IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    Айде да му е честита новата кола на гошко детелинов, купена с парите на шараните дето строят нова България хаха. Тоте и теб ли измами жорко и ти зе парите и сега с тях си купува нова спортна кола .... шарани балъци.

    ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК ИЗМАМА ИВЕЛИН МИХАЙЛОВ ФАРАОН НА ПИРАМИДА ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК ПИРАМИДА ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК ЛОВ НА ШАРАНИ


    Ivo Stankov14 hours ago
    Каква спортна кола имаш? Или искаш да имаш?


    Georgi Detelinov13 hours ago
    Ще ти отговоря на този въпрос след няколко седмици, когато я взема

    Georgi Detelinov13 hours ago
    IVO Stankov благодаря, ще се абонирам. Подсказка за колата - в България са не повече от 4-5 такива (аз съм виждал само 1 и съм чувал за още 1)
    ахаха а ти на 21 какво правеше бе.. мама още ти даваше стотинки за закуска, а момчето си купи астън мартин и направи 2 деца в тракийска къща за 300 бона... изяж си г*ъза от яд
    Last edited by totenkopf; 10.03.2021, 08:26.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      60 000лв кешовица имаш ли
      Ама нали можеше и с кредит или продажба на бъбрек?


      Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
      Айде да му е честита новата кола на гошко детелинов, купена с парите на шараните дето строят нова България хаха. Тоте и теб ли измами жорко и ти зе парите и сега с тях си купува нова спортна кола .... шарани балъци.
      Не, бе на ИП патриотите са им нужни бързи коли, за да въздигат делото - най-достойните и скромни хора. Никак не е съмнително когато чакаш някакъв условен дивидент 6 години, а междувременно тези, дето имат да ти дават си купуват скъпи коли и си строят лични сараи. Ама баш шарани са инвеститорите - да си чакат кротко и да не се запитат "защо тъй, аджеба"
      Last edited by RimogarDD; 10.03.2021, 07:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        ти милиони да отървеш затвора имаш ли?
        Той има. Нямат ги (вече) едни други сладури но, казано е: Загубата е най-добрият учител,
        и още,
        Будалите са хранителната среда за измамниците.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

          a на кого тогава
          на "облигационерите"

          Коментар


          • Айде да му е честита новата кола на гошко детелинов, купена с парите на шараните дето строят нова България хаха. Тоте и теб ли измами жорко и ти зе парите и сега с тях си купува нова спортна кола .... шарани балъци.

            ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК ИЗМАМА ИВЕЛИН МИХАЙЛОВ ФАРАОН НА ПИРАМИДА ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК ПИРАМИДА ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК ЛОВ НА ШАРАНИ


            Ivo Stankov14 hours ago
            Каква спортна кола имаш? Или искаш да имаш?


            Georgi Detelinov13 hours ago
            Ще ти отговоря на този въпрос след няколко седмици, когато я взема

            Georgi Detelinov13 hours ago
            IVO Stankov благодаря, ще се абонирам. Подсказка за колата - в България са не повече от 4-5 такива (аз съм виждал само 1 и съм чувал за още 1)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

              60 000лв кешовица имаш ли
              не ми трябват акции аз като кръжеца, който дърпа конците на тугедърите искам облигации с 40% лихва да тракам с клюнче доволно

              казвам го с ирония...пари да ми дават не бих мамил хората по този начин.
              Last edited by bertram; 09.03.2021, 21:05.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                60 000лв кешовица имаш ли
                ти милиони да отървеш затвора имаш ли?
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                  Пак ще се повторя, тези от парка са много гнусни и долни хора.
                  пълни нещастници, които считат за успех да измамят някой и да му приберат парите защото е балък..... идват трудни времена и подобен род хора, за които работата е да ходят да лъжат и мажат ще срещнат стената (по един или друг начин)
                  Last edited by bertram; 09.03.2021, 19:25.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Пак ще се повторя, тези от парка са много гнусни и долни хора.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Ще ми продаваш ли акции. Да идвам с АДВОКАТА СИ.
                      60 000лв кешовица имаш ли

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        със сигурност не е на балъкционера, чиито са парите всъщност - то затова е измама
                        никой не отрича съществуването на парка, но той е стръвта на която орлетата ловят близки и далчени познати шаранчета
                        a на кого тогава

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          Във всички пирамидални схеми тип МЛМ топла вода задължително се изгражда имиджа на лидера. Парите, които нещастниците си дават, че и заеми вземата са всъщност 100% произхода на неговия успешен бизнес и мечата за подражание... в крайна сметка всяка една пирамида е точно такъв тип самоподържаща се система, която се развива докато не имплодира.

