IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кидрим беи, не знам защо толкова ласкаво се изказваш за Мр. Профит. На мен ми изглежда, че той като да не е чак толкова тъп и да разбира що за схема е това и съвсем съзнателно я подържа с цел да изкара или поне да не загуби пари. Това е доста гадно реално и много безчестно

    Коментар


    • Сектата е в лека паника, не разбират съвсем какво става и се мъчат да разберат от къде им дойде това
      В момента са едни бреинсторминги, едно чудо, ама от време на време на някой не му издържат нервите и се получават ей такива постове.
      Счетоводителя се мъчи да отърве нещата, но е толкова в калта, че не знам Прогнозирам, че ще има присъди за най-малко 5 или 6 човека.
      ОПГтата се разследват в София и ключов момент е колко от консултантите са знаели за измамата и са въвеждали в заблуждение с користна цел трети лица. Вероятно има и такива, които не са знаели, ама си мисля, че повечето не са изкарали пари даже и ще пеят като славей.

      За всички инвеститори - хора, съжалявам наистина, няма да си вземете парите, но вината за това няма да е нито моя, нито на този или който и да било друг форум. Ивелин и тия около него са ви завлекли с пари, нека това е напълно ясно, че ще носят от 12 000 кладенеца вода за да обясняват, че не е така.

      П.С. Обещавам, че няма да говоря даже със синдика за да не излезе, че съм се облажил от тая афера чрез покупка на активи от масата на несъстоятелността

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

        Във вашият чат се появи служител от икономическа полиция и каза, че са арестувани определени лица. Ваши колеги от чата потвърдиха информацията и казаха, че “орлетата” са се “насрали” каквото и да означава това. Ако е вярно, то икономическа полиция са информирали за своя акция, но, ако е невярно ще трябва да се направи разследване и да се видят лицата зад всички профили, да се види кой клевети по този начин и срива имиджа на държавна институция. Има поне трима, които потвърдиха информацията. Имам записи на техните коментари. Ще видим какво се случва и ще бъде интересно.
        “Чатът” не го контролират участниците, а модераторите. В случая инфото е пуснато от конкретен участник и веднага е изтрито. Интересно защо?

        Защо държавен орган ще използва “чат”, който ще трие веднага, а не официалния си говорител и пресцентър.

        Каква точно Ви е идеята? Да спрем да “чатим”?

        Чели ли сте наскоро Конституцията?

        Там на това “чатене” му казват право на свободно изразяване на мнение. А защо ли съществува това право? Защо е издигнато в ранг на конституционно право?

        Коя е причината, поради която съществуват медиите и публичните регистри?

        Май живеете леко в миналото, когато споменаването на държавен орган на изпълнителната власт би следвало да сплаши участниците в даден “чат”?

        Хайде малко по-сериозно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

          Снимах вашите публикации и ще ги изпратя до органите на реда за проверка. Ако е истина, то всичко е наред, но, ако в този форум се е стигнало до там, че да има клевети и да се намесват държавни институции, то трябва да се разследват хората, които стоят зад тях и форума, който ги предизвиква. Вярвам, че вие споделяте само “проверена” информация и не клеветите доброто име на лица, фирми и държавни институции. Карим бей, снимах и изтрития ви коментар. Твърдение, което ще проверим дали е вярно.
          Проверявайте го. Изтрих го, защото първо се вързах, но като видях Jorkata кво е писал и видях, че ника е регистриран днес, работата светна като слънце точно така видях, че investor4e влиза с гръм и трясък, регистриран ник същия ден. Ми измислете нещо ново бе, хора! Опорки други дайте, може ли така да се излагате в инвестиционен форум, вие сте я пуснали тук тая дискусия...
          Баси майтапа, ми тук хората се занимават с години с акционерни дружества на борсата, чели са устави, коментирали са се казуси не само тук, а и в медиите, всеки сериозен инвеститор е чел ТЗ, ЗППЦК и ред други закони, да не изреждам, че няма да ми стигне мястото.... а пък колко отчети и бизнес-планове сме чели..... бедна ви е фантазията. Може ли на краставичари краставици да продавате? Сами си вкарахте автогол с тая дискусия точно в Инвестора!
          Сега ние сме ви виновни...
          Опровергайте едно нещо, дето съм написал по данни, дето самият ИстЕрически Парк е публикувал, и ще седят вовеки, щото в ТР не можете да триете. Чакам ви с нетърпение да видя къде нещо съм написал, дето не сте го написали вие за себе си, че и сте го публикували на най-лично място в държавата - в ТР.... число, цифра, изречение, документ, я да видим... а за членовете от ТЗ не ми се говори...

