IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интелектуалната собственост - краде ли се у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Как е салфеткажии!
    Ще има ли яко Ъп.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      За принципа.
      То за принципа добре, ама защо пък патентно ведомство?
      По реално е да се загрижиш за някоя кошара там около Горна Оряховица, нещо което можеш да работиш?

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Ми като не те засяга и не работиш там за какво мрънкаш тогава?
        За принципа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Мен ли? Мен не ме. Касаят, напр, г-жа Оля Димитрова, някакъв началник там, участник и (или и) съучастник, заверил с мокри печати два фалшиви документа, в опит - подозирам - за подмяна на входящи дати, искане на повторно заплащане на вече платени такси по опопределени заявки и т.н., при това, повторението -след изрично предупреждение за нередности в документооборота... Мен какво да ме засяга, аз там не работя...
          Ми като не те засяга и не работиш там за какво мрънкаш тогава?
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Разбира се че се извършват. Но теб какво те касае това?
            Мен ли? Мен не ме. Касаят, напр, г-жа Оля Димитрова, някакъв началник там, участник и (или и) съучастник, заверил с мокри печати два фалшиви документа, в опит - подозирам - за подмяна на входящи дати, искане на повторно заплащане на вече платени такси по опопределени заявки и т.н., при това, повторението -след изрично предупреждение за нередности в документооборота... Мен какво да ме засяга, аз там не работя...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Да се върнем на темата с въпрос:
              - Абе, не се ли извършват одити на това патентно ведомство относно заявени обекти
              ​​​​на интелектуална и индустрииална собственост, при разглеждането на които, са констатирани .... меко казано, нередности със субект (извършител) вътре във ведомството?
              Разбира се че се извършват. Но теб какво те касае това?

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Да се върнем на темата с въпрос:
                - Абе, не се ли извършват одити на това патентно ведомство относно заявени обекти
                ​​​​на интелектуална и индустрииална собственост, при разглеждането на които, са констатирани .... меко казано, нередности със субект (извършител) вътре във ведомството?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  И кво стана сега, има ли рекордни продажби?

                  Всеки ден.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    А, оказа се, не са хвърляли нищо никъде. Ти да видиш, налэ.
                    И кво стана сега, има ли рекордни продажби?

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Ся, да не искате да кажете че деловодителките са забелязали мигновено потенциала в тръбичката и са ви замотали, така че те да се възползат от интелекта ви?
                      Щото това звучи малко невероятно.
                      А най-вероятно са ви регистрирали заявката, и след като е попаднала в ръцете на специалистите там, те много са се смяли, и са я хвърлили в кошчето...

                      А, оказа се, не са хвърляли нищо никъде. Ти да видиш, налэ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Действалите лица бяха дами.
                        Ся, да не искате да кажете че деловодителките са забелязали мигновено потенциала в тръбичката и са ви замотали, така че те да се възползат от интелекта ви?
                        Щото това звучи малко невероятно.
                        А най-вероятно са ви регистрирали заявката, и след като е попаднала в ръцете на специалистите там, те много са се смяли, и са я хвърлили в кошчето...

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                          Горкия, вероятно си е надценил връзките.
                          Тук новия шеф на патентното е стария на КЗК, същия дето двайсе години не видя злоупотребите при горивата....
                          Чух, че патентното рязко заприличало на ООД
                          Действалите лица бяха дами.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Нямаме информация и за известния във форума като "Измамника" да е регистрирал ИС.
                            Досега във форума са известни четирима които искаха да купят от него, но като видяха за какво става въпрос, го нарекоха Измамник.
                            Тази персона се навърта тук от повече от петнайсе години да проси пари от който даде. Много лъже, и доказателствата не са едно и две. Но най-важното е, че дори не си и помисля да застане със средства зад измишльотините си, защото сам знае че са боклук. Изритаха го и от ПВ, и от ТУ, и всички се оказаха прости, освен него разбира се. Излъга и за образованието си два пъти засечено, а колко още - дори и той не знае. А модерацията търпи подобни хора по известна само на тях причина.
                            ...и нито едно доказателство на плещанията Импотехови.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              За „ Импотех”, нямаме информация, да е регистрирал ИС. Загадка. Ако иска да купи - моля. Има какво да предложа. Виж, за качествена кражба, същи интелект се иска а не, като онези хубавци в ПВ. Да опитват да подменят дати и номера на заявки? Имам оригиналите им.
                              Много са сладки: Зелени печати, мокри подписи...

                              Т.е., те поне, се стараят да гепнат.

                              ТОЙ какво предлага?
                              Нямаме информация и за известния във форума като "Измамника" да е регистрирал ИС.
                              Досега във форума са известни четирима които искаха да купят от него, но като видяха за какво става въпрос, го нарекоха Измамник.
                              Тази персона се навърта тук от повече от петнайсе години да проси пари от който даде. Много лъже, и доказателствата не са едно и две. Но най-важното е, че дори не си и помисля да застане със средства зад измишльотините си, защото сам знае че са боклук. Изритаха го и от ПВ, и от ТУ, и всички се оказаха прости, освен него разбира се. Излъга и за образованието си два пъти засечено, а колко още - дори и той не знае. А модерацията търпи подобни хора по известна само на тях причина.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                                Eдин приятел го изклатиха по същата схема, ама руснаците. Така и не разбрах защо в Русия беше избрал да го патентова.
                                Та не са я измислили тая далавера тия.
                                Горкия, вероятно си е надценил връзките.
                                Тук новия шеф на патентното е стария на КЗК, същия дето двайсе години не видя злоупотребите при горивата....
                                Чух, че патентното рязко заприличало на ООД

                                Коментар

                                Working...
                                X