IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

3 В в ЕС, 50 М - в БГ, 50/100% год.при 25% участие+опция...

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От това, че проектът досега е прегледан около 75 пъти /своите броя отделно/ а реакциите са ... слаби? - започвам да се питам:
    - Това, което /не/ виждам какво е? Предпазливост? Хайде, стига! Гледате ми ника и ...
    ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХ
    Още преди години, когато се регистрирах тук, обясних - и сега ще повторя : Никът ми е провокативен. Поведението ми на моменти вероятно, също приемате за такова.
    НО.
    Но, и проектът и изделието /което придобива все по-голяма технологична завършеност, т.к. над него работи най-добрият специалист, когото познавам/ е съвършено реално.
    Както и пазарната оценка за него, както и оценките на риска, които /изкушавам се/ сам извърших.

    Ама вие си знаете.

    Коментар


    • Лека корекция: Във всеки дом има място за 2 до 3 броя.

      Коментар


      • Категорично, има значение. Та,
        1.Монтира се вътре в дома
        2.При мен разходите за топла вода са 1610 kWh за 8 месеца /откак отчитам само бойлера/ и половината минават през мивката
        3.Останалато го имаш на лични

        Коментар


        • Pyramid, аз инвеститор не съм, но живо ме интересуват подобни енегро-спестяващи иновации. Прочетох два пъти темата и един път каквото бе възможно на линка, който даде. Не ми е ясно ( не ми казвай че съм тъп, няма да се съглася така или иначе ), ама какво прави въпросното чудо? генерира топла вода ли, ток ли ?
          Ако е топла вода - колко са разходите за топла вода на едно домакинство за година горе-долу?
          Чудото къде се инсталира - отвън или отвътре на сградата ( при мен е -25-30С през зимата и това е въпрос от значение).
          Разкажи с думи прости, ако искаш и на лични...
          Last edited by trader1; 24.05.2011, 05:17.
          life is simple and clear when you make the right choices

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            А на практика, нещата са доста по-груби - радвам се за теб, че не ти е до главата, честна дума.
            Хмм... Ясно. Имаш големи главоболия. Не си ги пожелавам...

            Коментар


            • А на практика, нещата са доста по-груби - радвам се за теб, че не ти е до главата, честна дума.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                - За да не ми е скучно, бацка
                Е..., то няма лошо, ама става малко - как да кажа, може би грубичко...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
                  Пирамидчо, ти сам ли си говориш тука?
                  - За да не ми е скучно, бацка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    От това "нещо" само в България ще се продадат повече бройки, отколкото велосипеди. Прочее, и в Италия, Германия, Дания, Франция и т.н. - да изброявам ли? Кой може да се престраши да погледне в близкото бъдеще? И да оцени по достойнство нещо, което може да пипне? Щото,тук и критика по същество не видях /да ен казвам, какви чудеса чух от един , иначе мил, "чичко"
                    Пирамидчо, ти сам ли си говориш тука?

                    Коментар


                    • От това "нещо" само в България ще се продадат повече бройки, отколкото велосипеди. Прочее, и в Италия, Германия, Дания, Франция и т.н. - да изброявам ли? Кой може да се престраши да погледне в близкото бъдеще? И да оцени по достойнство нещо, което може да пипне? Щото,тук и критика по същество не видях - например, един чичко, който ми бе на гости по този повод, изказа убеденото мнение, че не може да има икономия от /енергоспестяващо/ нещо, ако, видиш ли, самата енергия не ти влизара "безплатно". Предвид това, че той ползва слънчев колектор...
                      Last edited by Pyramid; 23.05.2011, 22:42.

                      Коментар


                      • Вярно, вкиснат съм. И ти си първият, който задава въпрос - Георги не влиза в сметките, т.к. той /Благодаря ти, Георги!/ изказа явно подкрепа, а Черкезов опита да плюне /ответна реакция, предполагам/ па се скри.
                        Та, нека се уточним, подробности от какво естество биха те зdинтригували? Питам, за да съм конкретен в случай, че можеш да черпиш само лимитирано от линка. Факт е, че класът изделия е разработен и се изпитва от коледа 2010, и факт е, че търся инвеститор. Факт е, че има и производствени, и маркетингови стратегии, които бих могъл да споделя...стига да има с кого.
                        Last edited by Pyramid; 23.05.2011, 22:24.

                        Коментар


                        • Пирамида,
                          гледам нещо си се вкиснал.. та я разкажи малко повече за твоя проект. Гледах линка в подписа ти, но честно да си кажа нищо не видях, което да ме впечатли. Предполагам и останалите колеги 'инвеститори' ще прескочат проект с толкова бегло инфо...
                          я дай малко подробности.

                          успех
                          Last edited by bertram; 23.05.2011, 19:43.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • - Сънчовците, обаче, дремучат ли, дремучат

                            Коментар


                            • Бесен съм. Не ме свърта. Егати тъпнята, егати безвремието, егати "инвеститорското" мислене, егати "визията". И "отвън", и тук, в този форум. Извинявам се, обаче...
                              Май "някои хора тук" мислят със задника си. какви ли не теми, "инвестиции" и др., чиста проба, дивотии се обсъждат, навитаци пак, за кой ли път, се юркат да търгуват с фючърси, злато, др. "инвестиционни стоки", а реалното и гарантираното от
                              1.икономически тенденции
                              2.изчерпването на ресурси,
                              3.държавни политики в ЕС
                              4.пазарни условия и т.н. просто се подминава, да ги ева в "инвеститорите", да ги ева
                              Та, да им река тук:
                              - Абе, кап*ти ниедни, ваш'та м*м* , подминавате си парите, а търчите и вие подир вятъра !

                              Коментар


                              • Как мислите, възможно ли е кпд от 60% да надмине 90% чрез нещо като капитализиране?

                                Математически, излиза. Отвсякъде.
                                Last edited by Pyramid; 18.05.2011, 23:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X