          И за да не си помислиш, че ме страх, ще напиша пак по спомен поста, дето изтрих, след като разбрах, че е фейк новина от фалшив профил:

          "Баси работата! Леко да напомня, че на 7.02, (неделя), беше дискусията с многото писане (вижте статистиката от сутринта), а на 12.02 органите са реагирали. Браво за бързата реакция!"

          Ако си снимал поста, пусни скрийншота, да видят всички, че е това, или поне на 99% е, щото пиша по памет.
          Благодаря ти предварително!
          Last edited by Kildirim_Bei; 13.02.2021, 18:49.
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

            Във вашият чат се появи служител от икономическа полиция и каза, че са арестувани определени лица. Ваши колеги от чата потвърдиха информацията и казаха, че “орлетата” са се “насрали” каквото и да означава това. Ако е вярно, то икономическа полиция са информирали за своя акция, но, ако е невярно ще трябва да се направи разследване и да се видят лицата зад всички профили, да се види кой клевети по този начин и срива имиджа на държавна институция. Има поне трима, които потвърдиха информацията. Имам записи на техните коментари. Ще видим какво се случва и ще бъде интересно.
            Ти верваш ли си като ги пишеш такива?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

              Снимах вашите публикации и ще ги изпратя до органите на реда за проверка. Ако е истина, то всичко е наред, но, ако в този форум се е стигнало до там, че да има клевети и да се намесват държавни институции, то трябва да се разследват хората, които стоят зад тях и форума, който ги предизвиква. Вярвам, че вие споделяте само “проверена” информация и не клеветите доброто име на лица, фирми и държавни институции. Карим бей, снимах и изтрития ви коментар. Твърдение, което ще проверим дали е вярно.
              Ивелинка, официални документи от Търговския Регистър с твои подпис, не е ли истина?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Ми тя информацията от търговския регистър си е публична. Законът също. Та незнам какво визирате под “проверена” информация. Финансовите отчети тоже.

                Виж, че облигациите се погасяват по давност, това “бижу” на правната мисъл за мен поне не е “проверена”информация.

                На кои точно органи ще ги пратите на проверка данните от ТР?

                Да не стане някоя инфекция и да предизвикате самосезиране на някой “орган”?
                Във вашият чат се появи служител от икономическа полиция и каза, че са арестувани определени лица. Ваши колеги от чата потвърдиха информацията и казаха, че “орлетата” са се “насрали” каквото и да означава това. Ако е вярно, то икономическа полиция са информирали за своя акция, но, ако е невярно ще трябва да се направи разследване и да се видят лицата зад всички профили, да се види кой клевети по този начин и срива имиджа на държавна институция. Има поне трима, които потвърдиха информацията. Имам записи на техните коментари. Ще видим какво се случва и ще бъде интересно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                  Орлета - насрахте се...
                  Помните ли приказката за лъжливото овчарче ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                    Снимах вашите публикации и ще ги изпратя до органите на реда за проверка. Ако е истина, то всичко е наред, но, ако в този форум се е стигнало до там, че да има клевети и да се намесват държавни институции, то трябва да се разследват хората, които стоят зад тях и форума, който ги предизвиква. Вярвам, че вие споделяте само “проверена” информация и не клеветите доброто име на лица, фирми и държавни институции. Карим бей, снимах и изтрития ви коментар. Твърдение, което ще проверим дали е вярно.
                    ха ха сами ли ще си слагате въжето на шията?
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                      Снимах вашите публикации и ще ги изпратя до органите на реда за проверка. Ако е истина, то всичко е наред, но, ако в този форум се е стигнало до там, че да има клевети и да се намесват държавни институции, то трябва да се разследват хората, които стоят зад тях и форума, който ги предизвиква. Вярвам, че вие споделяте само “проверена” информация и не клеветите доброто име на лица, фирми и държавни институции. Карим бей, снимах и изтрития ви коментар. Твърдение, което ще проверим дали е вярно.
                      Ми тя информацията от търговския регистър си е публична. Законът също. Та незнам какво визирате под “проверена” информация. Финансовите отчети тоже.

                      Виж, че облигациите се погасяват по давност, това “бижу” на правната мисъл за мен поне не е “проверена”информация.

                      На кои точно органи ще ги пратите на проверка данните от ТР?

