IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиране в уран

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid

    Като се замисля, ти само това умееш, бедни човече. Виж, за компетенции да говориш бива. Колкото да нахилиш гаргите. Аз задавам въпроси, до които, Оги или вече Е опрял, или ще опре. В среден срок. Точно ти-едва ли схвашаш смисъла им. Щото, за това, се иска нещо повече от голяма уста.
    Теб те научиха и гаргите че си пророк, чак чудно че ходиш гол и бос и се чудиш как да прилъжеш някой за пари хахахаха
    Седни си, 2.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

      на коя борса?? та да си купя ...???
      Скромно обясних на redcretin - естествено, с други думи - че, „под 1 ” означава именно ТОВА, ни повече, ми по-малко, без фиксация върху затворен интервал (неравенство), той не разбра,и взе да се плюмчи. За борси не се наемам да твърдя. Каза го въпросният, нито съм ти на нивото, нито на акъла и т.н. Защо, според него трябва да съм - не каза, ама толкова от него.​​​​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        И 10 цента са под 1 евро.
        на коя борса?? та да си купя ...???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Т.е. предварително определената стратегия не се спазва?
          Мда.
          защо да не се спазва? Цената се качваше, докато се качваше Ванадия. Виж ми постингите - в деня !!!! в който спря, аз продадох (2,05 Евро) цялата позиция на 422% печалба. После си ги купих на 1,50 обратно - 35%.

          Аз не виждам нищо лошо, ако цената напредне необосновано силно, защо да не продам и пак да влезна на по- ниски нива??!! Ако изчисленията на Uranerz са коректни, то въотношението Уран / Ванадий трябва да е 1/16. Оценката е 1/6 !!! Огромна разлика !!!!

          За да са икономически изгодни ванадиевите батерии , то цената на Ванадий не би трябвало да е над 15 $, така, че според мен цената би трябвало да падне до 10 - 15$.

          Крайната цена в която аз повече не бих влезнал във Western си остават 5 can.$.

          Ако фирмата подпише договор, то тя веднага би започнала (има всички разрешителни), което значи, че не е explorer a producer !! Тогава оценката според мен, ще е друга ... На теб какво ти е мнението?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Ти не се обаждай неподготвен, ни си му на нивото на Торанага, ни на мисленето му - ни си за темата въобще.
            Щото, ти си, нали.
            Прочее, ако предметът на темата/компаниите, свързани с него/ евтинеят, пак да питам: Иде времето - т.е., те вече навлизат - РБН. На склад - огромни количества 238; чайниците на 235 , един подир друг, отиват на изключване; нови да правят - само Рашате и Китай, а едва ли световните фактори, чакат да дойдат БГ-тарикатите...
            ...какъв че го джвакате, redcretin ? A?
            Last edited by RUBLA; 11.12.2018, 15:54. Причина: Спазвайте добрия тон!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              И 10 цента са под 1 евро.
              Ти не се обаждай неподготвен, ни си му на нивото на Торанага, ни на мисленето му - ни си за темата въобще.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Т.е. предварително определената стратегия не се спазва?
                Мда.
                И 10 цента са под 1 евро.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

                  При този силен спад (momentum) ще изчакам, тъй като ще има по- ниски цени.. Бърза работа нямам..
                  Т.е. предварително определената стратегия не се спазва?
                  Мда.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

                    При този силен спад (momentum) ще изчакам, тъй като ще има по- ниски цени.. Бърза работа нямам..
                    +10

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      На 1 евро е вече. Купуваш ли ?
                      При този силен спад (momentum) ще изчакам, тъй като ще има по- ниски цени.. Бърза работа нямам..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                        Ако падне под 1 Евро, купувам още...
                        На 1 евро е вече. Купуваш ли ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          голяма волатилност Успех!
                          Няма нищо лошо във волатилноста, ако я използваш за профит!! Гледай мача..
                          Портфолио теорията е на практика НЕприложима . Аз съм съгласен с Евгений Фама (Eugene Fama). Ето защо средни и малки имат по-голяма възвращаемост от "големите " ; както и "странични " пазари като Виетнам...
                          Ванадий пада..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                            SoHo това е за теб - покупка на Western вчера на продадената бройка на цена 35% отдолу
                            голяма волатилност Успех!

                            Коментар


                            • Ако падне под 1 Евро, купувам още...

                              Коментар


                              • SoHo това е за теб - покупка на Western вчера на продадената бройка на цена 35% отдолу

                                Коментар

                                Working...
                                X