IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

    тая сутрин да не си станал с гъза нагоре бе джорка.. яко ти изпуска халката нещо.. като са го одрусали от бнб и са го спряли що продължава да си върти лихвите бе и дори и да беше вярно ти на 15к одрусване ли му викаш.. той Ивелин само да пръдне и прави повече от 15..
    Добро утро на всички.
    Тотен - аз поне съм ти благодарен за официалното споменаване за фонда за лихви на Ивелин през Българска Парична Група.
    Лъжеш много за лихвата - не е 12%, а 18% защото преди когато си говорех с вашите хора исках да вкарам някой лев там, но винаги получавах следния отговор - “ами ще говоря с Ивчо дали ще може”, “не знам дали има места” и т.н.
    Вие си го криете тоя фонд само за най-закоравелите и болно вярващи в “каузата ви”, защото знаете, че това е нелегално.

    Ама ти си лъжеш по норматив - за 43те милиона печалба, сори - приход, за 160те къщи в селото (невидими за никой, дори за мен когато бях там), за вашия сенатор в парка (несъществуващ, но тръбите за него само и само да създавате интерес в потенциалните рибки).
    Между другото напоследък не говорите за сенатора - какво се случва? Сега говорите за чуждестранни инвеститори - защо сменихте?
    Това със сенатора да не би да се изтърка или?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

      Нали се кълнеше в Ивелин, че не работиш в тугедър бе, Тотке - сега сте можели да си позволите... Кой е лъжеца?



      Тогава по закон резултатът щеше да е обявен на сайта на БНБ, както се обявяват и другите такива оспорени постановления, но това не е така. Тоест пак лъжеш И останалите ти думи са отровни лъжи и долни измами - точно както изсмуканото ти от пръстите обяснение за това, че Ивелин ювиги не бил глобяван, след като ясно се вижда, че са го одрусали 15000 лева за това, че е нагъл незаконен лихвар Дотук в темата една истина не си казал Продължавай да си дрънкаш небивалиците
      тая сутрин да не си станал с гъза нагоре бе джорка.. яко ти изпуска халката нещо.. като са го одрусали от бнб и са го спряли що продължава да си върти лихвите бе и дори и да беше вярно ти на 15к одрусване ли му викаш.. той Ивелин само да пръдне и прави повече от 15..
      Attached Files

      Коментар


      • Първоначално изпратено от totenkopf

        тая сутрин да не си станал с гъза нагоре бе джорка.. яко ти изпуска халката нещо.. като са го одрусали от бнб и са го спряли що продължава да си върти лихвите бе и дори и да беше вярно ти на 15к одрусване ли му викаш.. той Ивелин само като пръдне и прави повече от 15..
        Явно клюнчето ти е завряно бая надълбоко в дирника на Ивелин щом знаеш какво прави когато пръдне И тоя път не оспори глобяването - явно започваш да стопляш откъде духа вятъра. Това е похвално

        И аз винаги ставам с гъза нагоре - не си открил топлата вода и Америка Щом махараджата ти продължава да си върти лихвите - това е хубава новина Много по-важното е не сумата, а това, че е осъждан за престъпна дейност - не мислиш ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
          щото при тоя растеж можем да си позволим и 30% лихва, но е само 12% за съжаление..
          Нали се кълнеше в Ивелин, че не работиш в тугедър бе, Тотке - сега сте можели да си позволите... Кой е лъжеца?

          Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

          защото към момента на признание делото пред административния не беше приключило, всъщност още дори не беше започнало

          Общественодостъпните доказателства сочат обратното, ама някои хора ги мързи да се разходят до деловодството
          Тогава по закон резултатът щеше да е обявен на сайта на БНБ, както се обявяват и другите такива оспорени постановления, но това не е така. Тоест пак лъжеш И останалите ти думи са отровни лъжи и долни измами - точно както изсмуканото ти от пръстите обяснение за това, че Ивелин ювиги не бил глобяван, след като ясно се вижда, че са го одрусали 15000 лева за това, че е нагъл незаконен лихвар Дотук в темата една истина не си казал Продължавай да си дрънкаш небивалиците
          Last edited by Jorkata; 18.05.2021, 08:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

            Значи вие бачкате като луди да вземете комисионни и после алтруистично давате едни 20+ процента лихви на хората дали пари при вас... Ти чуваш ли се какви ги приказваш - вашите парички трудно спечелени да го давате ей така...
            Едно знам със сигурност - няма да дадете, ако не изкарвате много повече от това за вас.
            Другия вариант е да покривате с тях лихвите на новите рибета.
            Стига блещил лъжи. Ама нали това ти е ролята тук - дерзай Чат-пат се изтърваш и ни даваш още доказателства

            П.П.1. и все пак внимавай, че...банът ти чука на вратата

            П.П.2. Родий, литий...пак казвам - спрете с тия гъби от розариума...
            а ти стига си блещил лъжи за някви си 20% лихва.. покажи ми ЕДИН човек, който е взел такава лихва...