                          Облигациите, заемът, целия тОгедър патриотичен сетъп са жълти световари - ПИРАМИДА ПИРАМИДА, но наивниците са винаги повече от здравомислещите хора. То не бяха сондажи до центъра на земята, то не бяха китайци, хора дошли директно от бевърли хилс и тн и тн... всичко това са митове и легенди за шаранчетата.

                          гледах им сайта на схемата тогедър нещо си .... ами пълно е с нещастници, които според мен даже си нямат идея, че са част от схема, от която ще пропищят много хора и нахъсано преследват рода и близки да им инвестират и консултират парите

                          абе грозна работа, но явно прокуратурата ще се задейства едва след като почнат да реват по телевизора балъкционерите
                          НЕ виждам причина да реват. Няма нищо да вземат, а сега имат поне некви напразни надежди.
                          След излагациите тука на тогедърци никакъв шанс да продължи измамата. Ако има нови си ЗАСЛУЖАВАТ ДА ГИ ИЗМАМЯТ.
                          Никога не съм разбирал хора да дават пари за сладки приказки и то стотици хиляди
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Във всички пирамидални схеми тип МЛМ топла вода задължително се изгражда имиджа на лидера. Парите, които нещастниците си дават, че и заеми вземата са всъщност 100% произхода на неговия успешен бизнес и мечата за подражание... в крайна сметка всяка една пирамида е точно такъв тип самоподържаща се система, която се развива докато не имплодира.

                            Облигациите, заемът, целия тОгедър патриотичен сетъп са жълти световари - ПИРАМИДА ПИРАМИДА, но наивниците са винаги повече от здравомислещите хора. То не бяха сондажи до центъра на земята, то не бяха китайци, хора дошли директно от бевърли хилс и тн и тн... всичко това са митове и легенди за шаранчетата.

                            гледах им сайта на схемата тогедър нещо си .... ами пълно е с нещастници, които според мен даже си нямат идея, че са част от схема, от която ще пропищят много хора и нахъсано преследват рода и близки да им инвестират и консултират парите

                            абе грозна работа, но явно прокуратурата ще се задейства едва след като почнат да реват по телевизора балъкционерите
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                              и всичките медали на света не могат да изкарат селото от душата ти.. може да избягаш от селото, но селото не може да избяга от теб.. и ме съмнява да имаш десетки милиони медали.. като ти гледам селския израз, съмнява ме да имаш и завършен 12ти клас
                              Ще ми продаваш ли акции. Да идвам с АДВОКАТА СИ.
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • На мен ми убягна една нишка:
                                1. Първо тотката твърдеше, че има 43млн печалба от къщите и че тия мистериозни 58млн са инвестирани не само в парка, но и за строежи в селото
                                2. След това говори за 160 къщи, които били продадени - пък не видяхме никъде 160 къщи на снимка/видео. Не видяхме някаква виза за проектиране или разрешително за строеж.
                                3. Накрая започна да обяснява, че къщите ги купували независимо от инвестициите в парка и се строели с пари на чужденците, които купували къщите

                                Дори да приемем, че горното е вярно и има инвестиционни гении, които би дали 100% от сумата за непостроен имот вероятно дори без виза за проектиране (нещо, което го няма дори в имотния пазар в големите градове).
                                Реално ако всичко което се казва е вярно - сектата просто надува един имотен балон в селото - това е доста "достойно" и "патриотично" дело, особено на фона на видеата където атакуват пазара на недвижими имоти - комично, а? Тотка, да не искаш да ни кажеш, че ИП ви е един прост параван, зад който стои строителство и продажба на имоти като основна дейност?
                                Last edited by RimogarDD; 09.03.2021, 18:49.

                                Коментар

                                Working...
                                X