IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"ШИСТАК БГ"

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    А каква ще да е вашата роля в производството и печалбите, щото аз не виждам никаква?

    топлата вода е измислена - в козлодуй
    Я всегда буду твоим поводом напиться.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      А каква ще да е вашата роля в производството и печалбите, щото аз не виждам никаква?

      Модераторът ме е изтрил, бях язвителен. Сега, тииихичко, ще обясня:
      - ГЛАВНА РОЛЯ, Импотецие. Без мен, бедните експерти, идея нямат, какво може и как с наличните технологии. Наредих кубчетата, така да се каже. Представи си трезор. Ключът е комбинация с поне 2048 бита. Ами, аз го държа. Предоставям го за ползване срещу справедливо възнаграждение, и -толкова. Както се казва, „Проста работа, ама за умни хора.”
      Last edited by RUBLA; 24.11.2019, 15:53. Причина: Заяждане.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        По темата: За да се печели от шистовите истории, съвсем и дори даже не е нужно, у нас да има залежи. Произвежда се и се продава оборудване и -ето ти „едни пари”. Ама така ... харесваните от Импотех хора на А.Керезов ( да не мислите, че за нещо читаво? - Не бе, защото „ме били изгонили”) предпочитали да са малка компания и да си човъркат из дупките. Всъщност, бяха поне учтиви, декларирайки (неявно) „ - Ние акъл не щем, едва се справяме с наличния.” И, гледам упорито и еднообразно, правят още от същото, т.е. нищо. Щото лесно.
        А каква ще да е вашата роля в производството и печалбите, щото аз не виждам никаква?

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • По темата: За да се печели от шистовите истории, съвсем и дори даже не е нужно, у нас да има залежи. Произвежда се и се продава оборудване и -ето ти „едни пари”. Ама така ... харесваните от Импотех хора на А.Керезов ( да не мислите, че за нещо читаво? - Не бе, защото „ме били изгонили”) предпочитали да са малка компания и да си човъркат из дупките. Всъщност, бяха поне учтиви, декларирайки (неявно) „ - Ние акъл не щем, едва се справяме с наличния.” И, гледам упорито и еднообразно, правят още от същото, т.е. нищо. Щото лесно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Не се обяснявай. Никой не ти вярва.
            Но понеже твърдиш че Фурие не е за случая, ти, като изобретател на тръбичката, наясно ли си кое е за случая? Ако си наясно, ще дадеш формула.
            Ако не си, то пак ще има ааалла-бааала дрън-дрън.


            Няма да ти давам формули. Налучках опитно. Ама работи. И договорка с www.gdotech.eu, за последващо опримизиране. Иначе, кпд е функция на площ, дебелина на слоя, дебит, дължина на водния път покрай тръбичката, неравности и т.н. Иначе, ако твърдиш за „никой”, по своему, си прав. ТИ си никой. За разлика от приборите, които показват обективно. Вярват или не такива като теб, все тая.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Вярвай си. Фурие не е за случая. Няма движение, водата НЕ изпълва тръбата, нито отвън, нито отвътре, точка. И твоите „40 вата”, къде с тях, къде без , все тая: между 1300 и 1600 .
              А кои „форумци” тук са идвали, що не изредиш? По мое инфо, само аз и колегата, с когото разработихме икономайзера. Няколкократно споменатият г-н Иван Цанов ми беше на гости за един час, половин година, преди да направим последния одел, значи, не се брои. Както и „Алонсо”, щото се видяхме, вярно, ама на 4 км (четири километра) от лабораторията. До рам, и той не дойде. От живите. Гостува ми , светла му памет, инж.Пламен Орманджиев, седмица, преди да почине. Ама с него се знаем от другаде. Своите измами ги разправяй колко щеш.
              Не се обяснявай. Никой не ти вярва.
              Но понеже твърдиш че Фурие не е за случая, ти, като изобретател на тръбичката, наясно ли си кое е за случая? Ако си наясно, ще дадеш формула.
              Ако не си, то пак ще има ааалла-бааала дрън-дрън.