            п.п. гъбарите са едни от най-добрите инвеститори в България и инвестират в бъдещия петрол само, ако погледнеш как са се променил цените на въпросните 3 суровини в последните 5 години и ще напълниш гащите, щото при тоя растеж можем да си позволим и 30% лихва, но е само 12% за съжаление..
            Last edited by totenkopf; 18.05.2021, 02:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
              Току излезе, че не е платил.

              Пък ако е платил, то Тукашния му защитник и той нагазва в НК, за всеки бъдещ пострадал защото каканижеше нещо за обжалвания и липса на вина, което си е въвеждане в заблуждение
              вие тука големи пеналисти станахте.. мн го разбирате наказателното право, ама що така няма ни един осъден.. а да щото не сте отваряли НПК през живота си то не е само да сипеш лъжи в нета, но и да ги докажеш пред надлежните органи с неоспорими веществени, писмени и устни доказателства, но и да ги събереш тези доказателства точно по реда, описан в закона и да ги закрепиш към делото пак по същия ред в съответните протоколи, което е абсолютно невъзможно на практика

              п.п. не е платил, защото глобата отменена от адм.съд софия. Ти виждал ли си някога през живота си човек, който да плаща отменена глоба..?
              Last edited by totenkopf; 18.05.2021, 02:35.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение





                Общественодостъпните доказателства сочат, че Ивелин е олекнал с 15000 лева, защото е бил много лош Но да го оставим това - защо аджеба той си призна, че е бил глобяван? Рискуваш пак да те сметнем за неосведомен И във вашата секта подлагането на думите на гуруто под съмнение не се ли води углавно престъпление?

                За 58те милиона - освен глупости и криви хиперлинкове друго не сме видели

                БТВ - доволен ли си от Рейнджа? Как е като разход?
                защото към момента на признание делото пред административния не беше приключило, всъщност още дори не беше започнало

                Общественодостъпните доказателства сочат обратното, ама някои хора ги мързи да се разходят до деловодството

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  парите от лихвите идват фондове за мед, родий и литий, както и от печалбите от застраховки а да също така и от продажби на хероин по училищата
                  Значи вие бачкате като луди да вземете комисионни и после алтруистично давате едни 20+ процента лихви на хората дали пари при вас... Ти чуваш ли се какви ги приказваш - вашите парички трудно спечелени да го давате ей така...
                  Едно знам със сигурност - няма да дадете, ако не изкарвате много повече от това за вас.
                  Другия вариант е да покривате с тях лихвите на новите рибета.
                  Стига блещил лъжи. Ама нали това ти е ролята тук - дерзай Чат-пат се изтърваш и ни даваш още доказателства

                  П.П.1. и все пак внимавай, че...банът ти чука на вратата

                  П.П.2. Родий, литий...пак казвам - спрете с тия гъби от розариума...
                  Last edited by Petsov; 17.05.2021, 15:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                    Току излезе, че не е платил.

                    Пък ако е платил, то Тукашния му защитник и той нагазва в НК, за всеки бъдещ пострадал защото каканижеше нещо за обжалвания и липса на вина, което си е въвеждане в заблуждение
                    Тях това не ги притеснява, че заблуждават, тролят и лъжат... Важното е схемата им да върви, че да могат да си изплащат лихвите, извинявам се - дивидентите, че иначе всичко ще рухне...

                    Но фактите говорят - има неспазване на обществени договори, има лихварство от страна на Българска Парична Група (тя е съдената от БНБ), няма 160 къщи, няма 43 милиона приходи, няма сенатор, няма собственост на акции...че едни тоалетни няма в ИП дори...

                    Има само измамни практики чрез адвокати, мрежа от фирми и кметици. И този форум изважда много от мръзните им методи.

                    А за тяхната съвест - несъществуващо понятие.
                    Last edited by Petsov; 17.05.2021, 14:55.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                      ...

                      satz - отговорът на БНБ по влязло в сила наказателно постановление може да е само един а и самият махараджа Ивелин си призна, че е бил глобяван. Защо Тотката се пъне тук да измисля ново законодателство и да лъже за признат факт - нямам идея...
                      Току излезе, че не е платил.

                      Пък ако е платил, то Тукашния му защитник и той нагазва в НК, за всеки бъдещ пострадал защото каканижеше нещо за обжалвания и липса на вина, което си е въвеждане в заблуждение

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                        този проект да фалира и хиляди хора да останат на улицата
                        Това е важно да разбереш. Когато проекта фалира, и ако хиляди хора останат на улицата... Виновни са измамниците на върха на пирамида, и тези консултанти които са карали хора да инвестират в схемата.
                        Last edited by investor4e; 17.05.2021, 13:33.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                          гадно ти е да чуваш добри новини нали? Всичко хубаво, което се случва в това село за теб е лъжа, защото вътрешно мечтаеш този проект да фалира и хиляди хора да останат на улицата и си създаваш собствен балон от лъжи. Аз не съм адвоката на Ивелин и не разполагам с преписките по делата му. Казах ти къде и как може да потърсиш - това, че те мързи си е твой проблем. Аз знам истината и не ми е нужно да я доказвам след като доказателствата са обществено достъпни

                          за 58те за кой път искаш да ти копипействам отговорът? не ти ли омръзна вече?

