IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Май се появи нов профил на сектант. Това ще е интересно. Иване, колко пари си набутал в пирамидата?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

      99% съм сигурен, че зад профилите рейдельо и тотенкопф седи един и същ човек. Просто сходствата между начина на писане и изразяване на двата профила са прекалено големи, за да са различни хора. Това много лесно може да се провери в администраторския панел на форума - ако някой админ се заинтересува, веднага ще се види.
      Егатиму и шизофренията

      Коментар


      • Възможно е притчата да описва пишещите във форума…

        Коментар


        • Възможно е притчата да показва и повечето от форума…

          Коментар


          • Мисля, че тази притча показва в същина всичко около парка и сектантите:
            "Историята за магарето и тигъра
            Магарето казало на тигъра:
            - Тревата е синя .
            Тигърът отговорил:
            - Не, тревата е зелена .
            Дискусията се разгорещила и двамата решили да предадат въпроса на арбитраж и за това се обърнали към лъва, краля на джунглата.
            Преди да стигнат до поляната в гората, където лъвът седял на трона си, магарето започнало да крещи:
            - Ваше Величество, вярно ли е, че тревата е синя?
            Лъвът отговорил:
            - Вярно, тревата е синя.
            Магарето се втурнало напред и продължило:
            - Тигърът не е съгласен с мен и ми противоречи и ме дразни, моля да го накажете !
            Кралят заявил:
            - Тигърът ще бъде наказан с 5 години мълчание .
            Магарето скочило от радост и продължило пътя си, доволно и повтаряйки:
            - Тревата е синя...тревата е синя...
            Тигърът приел наказанието си, но отново попитал лъва:
            - Ваше Величество, защо ме наказахте, все пак тревата е зелена?
            Лъвът отговорил:
            - Всъщност тревата е зелена .
            Тигърът попитал:
            - Защо тогава ме наказвате?
            Лъвът отговорил:
            - Това няма нищо общо с въпроса дали тревата е синя или зелена. Наказанието е, защото не е възможно смело, интелигентно създание като теб да губи време в спор с магаре, а на всичкото отгоре да дойде и да ме притесни с този въпрос ."
            Най-лошата загуба на време е да спориш с глупака и фанатика, който не се интересува от истината или реалността, а само от победата на техните вярвания и илюзии. Никога не губете време за дискусии, които нямат смисъл ... Има хора, които въпреки всички представени им доказателства нямат способността да разберат.......и други, които са заслепени от его, омраза и негодувание и единственото нещо, което те искат е да са прави дори и да не е така. Когато невежеството крещи, интелигентността млъква. Вашият мир и спокойствие струват повече.
            Автор неизвестен
            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

              Съдейки по мънкането на кана, мисля че и той отчита провала, поне си го призна. Това не му попречи мигновено да излъже за броя посетителите, на което и самия той не си вярва. Този изобщо има ли момент в който да не лъже и маже? Тотката ,който задава въпроси нашия дельо ли е? Третират го малко като селския идиот, кикотят се на въпросите му и го гъбаркат нещо )
              Потката мачка наред - и тролове, и тогедърци. Ама троловете,направо ви беше направил на мармалад..

              Защо се гъбаркат с него? Нали той е техен слуга и работи на хонорар при тях да им лъска имиджа по форумите и зад него седи самият Михайлов,както се твърди по-долу? Всъщност Михайлов сам си коментира лайвовете и се гъбарка сам със себе си? Докато го питат къде е потката и той почна да пише.. слочайнос? Не мисла!
              Last edited by raydalio; 25.06.2021, 11:57.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                99% съм сигурен, че зад профилите рейдельо и тотенкопф седи един и същ човек. Просто сходствата между начина на писане и изразяване на двата профила са прекалено големи, за да са различни хора. Това много лесно може да се провери в администраторския панел на форума - ако някой админ се заинтересува, веднага ще се види.
                И този някой е пробудител и възродител №1 на България - Ивелин Михайлов.
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                  Момчета... хората си задават въпросите и сигурно вече има и искания за излизане от схемата.
                  Ама всички знаем г-н Михайлов как действа, когато някой иска да си изтегли парите...
                  Още 1-2 ивента с подобно представяне и само гледайте
                  Никакви дела не са нужни - само малко време
                  Малко,малко.. колко да е малко.. ако съдим по писанията ви от 2018, още 10-20 години

