IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

    Само да добавя, че има неща, които не се виждат и е хубаво и те да се имат предвид. Имам предвид битата сонда, ел. инсталации и т.н.
    Имаше едни секти в Русия, и те действаха така. Някъв се провъзгласява за Апостол, промива някак мозъци, хората си продават всичко и му дават парите, той купува некъв парцел вдън гори тилилейски, построяват се некви колиби, неговата най-хубава, ония се преселват там, бачкат му ангария, прислужват му, а той - Апостолът - прави специални лекции, придружени с вътрешни масажи и мануална терапия на най-красивите сектантки.
    Пей сърце, дет се вика
    Last edited by Kildirim_Bei; 10.02.2021, 13:26.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

      Само да добавя, че има неща, които не се виждат и е хубаво и те да се имат предвид. Имам предвид битата сонда, ел. инсталации и т.н.
      Е те оценителите на недвижими имоти много ясно, че не оценяват ВиК и Ел инсталациите Пичове, какви сте се събрали там наистина, да не ви правят тест за интелигентност първо и да си избират според резултатите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
        Добре де - дайте някаква оценка на купчината камънак в това село - примерно някой ако има познат в строителството, да го помоли да разгледа снимките из нета (такива има бол) и да каже грубо на колко се оценява това там? Ще я завишим с 50% примерно за всеки случай и да видим какво ще излезе.
        Само да добавя, че има неща, които не се виждат и е хубаво и те да се имат предвид. Имам предвид битата сонда, ел. инсталации и т.н.
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

          Да не са луди да се занимават с банки? Нали като се издънят, ще ги намерят вдън гори тилилейски. Правило №1 на схемаджиите е, далеч от банки или каквито и да е небанкови финансови институции.
          А и в банките все пак се интересуват от финансовите отчети на дружествата
          Банкерите не са минали през "курсовете" по антикризисни финанси....
          Отново ще те допълня защо финансовите пирамиди не се занимават с банки. Всички те са научили урока от Соломон Анжел, отново се връщам на него. През 1992 год. той започва да взема първите си банкови кредити от ДСК и Българска пощенска банка. И само след една година започват първите просрочия и първите опити за разсрочване на кредитите. В края на 1993 год. ДСК и Българска пощенска банка съвместно започват съдебни дела и по съдебен път да си търсят обратно парите. И така нататък. Затова и следващите финансови пирамиди избягват да работят с банки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            https://m.imot.bg/results?rub=1&town...rency=1&sort=1
            Няма как да се оцени' в селото отдавна не се продава никакъв имот. С цел!
            по съвсем друг начин се правят оценките
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Ако съдим по населението в най-добрите години, надали има повече от 4-500 къщи.
              Click image for larger version

Name:	NRilski-1.jpg
Views:	1
Size:	58.4 КБ
ID:	3715826




              Като се има предвид, че са почнали да ги изкупуват преди 5-6-7 години, и са купували на безценица,

              Поправете ме, ако греша, разчитам на Лорда.
              Last edited by Kildirim_Bei; 10.02.2021, 13:32.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Продължавам да подготвям и систематизирам цялото инфо, ама едно, че нямам чак толкова време, пък и чакам да изкарат предаването в което ще ме плюят, че да мога на всички фронтове едновременно да ги почна.

                Да видим дали Търговски регистър ще ми отговорят за пороците при вписването и липсваща информация и как въобще са станали тия вписвания.
                И други интересни неща им излизат по партидите, да не говоря за свързаните лица облигационери.

                Имотния регистър ми отнема повече време, че то реално няма едно лице, което е продавало, а изглежда, че си въртят директно от "инвеститор" на "инвеститор", като инвеститорите май не се явяват по сделки, а дават пълномощно на някой от сектата. Съответно куче влачи реис е работата с парите Пък не ми се ходи в имотния регистър в Провадия да гледам архива, че все пак не е като да си ми най-важното нещо на света тия измамници.

                Ама лошото е, че аз наистина много кълва на каузи, пък това май го приех за такава и няма да ги оставя.

                Като съм готов с цялото ще го пусна и тук и къде ли не още, отделно до разните институции и "партньорите" на гуруто, да видм дали пък тях ги притеснява репутационния риск.

                Най-лошото обаче е, че не виждам начин как "инвестиралите" въобще е възможно да вземат поне нещо обратно И супер тъпо ще стане, че на тия хора ще им взема илюзията, че някога ще получат нещо, а и ще му дам мега оправданието на тоя, че някой им е провалил проекта.

