IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това е някакъв български, балкански комплекс. Всичко да е най-голямо, най-значимо, най, най... Съчетано с противоречиво и на моменти неадекватно поведение, явен финансов батак, заблуждаване на аудиторията за голяма част от нещата, ами не е ок. При други обстоятелства би ми било интересно на мен и децата ми. При тези - благодаря.
    И не знам как не си дават сметка, че поведение като това отблъсква хората, а те четат в интернет, вкл. и тази и подобни теми. Ако съм на ивелин на тоя образ тука ще му резна от премиалните.
    И отново конспирации във фб от ивелин - кръгът капитал, медиите, които са против парка и т.н...Допуснете, че вие нещо не правите както трябва, не че медиите са ви виновни.
    Last edited by Meandmyself; 05.05.2021, 11:54.

    Коментар


    • Епохално събитие с многомилионна публика

      Коментар


      • Тотенкопф, виж сега. Вие правете и хубави неща, според мен сегашната изложба е добър пример за това. Но... това не променя факта че схемата ви беше от началото една гадна финансова пирамида, и продолжавате да лъжете постоянно. А хората не са тъпи, повечето от тях знаят или поне усещат че е така.
        Виж какво стана на откриването на изложбата. Картините са хубави, творците са талантливи, гайдари имахте, Валя Балканска мисля че видях на снимките, реч от Ивелин Михайлов. И го слушат буквално 40 души!!! Повече хора събират за откриването на изложбата на един уж художник в кварталната галерия. Не сте най-големите, не сте най-великите, не сте уникални. Спрете с мегаломанията и лъжите ви, имайте малко скромност, намалете цените си, и хората ще дойдат за разходки в парка. И след много години работа може да почвате да върнете откраднатото на хора. Това е най-добрият сценарий.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

          и какво точно може да покаже парка от периода след 1396??
          Тотке - ти си безродник ако задаваш такива въпроси Поинтересувай се и ще разбереш, че има какво да се покаже в парка (не само архитектурно), но такива като теб удобно ще го пропуснат и ще тръбят, че българската история свършва 14ти век и това е. Така ви е удобно на сектантите и това говорите.

          Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
          мрънкаш, че не получаваш отговори на въпросите ти (нищо, че на всеки въпрос тук съм отговорил по 1000 пъти и има скрийншоти дори), а не отговаряш на моите въпроси?
          Нека отново да напиша - ти досега не си дал НИТО ЕДИН отговор на какъвто и да било въпрос, а само ръсиш лъжи, коя от коя по-големи и велики - може би в объркания ти тугедърски мозък лъжите звучат като отговори, но всеки с малко акъл в главата знае, че единственото, в което ти и останалите сектанти сте добри, е да лъжете, да мамите и да обирате хората.

          Както вече казах - имате още няколко месеца до излизането на ГФОто за 2020та и тогава ще се видят всичките ви тугедърски лъжи, и лично твоите (не че някой от пишещите тук се съмнява, че си лъжец). Бас ловя, че в ГФОто ще се видят още няколко милиона заеми на зверска лихва, и никъде няма да видим приходите от тия митични 500К посетители, тия 43 милиона тоткови лева , 160те къщи, откраднатите 58 милиона лева от инвеститори и т.н.

          Коментар


          • Студената вода е подготвена, екзит стратегията за екзотичен остров вероятно е начертана. Остана само баламурниците да пият водата, а лидерите на сектата да бягат в изгнание.

            Коментар


            • Както вече стана въпрос за прасетата и коледата, Марешки с 4 годишна ефективна присъда, потвърдена от ВОС. Та, до кога си мислите, че ще корумпирате прокуратура, съд, нап, икономическа полиция, кфн, мили въздигачи?
              Last edited by Meandmyself; 04.05.2021, 21:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                не ми отговори на въпроса
                зададох ти по-съществен

                шефа на лунапарка колко акции притежава , защо около парка се развива дейност с Н фирми, които не са собственост на парка, а капитала са парите на балъците

                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  колко акции има лицето ивелин михайлов от Исторически Парк АД? знаеш ли

                  по броят им ще се ориентираш до колко е артист за пред канарчетата
                  не ми отговори на въпроса

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    и нашият за какво харчи парите си?
                    колко акции има лицето ивелин михайлов от Исторически Парк АД? знаеш ли

                    по броят им ще се ориентираш до колко е артист за пред канарчетата
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                      Бе аз отдавна смятам да продам всичко и да ви дам кеша, че да се свършва тая мъка..Какъв Гейтс, той вашия какви номера и мюшенгии върти и знае, с Гейтс ще го сравняваш.Само пари са ви в кратуните на вас, въздигането и другите ала бала са за канарчетата , дето и обрахте кинтите.
                      и нашият за какво харчи парите си?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        ще стане ясно, когато се разбере кое канарче на кого е шарило по 200+ кинта за акции, която струва -2-3лв
                        a откъде знаеш, че съществуват след като не знаеш кои са

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение


                          Впрочем, Бил Гейтс като по-млад е твърдял, че ще стане най-богатия на планетата, а жалкарите като вас са му са се присмивали, че е грандоман и да ходи на психиатър.. a сега те са си прости бачкатори в неговата компания.. накрая и вие ще свършите като тях
                          Бе аз отдавна смятам да продам всичко и да ви дам кеша, че да се свършва тая мъка..Какъв Гейтс, той вашия какви номера и мюшенгии върти и знае, с Гейтс ще го сравняваш.Само пари са ви в кратуните на вас, въздигането и другите ала бала са за канарчетата , дето и обрахте кинтите.
                          Last edited by Meandmyself; 04.05.2021, 19:26.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                            кои са тарторите ни?
                            ще стане ясно, когато се разбере кое канарче на кого е шарило по 200+ кинта за акции, която струва -2-3лв
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                              И вие от къде ги извадихте - нали пак от чуджди джобове!. Тарторите ви не са си бръкнали в собствените джобове, за да строят. Предното нагло изказване.
                              кои са тарторите ни?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                                но само 3-4 българи в света могат да извадят 250 милиона лева за такъв гигантски проект като Исторически парк
                                И вие от къде ги извадихте - нали пак от чуджди джобове!. Тарторите ви не са си бръкнали в собствените джобове, за да строят. Предното нагло изказване.

                                Коментар

                                Working...
                                X