Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    И като скрап ли не струва левче? Почти на цената на активите са в момента. Няма ли да захлебят покрай нафтата? Ей, колегата от помайване е пропуснал да удвои, а не заради погрешен избор на компания
    Тук нещата са непредсказуеми,може да расте и още,но и ново пропадане с 35-40% си е напълно в реда на нещата.За мен второто е по вероятно

Коментар

• Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

Супер истинска компания???Бахти френската дълбачкаТези са в клинична смърт от години
      terziеv под "истинска" има предид, че се занимават с нещо различно от софтуер, игри и подобни на тях, дето не може да им пипне с ръка има́нето.

И аз смятам, че са на изкуствено дишане.

Коментар

• И като скрап ли не струва левче? Почти на цената на активите са в момента. Няма ли да захлебят покрай нафтата? Ей, колегата от помайване е пропуснал да удвои, а не заради погрешен избор на компания

Коментар

Я раздуй малкo - къде оперират, с кого имат договори... Ако работят предимно в Русия и Азия, 6-10% е много консервативно. За пореден път еваларка, че привличаш вниманието към истински компании.
          Супер истинска компания???Бахти френската дълбачкаТези са в клинична смърт от години

Коментар

Я раздуй малкo - къде оперират, с кого имат договори... Ако работят предимно в Русия и Азия, 6-10% е много консервативно. За пореден път еваларка, че привличаш вниманието към истински компании.
            Привличам аз...от 50 цента ги наблюдавам. Последно на 0.87 им се кумих и после ги позабравих, че нямаше свободни средства.

В Русия май не работят. Последно с някои от арабите сключиха договор. Вече не помня за разширяване на находище ли беше, за нови ли...

Коментар

• Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение
              Взех малко CGG @0.9812. Цел - 6-10%.

Коментар

• Взех малко CGG @0.9812. Цел - 6-10%.

Коментар

Онзи ден захраних сметката в ИБ и днес напазарувах Рено@32.78. Средната я докарах до 33.20. Сега се чудя да го чакам ли до 40 или да продам по-рано и да взема Елиор (ако още стават за купуване, де. Ще рече най-много @6.50).
                  Продадох допълните акции на Рено с 5% печалба на 34.86. Елиор не ми се виждат добре за спекула в момента.

Коментар

• Ей сега като излязат Бош на пазара на чипове и ще се реши проблема
                    Bosch opens German chip plant
                    https://europe.autonews.com/supplier...icle7-headline

Коментар

• Аууууууууу нали амате Бафин. Хахххх. Не се страхувайте той контролира нещата. Включително и заигравката на Quandts с янките- Интересно е ще има ли спекулация там.

Коментар

Аве, само мен ли ме притеснява корупцията в Германия? Малко ли бяха Вирекард и банката за година. В немски техове и финове не бих влизал по никакъв начин.
                        Само теб те притеснява. При картата имаше много банки навързани, а те са си потайни до край.

Коментар

Паричките от европеските коли отидоха преди малко при ТиймВюър TeamViewer AG (TMV) @32.80.
                          Аве, само мен ли ме притеснява корупцията в Германия? Малко ли бяха Вирекард и банката за година. В немски техове и финове не бих влизал по никакъв начин.

Коментар

• немците набират скорост!

Коментар

• BMW закъснялата реакция, на класика.
                              Бундесбанк, кога ли ще изключи тока на Дакса-
                              Хаххххххххххххх
                              Добрите хора намалиха глобата и о чудо!!!

Коментар

• Паричките от европеските коли отидоха преди малко при ТиймВюър TeamViewer AG (TMV) @32.80.

Коментар

Working...
                                X