                      Да не стане някоя инфекция и да предизвикате самосезиране на някой “орган”?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        Прав си. Профилът е K.Dimitrov регистриран днес. Между другото, същата история и с профила investor4e , който като го разконспирирахме след първото мнение и Рейдалио веднага се показа дали пък не си утежняват положението с тая тъпотия
                        Снимах вашите публикации и ще ги изпратя до органите на реда за проверка. Ако е истина, то всичко е наред, но, ако в този форум се е стигнало до там, че да има клевети и да се намесват държавни институции, то трябва да се разследват хората, които стоят зад тях и форума, който ги предизвиква. Вярвам, че вие споделяте само “проверена” информация и не клеветите доброто име на лица, фирми и държавни институции. Карим бей, снимах и изтрития ви коментар. Твърдение, което ще проверим дали е вярно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                          Прав си. Профилът е K.Dimitrov регистриран днес. Между другото, същата история и с профила investor4e , който като го разконспирирахме след първото мнение и Рейдалио веднага се показа дали пък не си утежняват положението с тая тъпотия
                          Точно.

                          А и аз съм от стара коза яре и като видя такава тъпотия и веднага я цитирам - да не би хАфторчето да се усети и да я изтрие (както и стана)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                            Тоя просто е поредният орел, който вместо да изпише вежди - избожда очи с такива глупости... но като гледам какви интелекти са се събрали в тая фирма - не се изненадвам.
                            Прав си. Профилът е K.Dimitrov регистриран днес. Между другото, същата история и с профила investor4e , който като го разконспирирахме след първото мнение и Рейдалио веднага се показа дали пък не си утежняват положението с тая тъпотия

                            Вече се формира списък яростни защитници на ИП, за яснота на по-новите в темата. Допълвайте, ако съм пропуснал някой
                            georgnank - започнал тази дискусия интелигентно точно преди 3 години, с данни за ИП и анкета: Ще инвестирате ли в ИП? - с течение на времето постовете му придобиват особено оригинален вид с невероятен правопис и словоред, заслужават си четенето само заради това
                            Plameniva_d - много напред с инфо за парка, признава, че има акции в ИП
                            raydalio - казал ДА на анкетата в първия пост на дискусията за инвестиция в ИП преди 3 години, превъртял по негови думи 3 пакета акции с добра печалба, сега громи пирамидата, показва юридически познания
                            Черкезов - казал ДА на анкетата в първия пост на дискусията за инвестиция в ИП преди 3 години, известен като защитник на SCI в друга тема преди години
                            investor4e - регистриран в момента, 1 мнение, разконспириран, млъква
                            K.Dimitrov - регистриран в момента, 1 мнение, разконспириран, млъква
                            totenkopf - наскоро регистриран, но същото име е казало ДА на анкетата в първия пост на дискусията за инвестиция в ИП преди 3 години, силни съмнения, ще видим
                            Mr.Profit - той си казва всичко, както е, рискувал е и чака. не ръси плява и не се заяжда. стар участник във форума, балансирани мнения, отличава се от всички останали
                            Last edited by Kildirim_Bei; 13.02.2021, 23:31.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                              Тоя просто е поредният орел, който вместо да изпише вежди - избожда очи с такива глупости... но като гледам какви интелекти са се събрали в тая фирма - не се изненадвам.
                              Дали си дават сметка, че ако се представят от Икономическа Полиция, то въвеждат в заблуда и това няма никак да се понрави на Икономическа Полиция.

                              Дали си дават сметка, че ако някой от тука прати линк до медиите, че Икономическа Полиция ги разследва, то дали медиите няма да се обадят до Икономическа Полиция, да търсят дадения следовател и после се връщаме в горния ми параграф.
                              Last edited by Aleo; 13.02.2021, 18:05.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от K.Dimitrov
                                От името на Икономическа полиция, искам да благодаря на гражданите от форума на investor.bg!

                                Казусът „Исторически парк” се следи от нашите дирекции от 2016 г. благодарение на сигналите подадени до нас, вследствие на постове в този форум. Вследствие от разкритите данни от постове в този форум, наши служители бяха подпомогнати в разкриването на укриване на данъци в особено големи размери, както и поставяне в заблуждение на стотици лица, които предават крупни суми.

                                Искам да съобщя, че на 12.02.2021 г. на лицата Ивелин Л. Михайлов, Пламен Я. Кънчев, Емил Л. Елинов, Стефан П. Миревски, Анатоли И. Савов, Мариана В. Георгиева, Павел Г. Гребчев, Антонина Г. Стоянова, Ангел К. Тодоров и Нурай М. Юсеинов бяха връчени постановления за привличане на обвиняем за участие в организирана престъпна група с цел измами с финансови инструменти. Лицата към този момент са задържани от органи на МВР.

                                Банковите сметки на Исторически парк АД и Трежър ООД са запорирани, а по случая работят колеги от КПКОНПИ.

                                МВР желае да покани гражданите от този форум на 15.02.2021 в централата на Министерството на вътрешните работи за връчване на награди за висок граждански морал.

                                Искрено ваш: старши следовател Красимир Димитров
                                Днес ли ги арестуваха?

                                Коментар

                                Working...
                                X