IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"ШИСТАК БГ"

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Той има още по-яка, и скоро ще я разровим...
    ...в ролята на Прасчо - И.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
      Това е най-яката тема !

      Как не съм я открил досега !?!
      Той има още по-яка, и скоро ще я разровим...
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Как няма да е "яка" като се ръководи от "идеолога на мултиплексираното сондиране" - непризнат български гений
        Е то кой е станал пророк в собственито си отечество. Виж, Балбито, ходи четка разни стари чанти и поразбирва по нещо повече от така осмения идеолог. Я да видим, какво ще ни разкаже контипутерният Му Хений? Прочее, най - „обидното” за хиенската клика тук е че, при правилно изпълнени всички предвидени мерки и сработила концепция, тя наистина ще бие и по производителност, и по гъвкавост, и по себестойност днешните пишман„върхови достижения”.
        Амин.
        Last edited by Pyramid; 08.06.2018, 04:32.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
          Това е най-яката тема !
          Как не съм я открил досега !?!
          Как няма да е "яка" като се ръководи от "идеолога на мултиплексираното сондиране" - непризнат български гений

          Коментар


          • Това е най-яката тема !

            Как не съм я открил досега !?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

              Не , важното е ти да си го разбрал .
              Странен човек: Аз стоя в основите на този метод, цялата му идеология е мое лично дело, и ти ми казваш / !?! На мен, Ти !?!/ да съм го бил разберял. Учуден оставам с впечатлението, че си по-наясно от мен самия, кое откъде и защо идва и как се е внедрила мисълта за него в моята глава. Току-що, ме подпАли, мира нямам, изгарям от любопитство. Би ли пояснил?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Не. Превръщам познатото от много и „далечни” от бранша приложения на техниката в мощна технологична готовност, позволяваща квантов скок в производителността и срив на себестойността на проучвателно-добивните дейности, както и в развитие на строителните технологии, позволявашо качествено нови решения в борбата със свлачищата и изпълнението на подземни комуникации. Напр, да спрат да ни разкопават улиците, във вечно търсене на „безценните” си дипломи. Защото, 3/4 от работата вече е свършена от някого и трябва, образно казано, „да подредим кубчетата”.

                - Сложно ли го казах?
                Не , важното е ти да си го разбрал .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                  Значи не си вадил газ !?

                  Просто теоретизираш !?
                  Не. Превръщам познатото от много и „далечни” от бранша приложения на техниката в мощна технологична готовност, позволяваща квантов скок в производителността и срив на себестойността на проучвателно-добивните дейности, както и в развитие на строителните технологии, позволявашо качествено нови решения в борбата със свлачищата и изпълнението на подземни комуникации. Напр, да спрат да ни разкопават улиците, във вечно търсене на „безценните” си дипломи. Защото, 3/4 от работата вече е свършена от някого и трябва, образно казано, „да подредим кубчетата”.

                  - Сложно ли го казах?
                  Last edited by Pyramid; 07.06.2018, 18:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Колко ти е бедно съзнанието. Че напъни се, де. Койт ти каза, че нещо съм „опитвал да продам”? Ама много си изчерпан.
                    Добре де, какво точно се опитваш да направиш?

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Я ти покажи къде съм твърдял, че съм вадил газ. И още покажи, къде съм писал, че аз съм правил подобно нещо?
                      Виж, примери - моля. Покажи един от засегнатите аспекти, за да съм максимум точен, и поне един пример, ще ти извадя. В употреба, индустриален.

                      ... Очаквам конкретния въпрос.
                      Значи не си вадил газ !?

                      Просто теоретизираш !?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        А като има вече в употреба, какво точно се опитваш да продадеш като нещо невиждано досега?
                        Колко ти е бедно съзнанието. Че напъни се, де. Койт ти каза, че нещо съм „опитвал да продам”? Ама много си изчерпан.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Я ти покажи къде съм твърдял, че съм вадил газ. И още покажи, къде съм писал, че аз съм правил подобно нещо?
                          Виж, примери - моля. Покажи един от засегнатите аспекти, за да съм максимум точен, и поне един пример, ще ти извадя. В употреба, индустриален.

                          ... Очаквам конкретния въпрос.
                          А като има вече в употреба, какво точно се опитваш да продадеш като нещо невиждано досега?
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Дай да видим къде си правил подобно нещо.
                            Колко газ извади?

                            И поне един пример дай

                            Я ти покажи къде съм твърдял, че съм вадил газ. И още покажи, къде съм писал, че аз съм правил подобно нещо?
                            Виж, примери - моля. Покажи един от засегнатите аспекти, за да съм максимум точен, и поне един пример, ще ти извадя. В употреба, индустриален.

                            ... Очаквам конкретния въпрос.
                            Last edited by Pyramid; 07.06.2018, 16:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Примери да искаш. А съдия-изпълнител, най-много, теб да погне.
                              Дай да видим къде си правил подобно нещо.
                              Колко газ извади?

                              И поне един пример дай

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Че ти имаш ли пример за работеща технология? Това дето разправяш тук правил ли си го? Или както обикновено - бе вие дайте парите пък ще видим...

                                Колкото до акционерите на пднг не ги мисли, не тях ще ги гони съдия-изпълнител от апартаментите им.

                                Примери да искаш. А съдия-изпълнител, най-много, теб да погне.

                                Коментар

                                Working...
                                X