IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ветрогенератор с турбина с летящи крила

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кънчо, не се тревожи от малкото си багаж в главата. Това не е пречка да разговаряме с тебе.

    Коментар


    • Имаше един ВИЦ - милиционер иска баничка от продавачка - тя му казва, че няма. баничка. Той иска баничка с кифла , тя изпада в ужас и моли колегата му да му обясни че в магазина БАНИЧКИ НЯМА. Колагата ядосан от простотията на колегата си и казва "Вземи тавата с БАНИЧККИТЕ и го удари по главата'

      За това Аднинистратора МОЛЯ ВИ !!! обяснете на господата ако все пак имат СРАМ да си намерят друга тема за изяви.Това, че искат да разговарят с мен и ми задават въпроси непрекъснато цитирайки ника ми НЕ се получава !!! поради разлика в умственият багаж.
      ТОВА КЕТО ВЪРШАТ Е УМИШЛЕН СПАМ ЦЕЛЯЩ ИНТЕРЕСА КЪМ ТЕМАТА ДА БЪДЕ УНИщОЖЕН.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
        Абе свържете го тоя с SCI. Те нали търсят "нови възможности за вложители/донорите си. А и тази инвестиция , ще е нискорискова, сравнена с перспективата.
        а къде е доктора (Черкезов)
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Абе свържете го тоя с SCI. Те нали търсят "нови възможности за вложители/донорите си. А и тази инвестиция , ще е нискорискова, сравнена с перспективата.
          Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ORKY Разгледай мнение
            Здравейте , създадох технология за зелена енергия, която е тория за създаване на ефективни съоръжения за зелена енергия включващи уникални и непознати съоръжения. като това работещо на непознат за вятърната енергия съоръжения. възвратно постъпателно , то може да изсмуква дори енергия от силите огъващи пилона ( фронтални сили)
            http://www.youtube.com/watch?v=l4LKd_cFJjQ
            разбира се не ми повярваха на технологията и създадох опитен модел на едно от съоръженията перка с летящи крила с евтина кострукция и висока ефективност при нисиките скорости на вятъра каквито са в БГ и континентална европа.
            ето първи опити при буря и много ниска скорост на вятъра човещки ход.
            http://www.youtube.com/watch?v=tIDKfS_PeKg
            http://www.youtube.com/watch?v=hfWTm5SSFyQ
            казаха ми че послъгвам това ще се разхвърчи при голям модел и направих голям модел 4 м диаметър с 2 метра площ на крилата, които издържат и но буря поради това, че крилата сами се удържат в пространството дори изкарва ток отдолу има две лампи
            http://www.youtube.com/watch?v=iFswJkHKvS8
            още видея за технологията може да разгледате на
            http://www.youtube.com/user/mladenmilanov?feature=watch
            Разполагам с екип от специалисти с които да разработим голям проект стига да намеря средства в компетентноста ни ще може да се уверите сами ще ви покажа неща които сме правили.
            би ли пояснил, какви специалисти, по какви проекти са работили преди, имат ли образование и тн и тн.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Куцо и сакато разбра, че щом така усърдно спамвате темата нещата, които казвам са болезно верни. Станахте за смях с безмислено плюване , но хората не са глупави . Направихте ми срахотна реклама и получавам вече второ поздравление по мейла. Ако все пак имате малко СРАМ махнете се от темата за да може да влезе някой позитивно настроен човек , с който да разговарям . Аз не чета менията ви, не раговарям с вас и не очаквам нищо от вас , мога да си пусна друга тема и да ви оставя тази да си пишете , но се съмнявам че някой ще ви чете. ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ORKY Разгледай мнение
                Pyramid Нормалната етика не ми позволява да коментирам колега.Съжалявам само, че изобщо ти отговарях. В БГ даването на акъл и оплюване на колега е безплатно начинание, защото е безполезно , но пък носи лично удоволстие .Аз няма да падна до такава самоирония. Когато някой сам не може да прецени въможностите си обикновенно бърза да дава акъл и преценки без да му го е искал някой.

                Някой хора обаче вече са се възползвали да поодкрадът от тази технология или поне да взаимстват . На тях обаче никой не им дава акъла направи 2 или 10 киловатово съоръжение.Направили са едно съоръжение реално като моето и клип .

