Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Честито на шеладжиите! Ха, дано повлече крак.

Коментар

• германия също затваря

Германия налага карантина от 2-ри ноември до края на месеца, за да спре стремглавото покачване на броя на заразените от Covid-19. Две седмици след началото на карантината ще има преценка дали мерките да се затегнат допълнително или да се отпуснат. Това се споразумяха днес в телефонна конференция премиерите на германските провинции и канцлерът Ангела Меркел.

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

Преди да почне по масова разпродажба на пазарите обикновенно първо се потапя DAX.
        Не е само Дакс-а. Франция, Швейцария (там даже свръхкупените Лоджитек са 8% надолу).
        А иначе нетърпението е вредно, а понякога, като в последния ми пост в NYSE, и търпението може да е вредно.

Коментар

• Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение
          Днес европейските инвеститори в Щатите ли отидоха или малко по-късно и там ще видим същото?
          Преди да почне по масова разпродажба на пазарите обикновенно първо се потапя DAX. Да видим до кога ще издържи Насдак. Тук се правят едни. и същи грешки от нетърпение само играчите се сменят гледам по старите ентусиасти ги нема.
          Освен спецификата на немският индекс, може да се отиграва , победа на Тръмп и подновяване на търговските войни на по късен етап .
          Last edited by Todor Sabev; 28.10.2020, 16:14.

Коментар

• Днес европейските инвеститори в Щатите ли отидоха или малко по-късно и там ще видим същото?

Коментар

• Първоначално изпратено от representjah Разгледай мнение
              Започнах с портфейла. 150 броя акции FFARM @ 5.28
              Хоризонт - минимум 5 години.
              Честита покупка! Сполука ти желая!

Коментар

• Започнах с портфейла. 150 броя акции FFARM @ 5.28
                Хоризонт - минимум 5 години.

Коментар

• Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                  Някой ще си купи ли нещо от DAX-a днес? Предложения?
                  SAP гелдам бая го наритаха, може и да стане за спекула, но може и да се окаже падащ нож.
                  BAYN тръгна нагоре... мисля, че е време

Коментар

• Някой ще си купи ли нещо от DAX-a днес? Предложения?
                    SAP гелдам бая го наритаха, може и да стане за спекула, но може и да се окаже падащ нож.

Коментар

• Здравейте!Какво ви е мнението за Сбербанк! Аз мисля, че дивидента е добър, а и предвид проектите с които се е захванала има потенциал занапред!

Коментар

• Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

Без картинките... майсторите да кажат. Иначе са събрани на annualreports.co.uk
                        Само линкове към самите компании и данните са събрани там. Оделно не намира поне 80% от компаниите които търся.

Коментар

• Първоначално изпратено от representjah Разгледай мнение
                          Някой да знае къде в ЮК и като цяло в Европа мога да намеря отчетите (тримесечни и годишни) на компаниите. Алтернативата на Щатския: https://sec.report/
                          на страницата FSA или FRC в ЮК нищо не октривам, а не ми се гледат цветни картинки в shareholder репортите на самите компании.
                          Без картинките... майсторите да кажат. Иначе са събрани на annualreports.co.uk

Коментар

• Някой да знае къде в ЮК и като цяло в Европа мога да намеря отчетите (тримесечни и годишни) на компаниите. Алтернативата на Щатския: https://sec.report/
                            на страницата FSA или FRC в ЮК нищо не октривам, а не ми се гледат цветни картинки в shareholder репортите на самите компании.

Коментар

• Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

Стига с тоя "Шел". Колко пъти може да се обсъди, какво не е казано досега за тях. Да фалира няма - това ясно. Че няма да донесе повече печалба от конкуренцията - също ясно. Толкова ли няма други компании. Иначе и аз смята, че нафтата са подценени и който издържи, ще бере плодове.
                              Чудя се как може някой да слага в Шел дългосрочно, в момент когато компанията сама се саботира. Да говориш наляво надясно как основната ти дейност умира е нонсенс. Тука някои не вярваха, когато писах какви глупости планират. Защо човек да не си купи истинска зелена компания, а такава, която тепърва ще прави троен аксел.

Смятам, че може да се получи игра с BAYN. Сложих 5% следваща поръчка със стоп на 44, но пак ще дебна отблизо. Имат умопомрачителни дългове.

Коментар

• hey DAX-aджии, излезте на мегдана
                                Гледам сега Шела, пак се е наакал 10.35 - 10.40 евро, днес докато сме обядвали

Коментар

Working...
                                X