IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

    Пак шикалкавиш и изместваш темата.
    Аз питам защо в Биснес Планът има заложен персонал за 57 600 посетителя на година, а твърдите, че с този персонал ще посрещнете 600 000 човека?
    Така е заложено в Биснес Плана и това е на хартия - никакви пандемии, никакви ивенти, нищо не влияе на цифрите, защото това, пак казвам, е заложеното.
    Ако трябва да увеличите персонала 5 пъти, това как ще се отрази на разходната част на парка?
    А ако трябва да го увеличите 10 пъти?
    Въответно печалбата каква ще е и какъв ще е дивидентът?
    Май няма да има отговор никога тук...
    Приходната част ви е напомпана на макс, а разходната ви е свита на мин Приход от 23млн лева е невъзможен. А разходната ви част трябва да се увеличи 10кратно.
    Няма информация за заплати, няма информация за разходите по персонал и поддържане на фонд сгради.... Абе целият Биснес План е толкова Бизнес, колкото аз съм Ранд Пол...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

      Аз пак да попитам - не е ли нелепо да се правят видеа и да се дават инвестиционни съвети от хора, които не са се занимавали и тотално отричат даден финасов инструмент (в случая крипто) - тоест хора без грам компетенция и финансов опит с крипто се изживяват като експерти и пророци.
      Всичкологията е много привична черта на измамниците.
      добре бе разбирач.. ти като много разбираш айде кажи колко бити коня имаш..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
        Тотендалио я кажи ИП и тугедър инвестирали ли са някога в койни, за да говорят компетентно по темата?
        Все едно да наемеш майстор, който никога не е пипал мистрия... Просто е комично.
        Аз пак да попитам - не е ли нелепо да се правят видеа и да се дават инвестиционни съвети от хора, които не са се занимавали и тотално отричат даден финасов инструмент (в случая крипто) - тоест хора без грам компетенция и финансов опит с крипто се изживяват като експерти и пророци.
        Всичкологията е много привична черта на измамниците.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

          тоест няма нищо с това, че световния туризъм се срина с 90% ?! това е все едно при масова суша да очакваш точно една определена нива да дава жито колкото в нормална година..
          Пак шикалкавиш и изместваш темата.
          Аз питам защо в Биснес Планът има заложен персонал за 57 600 посетителя на година, а твърдите, че с този персонал ще посрещнете 600 000 човека?
          Така е заложено в Биснес Плана и това е на хартия - никакви пандемии, никакви ивенти, нищо не влияе на цифрите, защото това, пак казвам, е заложеното.
          Ако трябва да увеличите персонала 5 пъти, това как ще се отрази на разходната част на парка?
          А ако трябва да го увеличите 10 пъти?
          Въответно печалбата каква ще е и какъв ще е дивидентът?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

            Ами фактът, че са планирани хора за 57 600 посетителя? нещо никой не иска да коментира това
            И пандемията няма нищо общо с планиранте цифри в планът, който е писан като за 1-класници! Или поне хора с финансова култура като в тези класове...
            тоест няма нищо с това, че световния туризъм се срина с 90% ?! това е все едно при масова суша да очакваш точно една определена нива да дава жито колкото в нормална година..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

              когато планът е писан, никой по света и за миг не си е помислял, че ще затворят целия свят и ще сринат световния туризъм Стотици хотели, паркове, туроператори фалираха, а паркът не фалира.. защо ли?
              Ами фактът, че са планирани хора за 57 600 посетителя? нещо никой не иска да коментира това
              И пандемията няма нищо общо с планиранте цифри в планът, който е писан като за 1-класници! Или поне хора с финансова култура като в тези класове...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                Тоте, какво беше - писан е 2010г
                А вътре - данни за цялата 2015г
                Хем продавате, хем не си знаете какво пише вътре

                Препоръчвам това четиво на всеки - цифрите са изсмукани от пръстите, никаква връзка с реалността, сметки за 600к посетителя, а всъщност планираните хора са за 57 600 човека на година...
                Абе въобще да се чудиш и маеш
                когато планът е писан, никой по света и за миг не си е помислял, че ще затворят целия свят и ще сринат световния туризъм Стотици хотели, паркове, туроператори фалираха, а паркът не фалира.. защо ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от itest Разгледай мнение
                  Тоте, какво беше - писан е 2010г
                  А вътре - данни за цялата 2015г
                  Хем продавате, хем не си знаете какво пише вътре

                  Препоръчвам това четиво на всеки - цифрите са изсмукани от пръстите, никаква връзка с реалността, сметки за 600к посетителя, а всъщност планираните хора са за 57 600 човека на година...
                  Абе въобще да се чудиш и маеш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от itest Разгледай мнение

                    нали си най-компетентният тук по всички финансово-счетоводни и административни въпроси , намери си информацията, която ти трябва.... използвайки компетентността си
                    aми то и вие сте топ финансови гурута.. намерете си сами там колко ддс е внесъл паркът, касови бележки и тн..

                    Коментар


                    • https://de.scribd.com/document/41032...D-%D0%98%D0%9F

                      Scribd ist die weltweit größte soziale Plattform zum Lesen und Veröffentlichen.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        ми дайте нещо ЕИК/ПИК/БУЛСТАТ тогава
                        нали си най-компетентният тук по всички финансово-счетоводни и административни въпроси , намери си информацията, която ти трябва.... използвайки компетентността си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от itest Разгледай мнение

                          има една база данни, нарича се Търговски Регистър, капиш тимбър?
                          ми дайте нещо ЕИК/ПИК/БУЛСТАТ тогава

                          Коментар


                          • Тотендалио я кажи ИП и тугедър инвестирали ли са някога в койни, за да говорят компетентно по темата?
                            Все едно да наемеш майстор, който никога не е пипал мистрия... Просто е комично.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                              "Уважението към един човек идва от делата, които е сътворил през живота си. Уважението към един народ идва от сътворените от него материални и нематериални неща. Самоуважението на хората идва от отговора на въпросите - Кой съм аз?, Защо съм тук? и Какво сътворих?.
                              ,,Исторически парк" е най-впечатляващото нещо сътворено от българският народ в последните години. Помни, че той е твой. Грижи се за него, развивай го и го пази - не го събаряй с багери!" - Ивелин Людмилов Михайлов
                              МУАХАХАХАХАХАХАХА

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                                я дай да видим после и на твоите фирми - искам да си качиш цялата документация и да я направиш публична!
                                има една база данни, нарича се Търговски Регистър, капиш тимбър?

                                Коментар

                                Working...
                                X