IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Saveway / SCI - мнение? (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
    ...Няма измама, ясно е за какво плащаш тези 3000 лв. - за да печелиш от следващите по веригата, които ще платят 3000 лв.
    ...
    Обикновена пирамида значи.

    Коментар


    • Започна се................пак и ще има много смях. Успех на арабския сандвич.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
        За мен схемата е съвършено ясна. SCI продава два продукта:

        - карта за отстъпка, която можеш да ползваш на обявените места
        - право да продаваш карти за отстъпка от името на SCI на други хора

        Да, печалбата от процента потребление е много малка, защото компанията няма достатъчно обекти и достатъчно голяма маса потребители. Печалбата от вкарването на други хора в схемата е много по-голяма. И това е логично, защото вкарвайки нови хора в схемата, ти увеличаваш мрежовия ефект.

        За мен и тук няма нищо притеснително. Няма измама, ясно е за какво плащаш тези 3000 лв. - за да печелиш от следващите по веригата, които ще платят 3000 лв.

        Схемата е брилянтна и свалям шапка на организаторите. Бях на скорошно представяне в Кемпински, залата беше пълна до горе. Презентациите бяха пипнати, само една глупост изтърсиха, свързана с това как IBM били изчезнали едва ли не от пазара, спрямо Facebook, които били много напред - но на човека му е простено, все пак спрямо аудиторията нещата са ОК.

        Какво ми е мнението - от тук могат да се изкарат много пари, ако зарежеш всичко и се посветиш на това да вкарваш други хора, с ясното съзнание, че го правиш, за да им вземеш пари и след това - ако са добри търговци, ще спечелят. Ако очакваш, че ще спечелиш от тези, дето имат карта от 50 лв. и ходят на ресторант с нея - забрави.

        Това е, за какво сте изписали 200 страници с глупости - идея си нямам.
        В същият ред на мисли и аз се чудя защо си се пънал да пишеш толкова, можеше да кажеш просто, че е пирамида, за да те разберем всички.

        Коментар


        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

          Коментар


          • За мен схемата е съвършено ясна. SCI продава два продукта:

            - карта за отстъпка, която можеш да ползваш на обявените места
            - право да продаваш карти за отстъпка от името на SCI на други хора

            Да, печалбата от процента потребление е много малка, защото компанията няма достатъчно обекти и достатъчно голяма маса потребители. Печалбата от вкарването на други хора в схемата е много по-голяма. И това е логично, защото вкарвайки нови хора в схемата, ти увеличаваш мрежовия ефект.

            За мен и тук няма нищо притеснително. Няма измама, ясно е за какво плащаш тези 3000 лв. - за да печелиш от следващите по веригата, които ще платят 3000 лв.

            Схемата е брилянтна и свалям шапка на организаторите. Бях на скорошно представяне в Кемпински, залата беше пълна до горе. Презентациите бяха пипнати, само една глупост изтърсиха, свързана с това как IBM били изчезнали едва ли не от пазара, спрямо Facebook, които били много напред - но на човека му е простено, все пак спрямо аудиторията нещата са ОК.

            Какво ми е мнението - от тук могат да се изкарат много пари, ако зарежеш всичко и се посветиш на това да вкарваш други хора, с ясното съзнание, че го правиш, за да им вземеш пари и след това - ако са добри търговци, ще спечелят. Ако очакваш, че ще спечелиш от тези, дето имат карта от 50 лв. и ходят на ресторант с нея - забрави.

            Това е, за какво сте изписали 200 страници с глупости - идея си нямам.

            Коментар


            • Ето ЩО ЗА ЧОВЕК Е лидерът на SCI или Safe Company International
              http://ncc.bg/propovedi.php
              Избрани ПРОПОВЕДИ "Бог Влага Идентичност в теб" "Силата на нашите думи" "Бог ни е създал живота ни струва" . "Как разбираш божите думи". Eто на този човек вие балъците давате парите си .
              Почвам да се съмнявам какво се случва на "бизнес" дните на компанията.. Карат ли ви да се държите за ръце и да пеете в хор? Или само ви взима по три хиляди лева и ви изпраща с едно God Bless .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Кво направихте бе мискини? Що изгонихте човеко? Тъкмо да ви обясни за какво иде реч
                По всичко изглежда, че това ще е последното лято на SCI и човека няма да има кой и какво да облъчва или защитава. Мисля, че не сме виновни

                Коментар


                • Първоначално изпратено от JohnTT Разгледай мнение
                  То има членове, които след две три седмици осъзнават за какво иде реч и предпочитат да напуснат форума вместо да си признаят истината.

                  Срамно няма, всеки се е парил в тоя живот, защо не искат да признаят не мога да разбера .......

                  Коментар


                  • Кво направихте бе мискини? Що изгонихте човеко? Тъкмо да ви обясни за какво иде реч

                    Коментар


                    • То има членове, които след две три седмици осъзнават за какво иде реч и предпочитат да напуснат форума вместо да си признаят истината.

                      Коментар


                      • Ще дойде друг, не се къхарете
                        Малко ли са минавали през темата - в началото със зачервен гребен, скачат като петлета, след 1-2 седмици вече губят темпо заради невъзможността да отговорят на конкретни въпроси и така докато издържат. После казват "вече няма да си играя тук" и идват следващите.
                        Last edited by tea_cup; 30.07.2013, 16:27.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Krisana Разгледай мнение
                          Стой бе, дядо Благо, стой! Недей да се правиш на сърдито старче и да се засягаш
                          Да се маха, не е толкова светла личност, колкото д-ра

                          P.S. Много жалко, че на тези години пишеш толкова неграмотно.

                          Коментар


                          • Saveway / SCI - мнение? (2)

                            Първоначално изпратено от blagobg Разгледай мнение
                            Я гледай какъв "отпор",то май истината за Вас ви е заболяла.......

                            Мен не ме мисли,казах че съм отговорност на държавата и за разлика от Вас, месеца не ми започва от 0.00 кинта а от 770.00....tea_cup.....за което изключително добронамерено Ви благодаря, защото отделяте от Вашата производителност за социално слабия като мен пенсия....

                            Не искам с нищо да Ви провокирам, като се изразявам по този начин, аз напускам този форум като пожелавам мноого здрава,успех и късмет......пожелавам Ви да съумеете да се надскочите сенките си, да бъдете много по позитивни и добронамерени и дай боже да стигнете най-малко моето ниво на сигурност

                            Поздрави!
                            Благо
                            Стой бе, дядо Благо, стой! Недей да се правиш на сърдито старче и да се засягаш
                          Working...
                          X