              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Ми ти никога, ама никога няма да вземеш не един лев, ами една стинка за този боклук. А за какво да идва някой, ми нали идваха разни форумци, и кво ти казаха?
                А Фурие... да, формулата е за тръба потопена във вода. Най-добрия случай за топлообмен. Оттам нататък нещата се влошават. Даже и за това ти бях дал табличка в онази тема. 40 вата. Това е положението.
                Но понеже лъжеш и за ТУ че си завършил, кажи, има ли за твоята спицялна тръбичка формула на този свят, и ако има, като толкова интелектуален, няма ли най-сетне да я напишеш тук?
                Или е тайна?

                ПП
                Кажи сега за последните резултати от последното мултиплексорно пробиване дет'си правил...

                Вярвай си. Фурие не е за случая. Няма движение, водата НЕ изпълва тръбата, нито отвън, нито отвътре, точка. И твоите „40 вата”, къде с тях, къде без , все тая: между 1300 и 1600 .
                А кои „форумци” тук са идвали, що не изредиш? По мое инфо, само аз и колегата, с когото разработихме икономайзера. Няколкократно споменатият г-н Иван Цанов ми беше на гости за един час, половин година, преди да направим последния одел, значи, не се брои. Както и „Алонсо”, щото се видяхме, вярно, ама на 4 км (четири километра) от лабораторията. До рам, и той не дойде. От живите. Гостува ми , светла му памет, инж.Пламен Орманджиев, седмица, преди да почине. Ама с него се знаем от другаде. Своите измами ги разправяй колко щеш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Да допълня ли, че истинският Измамник най-вика? Да съм взел 1 лев от някого от вас?
                  Някой да дойде, случайно? Да пипна? Да измери температури, да провери, случайно, тайминг?
                  и за „15-те години” лъже Факушка/„Имхотеп”. С поне 5 години лъже. ВАС.
                  Оплел се е като пиле в калчища, а вие му се водите.
                  О К, всеки избира пътя си.
                  Ми ти никога, ама никога няма да вземеш не един лев, ами една стинка за този боклук. А за какво да идва някой, ми нали идваха разни форумци, и кво ти казаха?
                  А Фурие... да, формулата е за тръба потопена във вода. Най-добрия случай за топлообмен. Оттам нататък нещата се влошават. Даже и за това ти бях дал табличка в онази тема. 40 вата. Това е положението.
                  Но понеже лъжеш и за ТУ че си завършил, кажи, има ли за твоята спицялна тръбичка формула на този свят, и ако има, като толкова интелектуален, няма ли най-сетне да я напишеш тук?
                  Или е тайна?

                  ПП
                  Кажи сега за последните резултати от последното мултиплексорно пробиване дет'си правил...