                И понеже калта ще продължи да се лее по мой адрес, та да напише от сега да е ясно - не познавам Прокопиев, единствения ми досег с него е, че чета Капитал от както бях в гимназията Стойне не го познавам, на някакъв негов курс ще се запиша, форум финанси нямам регистрация даже, не съм прочел и цялата тема там. В Биодит не съм инвестирал и честно казано ми е непозната компанията. От Да Бъглария познавам доста хора, към момента ги подкрепям, но аз съм доста зле настроен към партии и ако дойде момент в който ме разочароват ще ги зачеркна. Може би и други опопрни точки ще има, ама само за тези се сещам

                Абе с това искам да кажа - само аз съм, други няма Най-обикновен човек, който не харесва и не толерира измамници Ивелинке, дръж се.

                Коментар


                • https://m.imot.bg/results?rub=1&town...rency=1&sort=1

                  Няма как да се оцени' в селото отдавна не се продава никакъв имот. С цел!

                  Коментар


                  • Добре де - дайте някаква оценка на купчината камънак в това село - примерно някой ако има познат в строителството, да го помоли да разгледа снимките из нета (такива има бол) и да каже грубо на колко се оценява това там? Ще я завишим с 50% примерно за всеки случай и да видим какво ще излезе.

                    Коментар


                    • Абе къде се изгуби Ивелинка?
                      Plameniva_d Ивелинка само отговори на този въпрос, после пак може да се скриеш в сектата.
                      Защо пред интервю на Капитал от 2019 казахте, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.

                      На думите или подписа ви да вярваме?

                      Исторически Парк Ивелин Михайлов Исторически Парк Мнения Исторически Парк Измама Исторически Парк Мнения Исторически Парк Отзиви

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Само една част от парите на орлите.
                        По-голямата част изобщо не е стигнала до парка.
                        Даже и като кредит под форма на облигации с безумна лихва
                        А лихвата на облигациите става такава, защото трудно може да е друга - все пак трябва да е повече от %та на консултанти и управленци през всеки етап от веригата свързани кръгове.
                        Не знам, защо не е кредит от банка, което е още по-тъпо при тези ниски банкови лихви. Дали и банкерите не са казали: "баси схемата"?
                        не е препоръка
                        Да не са луди да се занимават с банки? Нали като се издънят, ще ги намерят вдън гори тилилейски. Правило №1 на схемаджиите е, далеч от банки или каквито и да е небанкови финансови институции.
                        А и в банките все пак се интересуват от финансовите отчети на дружествата
                        Банкерите не са минали през "курсовете" по антикризисни финанси....
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Само една част от парите на орлите.
                          По-голямата част изобщо не е стигнала до парка.
                          Даже и като кредит под форма на облигации с безумна лихва
                          А лихвата на облигациите става такава, защото трудно може да е друга - все пак трябва да е повече от %та на консултанти и управленци през всеки етап от веригата свързани кръгове.
                          Не знам, защо не е кредит от банка, което е още по-тъпо при тези ниски банкови лихви. Дали и банкерите не са казали: "баси схемата"?
                          не е препоръка
                          при положение, че имаш милиони акционерен капитал, земя, сгради (макар и в строеж) - никоя банка няма да ти откаже кредит на 2-3% лихва ако не е схема. Облигациите са флагът, който се вее за тези, които разбират, а останалите .... те даряват , а после ще плачат и ще се събират във фейсбук групи, но ще е късно.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            според мен парите се източват към облигационерите, които после ги връщат към парка под формата на кредит...чудничко
                            Само една част от парите на орлите.
                            По-голямата част изобщо не е стигнала до парка.
                            Даже и като кредит под форма на облигации с безумна лихва
                            А лихвата на облигациите става такава, защото трудно може да е друга - все пак трябва да е повече от %та на консултанти и управленци през всеки етап от веригата свързани кръгове.
                            Не знам, защо не е кредит от банка, което е още по-тъпо при тези ниски банкови лихви. Дали и банкерите не са казали: "баси схемата"?
                            не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              С добавката, че като акционери в парка вече имат задължение за 11-12 милиона към облигационерите на Ейвалин Баси яката схема
                              според мен парите се източват към облигационерите, които после ги връщат към парка под формата на кредит...чудничко
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                С добавката, че като акционери в парка имат задължение за 11-12 милиона към облигационерите
                                Баси яката схема
                                Пак ми напомни за една стара пирамида, дето всичко си мина "законно"
                                ЛЕКС АД от началото на 90-те години. Големи бизнеси се обещаваха, големи неща, нещо понаправиха за пред публиката. Направиха акционерно дружество, емитираха акции на два пъти, обещаха дивидент 131% на акциите от първата и втората емисия, раздадоха им на акционерите безплатни акции вместо дивидента в пари (трета емисия). И дотам.
                                Давам ти движението на цените на акциите- от 100 лв. до 230 лв., после до 5 лв. Тва в рамките на 2-3 години. Нищо повече не се чу, казаха влошени икономически условия, дъра-бъра, дойде хиперинфлацията и адио.
                                Last edited by Kildirim_Bei; 10.02.2021, 12:06.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X