                          А ти защо не отговаряш на фундаменталния въпрос, защо вие софиянчета разрушавате културните сгради на София?
                          Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                          защото към момента на признание делото пред административния не беше приключило, всъщност още дори не беше започнало

                          п.п. идвай към варна навреме да не изтървеш изложбата, че половината картини ги продадохме.. една почти би рекорда от 87.5к.. 82к


                          Общественодостъпните доказателства сочат, че Ивелин е олекнал с 15000 лева, защото е бил много лош Но да го оставим това - защо аджеба той си призна, че е бил глобяван? Рискуваш пак да те сметнем за неосведомен И във вашата секта подлагането на думите на гуруто под съмнение не се ли води углавно престъпление?

                          За 58те милиона - освен глупости и криви хиперлинкове друго не сме видели

                          БТВ - доволен ли си от Рейнджа? Как е като разход?
                          Last edited by Jorkata; 17.05.2021, 13:17.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                            Абе той не знае какво е приход и печалба, ти за влязло в сила наказателно постановление го питаш... дай му малко време да изпълзи изпод масата и да пита я гуруто, я някой друг от "батковците" за инструкции и акъл

                            satz - отговорът на БНБ по влязло в сила наказателно постановление може да е само един а и самият махараджа Ивелин си призна, че е бил глобяван. Защо Тотката се пъне тук да измисля ново законодателство и да лъже за признат факт - нямам идея...
                            защото към момента на признание делото пред административния не беше приключило, всъщност още дори не беше започнало

                            п.п. идвай към варна навреме да не изтървеш изложбата, че половината картини ги продадохме.. една почти би рекорда от 87.5к.. 82к
                            Last edited by totenkopf; 17.05.2021, 13:13.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                              Като гледам се е поставил в цунгцванг с това интервю:

                              "Чл. 209. (1) Който с цел да набави за себе си или за другиго имотна облага възбуди или поддържа у някого заблуждение и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва за измама с лишаване от свобода до шест години.
                              (2) Който със същата цел използува заблуждението, неопитността или неосведомеността на някого и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва с лишаване от свобода до три години."

                              За отчета е още по-тежко....

                              пп
                              Ще интересен отговора на БНБ по ЗДОИ, дали е платена глобата
                              ми айде искай си по здои.. а нали знаеш, че вредата първо трябва да се докаже пред надлежните органи по реда от НПК и че всеки е невинен до доказване на противното в съда? не е зле като копипействате НК, първо да попрочитате НПК

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                                Скромното ми мнение е, че Тотката и Ивелин (пламенивата) трябва да останат - горките са толкова зле, че без да искат изсипват много полезна информация и сами си копаят автентичните тракийски гробове

                                Как иначе щямхе да научим за епичните 43 милиона някакви тоткови лева в отчета на парка за 2020та, за 160те построени къщи в Неофит Рилски, които нито една жива душа плюс сателитите на гугъл не са виждали (баси гъбите има в тоя розариум, честно! бих инвестирал там), за митичният сенатор Ранд Пол, който уж бил купил къща в селото и две картини за по 300000 лева, за интересното и безотчетно преливане на пари от ИП към всички останали "проекти" наоколо, без това да е съобщено на акционерите, за патриотичното крадене на камъни от постройки, които тугедърци трябва по договор да "реставрират", за мащабните и най-големи във вселената техни събития, снимките от които после се трият, за да не се види, че има 100-200-300 човека пряко сили, за масата подкупи, които тугедър по тотковите думи сипят наляво-надясно, за да им минат номерата и схемите, и какви ли още не знайни и незнайни глупости, които ТотюФ бе така великодушен да сподели с нас - невежите и залупени простосмъртни семкаджии

                                Да не говорим, че още липсва отговор на фундаменталният въпрос - къде са 58 милиона от парите на инвеститорите? Дали Ивелин излъга в интервюто си или отчета лъже - едно от двете е. Кое от двете?

                                БТВ - края на юни ще имам работа във Варна и ще мина пак през парка - може и да се запознаем с тотката

                                И пак за престъплението на Ивелин, за което е глобен 15000 лева - аз показах, че е глобен, ти (защитника му) носиш бремето да го оправдаеш. Дай съдебното постановление
                                гадно ти е да чуваш добри новини нали? Всичко хубаво, което се случва в това село за теб е лъжа, защото вътрешно мечтаеш този проект да фалира и хиляди хора да останат на улицата и си създаваш собствен балон от лъжи. Аз не съм адвоката на Ивелин и не разполагам с преписките по делата му. Казах ти къде и как може да потърсиш - това, че те мързи си е твой проблем. Аз знам истината и не ми е нужно да я доказвам след като доказателствата са обществено достъпни

                                за 58те за кой път искаш да ти копипействам отговорът? не ти ли омръзна вече?

                                А ти защо не отговаряш на фундаменталния въпрос, защо вие софиянчета разрушавате културните сгради на София?

                                Коментар

                                Working...
                                X