                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Да допълня ли, че истинският Измамник най-вика? Да съм взел 1 лев от някого от вас?
                    Някой да дойде, случайно? Да пипна? Да измери температури, да провери, случайно, тайминг?
                    и за „15-те години” лъже Факушка/„Имхотеп”. С поне 5 години лъже. ВАС.
                    Оплел се е като пиле в калчища, а вие му се водите.
                    О К, всеки избира пътя си. Низостта си в сложила за аватар снимка на Арнолд Вослу, кадър от „Мумията”.
                    Last edited by Pyramid; 22.11.2019, 23:46.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Това е защото десетки и десетки пъти Йози повтаря едно и също. Очевидно е с надеждата да се е забравило. Е - не се е.
                      И след като на него му е позволено, защо не и на мен? Това е същността на въпроса ми.
                      А междувременно всичко си върви по кръга. Ми виж темата за възстановяемите източници. Там би трябвало доста да се трие, и причината е същата персона, която отново и отново си пробутва боклуците като предизвиква дискусия. Виждате и реакцията на другите също.
                      И причината не е в другите или мен. Причината е в ... знаете...
                      И какво правите? Ми нищо не правите. Фокусирате се върху реакциите а не върху причината. Ето това нещо не мога да си обясня.
                      Айде със здраве
                      Ето Този, клевети от самото начало. Но!
                      Но, и сам, не смее да доближи т.нар.от него „боклуци”. Да не вземе да види, че поначало, има срещу себе си ФАКТ.
                      По тази причина, все „Фурие”, та „Фурие”. А сам, винаги заобикаля въпроса с движението. Формулата на Фурие е за пълна с вода тръба, потопена изцяло във вода...
                      ...В ПОКОЙ ИЛИ В ЛАМИНАРЕН ПОТОК.
                      КАКЪВТО НЯМА.
                      Така нареченият „Пеше”, нищо несъздал досега (помним, дори се гордееше, че не бил изобретател, сякаш е лошо) сам се вкара във филма, като ръсеше високомерни обиди. А, вече видяхме, че елементарни неща са му убягвали досега. Ими нещо още по-зле, НЕ СЕ Е ЗАМИСЛЯЛ.
                      Та, всеки со знае своето. Ама тук, не мога да упрекна модерацията.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                        Вие не опонирате нормално, а с обидни подмятания и открити обиди.
                        Х_У,
                        в нормалния живот нещата се наричат с истинските им имена. Може и дръг път да съм го казвал, но в този живот измамниците се наричат измамници, неграмотниците - неграмотници.
                        Вие сте във този форум отдавна. Човек може да съди за някой, (дори и модератор) по начина по който 'модерира'. Да си призная честно, нямам много сериозни забележки към вас и останалите.
                        Но имам сериозни. Ако политиката на сайта е да имате един форум, изолиран от живота, то начина ви на действие е напълно разбираем. Предполагам че не мислите така, обаче фактите показват обратното. Напълно ви подкрепям за триенето на откровените простотии. Не ви подкрепям обаче за прикриването на истините под предлог "обиди" или "спам". Конкретния случай го доказва.
                        Измамника продължава едно и също в продължение на 15 (петнадест) години, но очевидно е че не ви прави впечатление. В някои държави му казват мистериозно.
                        Е - предполагам че знаете по-добре.


                        ПП
                        Не знам каква е вашата среда, но ако съдя по начина по който 'фасилитирате' форума, то... не бих искал да съм част от такава среда.
                        Last edited by X_Y; 22.11.2019, 21:42.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Вие не опонирате нормално, а с обидни подмятания и открити обиди.
                          रादोस्त

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                            Десетки и десетки подобни ваши мнения има в темите. Достатъчно пъти сте го писали това. От спам и още обиди няма смисъл.
                            Това е защото десетки и десетки пъти Йози повтаря едно и също. Очевидно е с надеждата да се е забравило. Е - не се е.
                            И след като на него му е позволено, защо не и на мен? Това е същността на въпроса ми.
                            А междувременно всичко си върви по кръга. Ми виж темата за възстановяемите източници. Там би трябвало доста да се трие, и причината е същата персона, която отново и отново си пробутва боклуците като предизвиква дискусия. Виждате и реакцията на другите също.
                            И причината не е в другите или мен. Причината е в ... знаете...
                            И какво правите? Ми нищо не правите. Фокусирате се върху реакциите а не върху причината. Ето това нещо не мога да си обясня.
                            Айде със здраве
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Десетки и десетки подобни ваши мнения има в темите. Достатъчно пъти сте го писали това. От спам и още обиди няма смисъл.
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Днес, 18:34
                                Този коментар от Имхотеп е изтрит от X_Y
                                Причина: Не пишете по няколко пъти мнение, което е изтрито.


                                Що?
                                Защо го прикривате? И защо го поддържате, не е ясно?
                                Ся, и други биха ви питали, но според мен смятат комуникацията с вас безсмислена. В мен все още е останало някакво уважение към вас, та за това и питам. Както вървят нещата обаче, май трябва да спра да питам каквото и да било.



                                ПП
                                Това 'вас' е във форма роял , ако ме разбирате.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X