IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ивестиция в технологии на свободнaта енергия - случаят Кеше

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Последните дни лавинообразно се случват интересни неща, които ще доведат до големи промени в близко бъдеще. България и хората, разбира се, стоят настрана, безучастно, незаинтересовано...
    Вече 11 държави са приели напълно БЕЗПЛАТНО информацията относно технологиите на Кеше. На 5.11. в италиянския парламент е повдигнат въпроса относно прилагането им. В Япония вече тихомълком чистят ядрените отлагания в района на Фукушима с въпросните технологии.
    Това е процес, който вече не може да бъде спрян и ограничен, въпроса е кой влак ще хванем ние като държава. Ще продължим ли да се клатушкаме в теснолинейката, както винаги сме правили. Ще участваме ли в референдуми за безумно скъпи и опасни ядрени централи, които след прилагането на новите технологии ще изглеждат като от праисторическата епоха... Ще чакме ли някой да ни разреши да се възползваме от нещо, което би разрушило енергийните монополи...
    След непрестанното задаване на въпроси от страна на група хора към отговорните правителствени лица и обществени медии, всички мълчат. Дори тук сред будни и умни хора, никой не дискутира и говори по въпроса.

    Коментар


    • В Иран е разработен безпилотен летателен апарат с вертикално излитане и кацане
      http://www.focus-news.net/?id=n1714067
      Кеше технологии в действие?

      Коментар


      • Италия е първата европейска държава получила безплатно технологиите на фондация Кеше. Източник: сайта на фондацията. Там е отправена покана да се възползват и всички други държави, чрез официалните си длъжностни лица...

        Коментар


        • Кеше - продължението

          Ето и едно интервю след презентацията на 21.09., организирано от италианската интернет общност. На английски е и с продължителност час. Би било интересно за хората, които се интересуват от случая "Кеше"
          http://www.iconicon.it/blog/2012/10/...eshe-il-video/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Нищо не се знае може на 21 септември да влезем в нова ера по отношение на задоволяване на енергийните ни нужди ! Иранеца е менте откривател, но може да има някой друг който да може и да се ядоса, че се подиграват на Света . Не само САЩ , но и арабите силно ги устройва ерата на петрола да продължи...обаче нагли и дърпат дявола за опашката, ще вземат да се самоизненадат..
            В нова ера да сме влезли отдавна, ако бяха обърнали повече внимание на Тесла навремето. В моментът точецът можеше да струва по 1 стинка на киловат, колкото да се каже, че струва нещо. Можеше неелектромобилите да са антики, предмет на чудене за посетителите на музеите и нищо повече.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Черкезов

              Никой не спира енергийната независимост, просто такова нещо няма. Няма технология и Кеше лъже и няма технология.
              Факт е че никой не е спрял развитието на технологии за усвояване на възтановяемите енергии от вятър и слънце. И дори не се и опитват !!!! Няма луди които да тръгнат срещу прогреса.Кой би изхарчил и един долар да се съпротивлява на прогреса - никой , защото това си е чиста загуба.
              Last edited by supertrader; 17.09.2012, 09:30.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • -Ти пък сега, поповчанин ли ще дойдеш ?
                -Въх, как съм те проспал, Дохтуре ? Ходих да...таковам по вашия край, ако се беше навреме обадил...

                СПОКО.
                А тук, по темата да речем така:
                -съществуват непознати нам технологии.
                Съществуват извънземни.съществува и АЛФ.
                -И това е неучно доказано, има и филм за него. Малко е да се каже, че просто съществува, аз съм му лют фен

                Коментар


                • Кеше ако искаше да дава технологии на света, нямаше да иска да се среща с посланниците на държавите които спират енергийната независимост. Този мангуста ако ми падне ще го ритам от Попово до Техеран и обратно.
                  Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                  Коментар


                  • Само знам, че съществуват непознати нам технологии https://www.youtube.com/watch?v=-RckGP_z6hQ

                    Коментар


                    • Тоя Кеше ми е много подозрителен, но дай боже да се бъркам и да има едно 10% истина в предлаганите то него технологии.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Нищо не се знае може на 21 септември да влезем в нова ера по отношение на задоволяване на енергийните ни нужди ! Иранеца е менте откривател, но може да има някой друг който да може и да се ядоса, че се подиграват на Света . Не само САЩ , но и арабите силно ги устройва ерата на петрола да продължи...обаче нагли и дърпат дявола за опашката, ще вземат да се самоизненадат..
                        Бъркаш с 3 месеца и 1 ден!

                        Коментар


                        • Да, с по-тъмен цвят на тена съм, последните 2 месеца съм го постигнал и няма за какво да ми се извиняваш... Всеки има право на мнение, дори и невежите...

                          Коментар


                          • 21 септември , 21 век
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Черкезов

                              Нищо не се знае може на 21 септември да влезем в нова ера по отношение на задоволяване на енергийните ни нужди ! Иранеца е менте откривател, но може да има някой друг който да може и да се ядоса, че се подиграват на Света . Не само САЩ , но и арабите силно ги устройва ерата на петрола да продължи...обаче нагли и дърпат дявола за опашката, ще вземат да се самоизненадат..
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • mining Ако си Иранка или с по тъмен цвят на тена, ще ме извиняваш!
                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                                Коментар

                                Working...
                                X