IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Иновационно приложение в сферата на музикалната индустрия се нуждае от инвестиция

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Може да отворим HIgh-end дискотека в София с различни партита. Понеделник:чалга, вторник: рап, сряда:dance,четвъртък: ретро и т.н. Няма high end дискотека в момента в София и в БГ.

    Коментар


    • Иновационно приложение в сферата на музикалната индустрия се нуждае от инвестиция

      Здравейте,

      Търся финансиране за SURROUND INNOVATION. Това е:
      1. Мобилно приложение и уебсайт, които възпроизвеждат аудио и видео в 5.1 съраунд;
      2. Концерт в 7.1 съраунд.

      И двете части на проекта се случват за пръв път в света. Мобилното приложение е уникално и с това че най-после решава проблема с възпроизвеждането на истински 5.1 съраунд при домашните кина, при това - без да се използва носител.

      Проектът ми е насочен изцяло към развлекателният бизнес, като поставя летвата високо: 1. изключване на носителите (CD, DVD, Blu-Ray, USB); 2. директна комуникация с всички устройства и стрийминг; 3. практична част - най-после достъпен съраунд звук на системите за домашно кино, при слушането на музика.

      Проектът е приложим на територията на Света.

      Ето и малко цифри:
      I. Минимална нужна инвестиция:
      1. Изработката, както и тестовете на едно приложение, за един изпълнител струва 800 лв;
      2. Организацията на един концерт в кинозала, в София, струва 5600 лв;
      3. Рекламната стратегия и пр кампания, както и кампаниите по продажби струват 17 700 лв.
      4. Нужна ми е помощ при патентоване, предполагам че за територията на България това ще ми струва поне около 8000 лв.
      II. Очаквани приходи:
      1. При пълна зала концертът излиза почти на нула - 5700 лв. Концертът е по-скоро промоционален ход, който трябва да предизвика както медиен интерес, така и интерес към самото мобилно приложение.
      2. Едно мобилно приложение се продава за 10 лв (за сравнение един Blu-Ray диск, който възпроизвежда 5.1 съраунд струва между 19 и 45 лв). Стратегията за продажби цели да достигнем до около 20000 клиента (в България). Да, при пълен успех достигаме до приход от 200000 лв (това е само за прототипа, т.е. - едно приложение за един изпълнител).
      III. Кампаниите за SURROUND INNOVATION достигат до аудитория от:
      1. 2250000 души.

      Моля, при интерес, свържете се с мен, като най-добре е по телефон. Все пак, ето всичките ми контакти:

      0884 98 33 88
      deepimpulser@yahoo.com
      http://bg.linkedin.com/pub/manol-manolov/ab/43a/5a3
    Working...
    X