Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

p2p платформи и кредити, пирамида или Да

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

не мога да оставя в инвеститорския форум да се рекламират схеми на Понци, без да пусна коментар че са схеми на Понци

този форум не е твой а на всички и не може да ти се остави монопол за реклама

Лично мнение, не ангажирам никого
    Аз не рекламирам абсолютно нищо.
    Питам само дали можеш да защитиш твърдението си?

Коментар

• Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

Марияне,

Предлагам ти да включиш тези постове в специалната тема, създадена от мен преди доста години в раздел "Обучение, литература и съвети". Добре е всичките тези мошеници да са заедно на едно място.
      Мерси за идеята
      пуснах отделно защото
      хубаво е да има и отделна тема за да излиза напред в търсенията в Гугъл, че аз като пуснах търсене дори излязоха участници във финансови форуми (в реалния свят) !!!

Найс а

Коментар

• Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

Забележително!
        И каква образователна стойност има цитираното от теб твърдение? Може би в него има статистика, таблици, графики?
        По тази логика всеки може да цвъкне някоя курешка в посочената тема и да твърди, че обучава и образова.
        ​​​​
        не мога да оставя в инвеститорския форум да се рекламират схеми на Понци, без да пусна коментар че са схеми на Понци

този форум не е твой а на всички и не може да ти се остави монопол за реклама

Лично мнение, не ангажирам никого

Коментар

• Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

Марияне,

Предлагам ти да включиш тези постове в специалната тема, създадена от мен преди доста години в раздел "Обучение, литература и съвети". Добре е всичките тези мошеници да са заедно на едно място.
          Забележително!
          И каква образователна стойност има цитираното от теб твърдение? Може би в него има статистика, таблици, графики?
          По тази логика всеки може да цвъкне някоя курешка в посочената тема и да твърди, че обучава и образова.
          ​​​​

Коментар

Червените му лампички по-скоро розовеят. Съветвам го да провери с каква лихва се дават бързите кредити и след това да помисли дали 12% не са дори жалка огризка. А и не видях точно къде пише, че е лично мнение, но пък забелязах ТВЪРДЕНИЕ, че много хора са балъци.
            Добре, да приемем че с тези пари се дават бързи кредити, с безбожно високи лихви. Наясно ли си какъв процент от тези кредити се погасяват на 100%, а какво ще стане ако положението се влоши и дойде нова финансова криза? Как точно от платформите ще гарантират парите ти? Освен това какво пречи на фирмите за бързи кредити да се финансират на доста по-ниски лихви с пари от банките? Не твърдя че всичко това е балон, дори се надявам да не е. Просто всеки инвеститор трябва да е наясно не само с хубавата страна на инвестицията, така и с възможните рискове.

Коментар

Нека да има и такава тема, за да не се каже после, във форума не пишеше.

Това си е точно пирамида на Понци за мен. С парите на новите балъци плащат на стапите, гарантираните главници и лихви. Даже някои дават 1% бонус за първите 90 дни. Все едно са сайт за спортни залози... Обещават доходност при 9-12% на година, а нормалните хора взимат ипотечни кредити на 3%... При пирамида печели организатора и малкото първи избягали. Сещай се за Популярна каса Дупница. Балъците не свършвате и тва е

Поредната пирамида като златото, биткойните и сега това. Оле

Не е препоръка за участие в Понци схеми.
              Марияне,

https://forum.investor.bg/forum/%D0%...BE%D0%BD%D0%B8
              Last edited by netware5; 14.09.2018, 11:39.
              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

Коментар

• Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

Какви доказателства точно ти трябват? И как точно си ги представяш? Човека е задал червените лампички, вече всеки сам да си преценява, къде и на кого да дава парите си. Освен това го е окачествил като "лично мнение", не е следовател че да събира доказателства.
                Червените му лампички по-скоро розовеят. Съветвам го да провери с каква лихва се дават бързите кредити и след това да помисли дали 12% не са дори жалка огризка. А и не видях точно къде пише, че е лично мнение, но пък забелязах ТВЪРДЕНИЕ, че много хора са балъци.
                Last edited by ford_perfekt; 14.09.2018, 11:10.

Коментар

Това добре, но доказателствата къде са? Че то без тях супермодераторът mpy_yordanov се доближава по достоверност до свинските Блиц и Пик.
                  Какви доказателства точно ти трябват? И как точно си ги представяш? Човека е задал червените лампички, вече всеки сам да си преценява, къде и на кого да дава парите си. Освен това го е окачествил като "лично мнение", не е следовател че да събира доказателства.

Коментар

Това си е точно пирамида на Понци за мен. С парите на новите балъци плащат на стапите, гарантираните главници и лихви. Даже някои дават 1% бонус за първите 90 дни. Все едно са сайт за спортни залози... Обещават доходност при 9-12% на година, а нормалните хора взимат ипотечни кредити на 3%... При пирамида печели организатора и малкото първи избягали. Сещай се за Популярна каса Дупница. Балъците не свършвате и тва е

Това добре, но доказателствата къде са? Че то без тях супермодераторът mpy_yordanov се доближава по достоверност до свинските Блиц и Пик.

Коментар

• Благодаря за предупреждението!

Коментар

• p2p платформи и кредити, пирамида или Да

Коментарът е лично мнение
                        Last edited by mpy_yordanov; 14.09.2018, 11:31.
                      Working...
                      X