Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Аз си отворих късата тук,пък стоп-а ще го мисля после.Иначе и аз съм съгласен,че следващите няколко месеца сигурно ще се опитаме да атакуваме върха,но за момента мисля че има още да падаме.
    The stock market is never wrong. Traders are wrong.

Коментар

• Пилците ще се броят на есен, Септември, Октомври, тва сега нищо не е да става там алъш-вериш.
      За тва и се люшкаме нагоре надолу без посока.
      Есента ще се се види колко стабилен е ръста и накъде ще е тренда в следващите 6 месеца.

Коментар

• Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        е нали следващите 10 години щяхме да растем
        наблюдавай злото , следващите са сините жетончета
        Е ти от един ден трейдинг правиш заключения за следващите 10 години ли?

Коментар

• бееееееее тия пак се напъват за нагоре , след много напъване следва о.....кване

Коментар

• Движението нагоре е просто трагично....обема е почти наполовина от предишните дни.Ще ми се още тук да отворя къса,ама стоп-а трябва да ми е 15-20 хендъла нагоре,което не ми харесва.

Коментар

• е нали следващите 10 години щяхме да растем
              наблюдавай злото , следващите са сините жетончета

Коментар

• Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                Къде ще се спрем е трудно да се каже.Ти гледай да не те хване второто движение надолу, че тогава става лошо...
                Ми ако падне пак ще купувам през 1%.
                Ако се вдигне до 1,612 ще ликвидирам следващата дълга позиция, щото някак си не ми се вярвя да вдигнем до 1,615.

Коментар

• Къде ще се спрем е трудно да се каже.Ти гледай да не те хване второто движение надолу, че тогава става лошо...

Коментар

• Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                    Днес сигурно ще тестваме 1600.Не бих се надявал да пробием.Ако все пак успеем следващият таргет е 50 day moving average-a.Мисля че движението надолу още не е свършило,в скоро време мисля че ще видим 1530.
                    Тая седмица доволно 3 дълги позиции ликвидирах.
                    Имам още 3 да видим къде ще се спре 1,615 може би до края на седмицата?

Коментар

• Днес сигурно ще тестваме 1600.Не бих се надявал да пробием.Ако все пак успеем следващият таргет е 50 day moving average-a.Мисля че движението надолу още не е свършило,в скоро време мисля че ще видим 1530.

Коментар

• Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
                        Bull Trap
                        Не съм убеден. Според мен скоростното развиване на позициите в облигации вече приключи. дългосрочните лихви вече дори изпреварват икономиката. новините за американската икономика са добри, така че лично според мен спада е към края си. като е възможно и дъното вече да е минато. Силно движение нагоре ще може да се получи чак след като почнат да излизат отчети за полугодието следващите два месеца. но това не пречи пазара малко по-малко да се възстановява от разпродажбите.

Коментар

• Bull Trap
                          "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

Коментар

• RandomTrader к'во стана дай ъпдейт ще излитаме ли?
                            Къде са точките на съпорта?

Коментар

• Счупихме даунтренд-а.Днес ще гледам да отворя дълга.Време е да изкараме малко къси от пазара.

Коментар

• Тая работа с бондовете стана много дебела, Европа пак е пред дългова криза.
                                Да видим днес на къде ще е пазара и колко преди Бернанке пак да поднови QE.

Коментар

Working...
                                X