                Да открадеш нещо което не знаеш никога няма да проработи само ще съсипеш идеята на автора.Ето ви един клип на патентовано нещо като моето ,човека също търси инвеститор що неидете да го посъветвате и него какво да прави.
                http://www.youtube.com/watch?v=693ZVQE09WY

                Кънчо , освен че нямаш понятие от съвременните постижения на науката , на база на които се строят , експлоатират и се диагностират всички съвременни двигатели , оказва се че нямаш никакви познания и в една друга важна област , а именно - на патентното право.
                Ако поне в тая материя се разровиш , би разбрал , че няма кой да ти "открадне" нито идея , нито нещо , което си направил , било то и това , което ти си закрепил на 2 автомобилни гуми...
                Тъпо е да твърдиш , че някой ти е откраднал идея , защото - ако това беше вярно , то от тоя факт могат да се спечелят много повече пари , отколкото от самата ти тъпа идея.
                Схващаш ли за какво ти говоря? Едва ли.
                Все пак - виждам много добронамерени хора тук , които са ти дали толкова много информация. Твоята роля тук я виждам като на човек , който с абсолютната си некомпетентност , провокираш околните да дават инфо - и те наистина го правят.
                От друга страна - т.нар. твой "екип" - поне един човек ли няма , който е по-напред в материала от самият теб , за да продължаваш да ръсиш тъпотиите си - не мога да проумея?
                Хора , които нямат техническо образование - са по-напред от теб и доста неща вече са схванали , но ти виждаш в околните само отрицание и лошо отношение.
                Като причина за това , че нямаш моята подкрепа - освен абсолютната ти некомпетентност , включва и факта , че не трябва да омаеш никого , дори и най-некомпетентните хора с пари. Такова финансиране е редно да получат - дори и студенти , които имат някаква основа в знанията , за да надградят нещата в съответната посока. Ти нямаш не само основа , но правиш някакви произволни импровизации , които нямат общо с истината.
                Коя е истината - знаеш откъде да почнеш , но зная , че няма да го направиш.
                Тъй като няма да прочетеш всичко , за което много хора тук ти говорят , поне можеш да погледаш около себе си: гледай дълго и продължително - самолетите , които летят и всички останали летателни апарати , превозните средства наоколо , енергетичните установки,
                Същността е в това , че ти не знаеш какво да гледаш. По тая причина - ти не знаеш и какво да направиш , за да привлечеш интерес. Все поради твоята омраза към книгите , ако направиш нещо - ти не бимогъл и да го защитиш.
                Споко - няма опасност да направиш нещо , поне патентно право недей да учиш...
                If something inspires you, follow it! Henry Ford

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  Да ви призная една тайна Онзи ден докато блеех преял пред телевизора ме осени гениална (меко казано) идея за ултра готин мини-генератор базиран на ефекта на свръхпроводимостта и антигравитацията генериращ най-хубавото напрежение 220в готово за тиливизора и печката на жената. Технологията е могъща, зелена та чак синя и ултра ефтина. Генератор за 100кв можете да сглобите в гаража си за има няма 2 дни и ще ви струва точно 500 кинта с мат'рял от мусю бриколаж (+ баничките докато го слгобявате в гаража)

                  понеже не съм патентовал идеята не мисля да я споделям с никой. за момента ще се спра само на заснемане и монтаж н 10-20 клипчета, които ще кача на едно тайно място (ю-туб..ама не казвайте...не го посещават много и едва ли някой ще ми открадне идеята)

                  мисля да търся инвеститори, НО само такива с благи намерения, които еднозначно и безкрайно ще обожават и почитат моята гениална особа.

                  моля не ми задавайте въпроси с разни сложни термини, защото аз учебниците ги чета главно между редовете, а там ако знаете какви неща има ...ще ви падне шапката.

                  а това , че свръхпроводимостта засега успяват да я докарат само при много ниски температури е МИТ, който нарочно се насажда от масонските ложи, за да им купувате скъпите перки. Конспирацията е глобална и непоклатима.

                  имам и схема за студен синтез (работи най-добре в камерата на хладилника), но е толкова напредничава, че никой няма да ме разбере.

                  моля да не ме критикувате...не съм тук нито да ме учите нито да ви уча!
                  ...И , опАзил Господ да отговаряш на Фъпроси

                  Коментар


                  • Да ви призная една тайна Онзи ден докато блеех преял пред телевизора ме осени гениална (меко казано) идея за ултра готин мини-генератор базиран на ефекта на свръхпроводимостта и антигравитацията генериращ най-хубавото напрежение 220в готово за тиливизора и печката на жената. Технологията е могъща, зелена та чак синя и ултра ефтина. Генератор за 100кв можете да сглобите в гаража си за има няма 2 дни и ще ви струва точно 500 кинта с мат'рял от мусю бриколаж (+ баничките докато го слгобявате в гаража)

                    понеже не съм патентовал идеята не мисля да я споделям с никой. за момента ще се спра само на заснемане и монтаж н 10-20 клипчета, които ще кача на едно тайно място (ю-туб..ама не казвайте...не го посещават много и едва ли някой ще ми открадне идеята)

                    мисля да търся инвеститори, НО само такива с благи намерения, които еднозначно и безкрайно ще обожават и почитат моята гениална особа.

                    моля не ми задавайте въпроси с разни сложни термини, защото аз учебниците ги чета главно между редовете, а там ако знаете какви неща има ...ще ви падне шапката.

