му звънели да го канят да побърза да не изпусне последният ден. Ест той няма да се грабне да прекоси цялата страна за да види на живо трагедията.
                      Съвсем очаквано. Няма да има снимки, или ще минат само с по 2-3, и то подбрани, с "публика" на тях, за да демонстрират "огромното множество присъствали"

                      Буквално вече се усеща как много хора (патета и "инвеститори") започват да си задават правилните въпроси. В същото време сезонът почти приключи и скоро ще видим катастрофата, наречена ГФО.

                      Не знам за вас, но Ивелин криселдата и тотендалио започват да ми липсват...
                      Last edited by Jorkata; 29.08.2021, 21:06.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                        Някаква информация за посещаемостта на събитието тази събота и неделя? Отново ли са трагични резултатите? Дъжд има ли пак?
                        По-трагични от предното събитие. Затова и се съмнявам много снимки да излезнат в интернет, освен на продукти по шатрите. Иначе наоколо е било мъртвило. Само група от Тугедърците (редовните заподозрени) и страшно малко странични хора тук-там. А и малко от редовните пенсионери (не знам дали пак някаква организация или са били случайни) вчера. Ама на тях ако разчитат за оборот ...

                        Звънели са и канили мъжа ми отново. Звъняха му преди 5-6 дена, вчера пак са му звънели да го канят да побърза да не изпусне последният ден. Ест той няма да се грабне да прекоси цялата страна за да види на живо трагедията.
                        Last edited by EasyW; 29.08.2021, 17:08.

                        Коментар


                        • Някаква информация за посещаемостта на събитието тази събота и неделя? Отново ли са трагични резултатите? Дъжд има ли пак?

                          Коментар


                          • Мисля че е грехота думите "инвестиция" и "Исторически Парк" да се съдържат в едно изречение, освен ако съществителното "инвестиция" не се предхожда от "не е" или прилагателно от типа на "неразумна", "безумна", "откачена" или нещо подобно.
                            Last edited by Kildirim_Bei; 29.08.2021, 07:02.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Мисля, че на всички ни е ясно какво точно ще се случи - парка пак няма да има посещаемост и хора, няма да има никаква печалба, в ГФОто пак ще има яки заеми (даже може да са се увеличили), гуруто пак ще мрънка наляво-надясно как Вселената, прокопиев и още цяла тубма знайни и незнайни антигерои ще са виновни вулкана на българщината да не изригне и тая година. Патетата и балъкционерите ще го зяпат в устата в захлас и ще попиват всяка негова дума, вярвайки, че има световен и вселенски заговор парка да пропадне. И така...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                                Според мен затова паркаджийските тролчета си затраяха и вече не пишат - защото Видовден идва и не могат нищо да направят - цифрите не лъжат. Иначе цяла година се плюнчеха и се пънеха да обясняват как ей сега всеки момент вулкана на българщината ще изригне и ще залее със злато, пари и благодат вярващите и патетата и ще затвори устите на всички проклети Ивелинохулници и паркохулници като нас
                                черноморието ни се пръскаше(че и още има сума народ по морето) по шевовете тази година. основно от родолюбиви българи = потенциални клиенти на историческия лунапарк.
                                и какво?
                                каква посещаемост, какви резултати, каква печалба (шегувам се) за акционерите ?
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X