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение
                    Говорих с един познат от тугедър. Каза че няколко тугедърци мислят че събитието беше пълен провал, но те се страхуват да изразят мнението си публично.
                    A мармотът, който завива станиола, какво ти каза?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                      Съдейки по мънкането на кана, мисля че и той отчита провала, поне си го призна. Това не му попречи мигновено да излъже за броя посетителите, на което и самия той не си вярва. Този изобщо има ли момент в който да не лъже и маже? Тотката ,който задава въпроси нашия дельо ли е? Третират го малко като селския идиот, кикотят се на въпросите му и го гъбаркат нещо )
                      99% съм сигурен, че зад профилите рейдельо и тотенкопф седи един и същ човек. Просто сходствата между начина на писане и изразяване на двата профила са прекалено големи, за да са различни хора. Това много лесно може да се провери в администраторския панел на форума - ако някой админ се заинтересува, веднага ще се види.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение
                        Говорих с един познат от тугедър. Каза че няколко тугедърци мислят че събитието беше пълен провал, но те се страхуват да изразят мнението си публично.
                        Съдейки по мънкането на кана, мисля че и той отчита провала, поне си го призна. Това не му попречи мигновено да излъже за броя посетителите, на което и самия той не си вярва. Този изобщо има ли момент в който да не лъже и маже? Тотката ,който задава въпроси нашия дельо ли е? Третират го малко като селския идиот, кикотят се на въпросите му и го гъбаркат нещо )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                          На теб пък кой ти каза, че гледам целите клипове? Гледам накрая, където е интересното и където изливаш въпросите си, които тук споделяш като реални и неоспорими факти.

                          Нали знаеш, че срока ви за ГФОто тече? Шефа ти Ивелин криселдата какво мисли по въпроса?



                          Със сигурност тоя въпрос си го задават МНОГО тугедърци, и си задават и много други въпроси, но ги е страх да попитат заради "дружелюбното" отношение към инакомислещите и прогледналите
                          Момчета... хората си задават въпросите и сигурно вече има и искания за излизане от схемата.
                          Ама всички знаем г-н Михайлов как действа, когато някой иска да си изтегли парите...
                          Още 1-2 ивента с подобно представяне и само гледайте
                          Никакви дела не са нужни - само малко време

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                            Ти си му станал голям фен ве.. и секунда не изпускаш.. как изтърпяваш по един час на това мйякане не знам.. само мазохисти сте се събрали тука.

                            п.п. разбрах,че парите са отишли за закупуване на терен от цялата работа.
                            На теб пък кой ти каза, че гледам целите клипове? Гледам накрая, където е интересното и където изливаш въпросите си, които тук споделяш като реални и неоспорими факти.

                            Нали знаеш, че срока ви за ГФОто тече? Шефа ти Ивелин криселдата какво мисли по въпроса?

                            Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение
                            Говорих с един познат от тугедър. Каза че няколко тугедърци мислят че събитието беше пълен провал, но те се страхуват да изразят мнението си публично.
                            Със сигурност тоя въпрос си го задават МНОГО тугедърци, и си задават и много други въпроси, но ги е страх да попитат заради "дружелюбното" отношение към инакомислещите и прогледналите

                            Коментар


                            • Говорих с един познат от тугедър. Каза че няколко тугедърци мислят че събитието беше пълен провал, но те се страхуват да изразят мнението си публично.
                              Last edited by investor4e; 25.06.2021, 10:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                                Няколко човека на върха на пирамидата живеят в лукс с тези пари. А относно парка, точно това разследва прокуратурата. Чии пари се перат там. И не, не е приключило разследването.
                                Михайлов живее в лукс, а децата му учат в селско училище, живеят в мизерно и забито село на майната си и бачкат като роби в оранжериите и никога не са ходили на ваканция/море/почивка/екскурзия, жена му не го е виждала 6 месеца... бах тоя лукс - те пенсионерите живеят по-луксозно от тях..

                                Коментар

                                Working...
                                X