                    а това , че свръхпроводимостта засега успяват да я докарат само при много ниски температури е МИТ, който нарочно се насажда от масонските ложи, за да им купувате скъпите перки. Конспирацията е глобална и непоклатима.

                    имам и схема за студен синтез (работи най-добре в камерата на хладилника), но е толкова напредничава, че никой няма да ме разбере.

                    моля да не ме критикувате...не съм тук нито да ме учите нито да ви уча!
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lidmon Разгледай мнение
                      Кънчо, ти въобще инвеститор нямаш и с това поведение няма да имаш! Слушаме за нова супер ултра мега и прочие невороятна технология...но само слушаме! Ти какво си мислиш, че идва инвеститор и те пита 1 млрд стига ли или два или десет? Знаеш ли колко предложения имам годишно от такива като тебе? Реално в момента няма фирма в България, на която ако предложиш сътрудничество да ти откаже, но и пазар няма!

                      Отговори на един въпрос: Колко kWh си произвел досега?
                      Не го питай сложни работи. Питай го, защо да инвестираме в него

                      Коментар


                      • АКО администраторката го е направила радвам се, че все пак попаднах на форум, в който мога да говоря свободно. Това е повече от букет цветя за форума
                        Всъщност, свободното говорене се разрешава на теб, за да будиш емоции и се забранява на други, да не развалят джумбиша, драги. Дават ни поводи да се смеем безплатно. "Демокрация".

                        Коментар


                        • Кънчо, ти въобще инвеститор нямаш и с това поведение няма да имаш! Слушаме за нова супер ултра мега и прочие невороятна технология...но само слушаме! Ти какво си мислиш, че идва инвеститор и те пита 1 млрд стига ли или два или десет? Знаеш ли колко предложения имам годишно от такива като тебе? Реално в момента няма фирма в България, на която ако предложиш сътрудничество да ти откаже, но и пазар няма!

                          Отговори на един въпрос: Колко kWh си произвел досега?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ORKY Разгледай мнение
                            До сега нямам инвеститор, с който да сме обсъждали във форум нещата.
                            Когато пуснеш обява, че продаваш нещо, никой не ти се обажда да ти каже, че няма да го купи. Нямах представа ,че ивеститорите се редят във форумите да кажат, кога няма да ивестират както се получи тука.

                            Пирамид знаеш ли защо не знаеш защо пада кпд с увеличаване на размерите на съоръжението защото има неща неписани в учебниците ,точно тях е разработила тази технология. За това и нямаш реална преценка какво ти е нивото , за да се произнасяш за други.

                            АКО администраторката го е направила радвам се, че все пак попаднах на форум, в който мога да говоря свободно. Това е повече от букет цветя за форума
                            Готин, "инвеститор" е този, който реално влага. Това става, след като си изясни, дали си заслужава. Гледах в един форум на "направи сам" пак твоя тема, със същите перки...Там също ти задаваха въпроси, там същи не отговаряш по същество. Е,как да срещнеш инвеститор, ако сам затрудняваш комуникацията със себе си? Странен човек.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              с всяко следващо мнение се излагаш повече... не си мисли, че интернет забравя... ще прелъжеш някой с картонения модел и той ще сети да се поразрови...

                              казвам ти за последен път - НАПРАВИ РЕАЛНО РАБОТЕЩ МОДЕЛ и докажи първо на себе си, а после и на останалия свят, че идеята ти не е поредното изобретение, което ще промени света...но само в мечтите на автора си.

                              тук не ти казваме, че точно ние ще ти дадем един пари и едно ноу хау....казваме ти ако дойде някой 'велик изобретател' и потърси пари първото нещо което ще му поискаме....

                              работещ модел (не само перка от картон или ламарина)

                              това е безплатен съвет
                              Берти, не го "учи". Той "знае".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ORKY Разгледай мнение
                                Момчета , когато говоря с някой му споменавам името. Когато искам пари от някой му го казвам директно. Някъде да съм се обръщал към вас? Споменах, че тъся инвеститор, но не съм ви казал къде? А акълни взимам само по време на комуникация с грамотни хора. Диретни предложения като акъл не приеамам. Каквото сте дали вземете си го ( изтриите си коментарите поне) и не се чувствайте задължени да пишете в тази тема.

                                с всяко следващо мнение се излагаш повече... не си мисли, че интернет забравя... ще прелъжеш някой с картонения модел и той ще сети да се поразрови...

                                казвам ти за последен път - НАПРАВИ РЕАЛНО РАБОТЕЩ МОДЕЛ и докажи първо на себе си, а после и на останалия свят, че идеята ти не е поредното изобретение, което ще промени света...но само в мечтите на автора си.

                                тук не ти казваме, че точно ние ще ти дадем един пари и едно ноу хау....казваме ти ако дойде някой 'велик изобретател' и потърси пари първото нещо което ще му поискаме....

                                работещ модел (не само перка от картон или ламарина)

                                това е безплатен съвет
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X