IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към всички, които смятат себе си за умни!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от flvr Разгледай мнение
    Може би единствения форум, където глупаците са на почит и ако се намери някой да попита или предложи нещо го заливат злобни подмятания и кометари.

    Защо да е за премахване темата, става дума за инвестиция и възвръщаемост, не е ли за това този форум?
    Моля не се изживявайте като модератори и да казвате, кое е за изтриване и кое не!

    (Много е лесно да плямпате глупости скрити зад анонимността, но е също толкова жалко)


    Покер - инвестиция? Утре може и в залагането на футбол да препишеш "инвестиция". Там също може да удвояваш. При късмет и познания...

    Не е необходимо някой да се изживява за да изрази мнение, а очевидно темата си е за изтриване - достатъчно е безсмислена и достатъчно хора наруга.

    ПП: Успех с покера! Явно повече ти върви от форекса
    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

    Коментар


    • Само аз ли видях картинката от 12.11 , дето обяснява темата ?
      Та да попитам "Влад..."(само това се четеше от ника)
      - искаш да споделиш печеливша система
      - искаш да продадеш печеливша система
      - просто да се похвалиш , че си направил пари
      Знам , че се печелят много пари по този начин , но не е задължително да си с IQ 200

      П.П. А - пак си я пуснал

      Коментар


      • Може би единствения форум, където глупаците са на почит и ако се намери някой да попита или предложи нещо го заливат злобни подмятания и кометари.

        Защо да е за премахване темата, става дума за инвестиция и възвръщаемост, не е ли за това този форум?
        Моля не се изживявайте като модератори и да казвате, кое е за изтриване и кое не!

        (Много е лесно да плямпате глупости скрити зад анонимността, но е също толкова жалко)
        Last edited by flvr; 13.01.2014, 13:08.

        Коментар


        • Моят начин достигането на 5К беше прост и се основаваше, къде на късмет, къде на умения. Ето отговора аз го постигнах от игра на покер, Вложих точно 10 и стигнах 5К.

          Търся обаче алтернативи, смята ли някой, че е възможно по друг начин следвайки системата на удвояване да се постигне и как ? Прост е въпроса, защо се напрягате?

          Казах ви не пишете, щом ще "хейтвате"!

          Тази тема, обаче доказа, колко са честолюбиви българите и как тежко го раздават! Провокирах ви със заглавието достатъчно ли сте умни и веднага заваляха коментари, нищо лично, но повечето коментирали не са за тази тема
          Attached Files

          Коментар


          • Плетена скиорска шапка 6.80лв.
            Китайски детски пистолет 3.20лв.
            Може да изкараш 5000 може и много повече

            Коментар


            • А ние тъпите какво да го правим въпроса?

              Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
              Темата е за премахване. Това е правилното мислене.
              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 1_9_7_8 Разгледай мнение
                Добре , явно няма да се сетим за системата. Кажи за какво става на въпрос и да го обсъдим?
                Дай ми 10 лв. и ще ти дам 10 разписки дето да ги продадеш на 10 човека за по 10 лв. и после им дай по 10 разписки за по 10 лв. да ги продават на по 10 човека и и да им дават разписки и т.н., и всеки да задържа по 10% пък останалото да го отчита на мен.
                Това е страхотно гениална и нова, от никого невидяна в световната история игра! Бахти как се сетих, сигурно щото съм гениален...
                Та ще ми дадеш ли 10 лв. или ще си останеш лузър?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                  ..........



                  ............

                  Мислим, защо си мислиш, че не мислим? Не искаш помощ, пък искаш. Не искаш мнението ни, пък искаш да мислим.
                  Ти наред ли си?
                  Темата е за премахване. Това е правилното мислене.
                  Остави го да си печели в човека,не ни пречи...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от flvr Разгледай мнение
                    Не искам помощ, темата е отворена и насочена към хора, за които би било интересно да се включат. magi208 не съм ти виновен, че сигурно си "нед......на" ( оставям на въображението ти, да си отговориш на въпроса кои са липсващите букви, понеже си умница)

                    Не са 5К парите, които изкарах при влагането на 10лв, доста повече са.... но това няма значение в случая. Важен е метода, стъпките и принципите по, които се постига.

                    Стига с тази българска мнителност за всичко, някой ви провокира да мислите вие веднага "тоя ни будалка".

                    ДЪРЖА ДА СЕ ЗНАЕ- НЕ ПРОДАВАМ НИЩО! НЕ СЪМ АФИЛИЕЙТ НА НИКОЙ! НЕ ИСКАМ ОТ ВАС НИЩО! Впрочем искам да мислите и да играете играта.

                    Моля ви, ако не спазвате правилата и ви се струва безинтересно- НЕ ПРЕЧЕТЕ И НЕ КОМЕНТИРАЙТЕ ЗЛОБНО!

                    Какви ги наговори, тц,тц,тц , ако трябва да се изнервя до толкова, че да приказвам врели и некипели поради участитето във вълшебната ти игра, отказвам

                    "Не са 5К парите, които изкарах при влагането на 10лв, доста повече са.... но това няма значение в случая. Важен е метода, стъпките и принципите по, които се постига."
                    Случайно да не си бил на някаква презентация ?

                    Коментар


                    • Добре , явно няма да се сетим за системата. Кажи за какво става на въпрос и да го обсъдим?
                      "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от flvr Разгледай мнение
                        Не искам помощ


                        защо ли когато не можете да помогнете
                        никой не ви иска мнението
                        ..........

                        НЕ ИСКАМ ОТ ВАС НИЩО! Впрочем искам да мислите и да играете играта.
                        ............

                        Мислим, защо си мислиш, че не мислим? Не искаш помощ, пък искаш. Не искаш мнението ни, пък искаш да мислим.
                        Ти наред ли си?
                        Темата е за премахване. Това е правилното мислене.

                        Коментар


                        • Не искам помощ, темата е отворена и насочена към хора, за които би било интересно да се включат. magi208 не съм ти виновен, че сигурно си "нед......на" ( оставям на въображението ти, да си отговориш на въпроса кои са липсващите букви, понеже си умница)

                          Не са 5К парите, които изкарах при влагането на 10лв, доста повече са.... но това няма значение в случая. Важен е метода, стъпките и принципите, по които се постига.

                          Стига с тази българска мнителност за всичко, някой ви провокира да мислите вие веднага "тоя ни будалка".

                          ДЪРЖА ДА СЕ ЗНАЕ- НЕ ПРОДАВАМ НИЩО! НЕ СЪМ АФИЛИЕЙТ НА НИКОЙ! НЕ ИСКАМ ОТ ВАС НИЩО! Впрочем искам да мислите и да играете играта.

                          Моля ви, ако не спазвате правилата и ви се струва безинтересно- НЕ ПРЕЧЕТЕ И НЕ КОМЕНТИРАЙТЕ ЗЛОБНО!
                          Last edited by flvr; 13.01.2014, 12:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от flvr Разгледай мнение
                            Martingale аз съм сигурен, че ти си от ония "софиянци" дето живеят на квартира, хайде товари бурканите и пътувай за София,че стана понеделник и сигурно си на работа.

                            Към останалите, защо ли когато не можете да помогнете трябва да пишете глупости, никой не ви иска мнението и показвате единствено, колко е жалък живота ви и изпълнен с "хейт", че гледате да оспамите всяка тема, само и само човек да се почуства зле като вас!

                            Това сме българите, прост народ със слаба държава!

                            Ама ти искаш да помогнем ли? Нали каза ,че ще си играем на игра?

                            Как така никой не ни иска мнението като ти го поиска с отварянето на темата?

                            И защо се чувстваш зле след като си имал толкова късмет да изкараш 5к от 10 лева?


                            Не се обиждай , но въпреки че може да не сме умни като теб , трябва да бъдеш сигурен , че ако предлагаш съмнителни неща то те ще бъдат критикувани.

                            И както ти каза колегата преди мен в момента в който се опиташ да рекламираш нещо измамно , ще бъдеш отрязан.

                            Ако ще казваш нещо конструктивно казвай го сега!

                            От горния ти пост оставам с впечатление , че играта свърши.

                            Коментар


                            • Само на бинарните опции се постига подобна доходност.
                              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 1_9_7_8 Разгледай мнение
                                Идеи :
                                1 . Залози на мачове
                                2. Форекс (само че трябват поне 1000 като начало)
                                3. HYIP сайт
                                4. Нещо нелегално
                                5. МЛМ
                                6. Понци схема
                                Така за друго не се сещам за сега , но човека каза че ще ни каже и може всеки да си опита късмета.
                                Благодаря эа мнението. Има надежда, че и грамотни хора ще се иэкажат, не само комплексирани ГЛУПАЦИ!

                                Коментар

                                Working...
                                X