Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бяла Карта без такса, струва ли си?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от sdar Разгледай мнение
    Е то картата може да е VISA, MasterCard или JCB, то е ясно че няма да е някаква тукашна като Транскарт която навън е световно неизвестна. За типа карта нямам съмнение, но не ми е ясно коя е банката която ще ги обслужва и дали има уловка за това че е напълно безплатна, четох че за промоцията до края на месеца няма такси нито за откриване, нито за обслужване, нито за теглене от чужбина. Което е върха, ако наистина е безплатно може да си направя за лятото и наесен да я закрия, реално ще я ползвам като дебитна карта. Някой ползвал ли е?
    Хората тук ти казват, че е дръво! Какво още питаш!? Вземи си, пък наесен ела тук да се оплачеш!

Коментар

• Е то картата може да е VISA, MasterCard или JCB, то е ясно че няма да е някаква тукашна като Транскарт която навън е световно неизвестна. За типа карта нямам съмнение, но не ми е ясно коя е банката която ще ги обслужва и дали има уловка за това че е напълно безплатна, четох че за промоцията до края на месеца няма такси нито за откриване, нито за обслужване, нито за теглене от чужбина. Което е върха, ако наистина е безплатно може да си направя за лятото и наесен да я закрия, реално ще я ползвам като дебитна карта. Някой ползвал ли е?

Коментар

• НЕ КА ТЕГОРИЧНО- ПОДОБРЕ ВИЗА ИЛИ МАСТЕРКАРТ..
        Last edited by Kiro; 28.06.2017, 14:11.

Коментар

• Да не говорим за условията. Толкова тежко заробващи че, по-зверски не съм виждал.
          НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА.
          The Mumy is alive, do not care about it !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от sdar Разгледай мнение
            Един малко личен въпрос, но нали сме финансов форум.
            Тези дни се загледах в една реклама по ТВ-то за Бяла Карта без такси за издаване, обслужване теглене от терминал в чужбина и т.н. Идеалнот предложение за сезона на отпуските. Аз си имам кредитни карти, обаче по тях винаги имам такси, и за обслужване и за теглене и т.н.
            Та въпросът е наистина ли стои така върпсът с белите карти? Идеята ми е да си направя една за пътуванията в чужбина за морето и да си я ползвам ако наистина е без такси. Да си я заредя с нужната сума и да мога да тегля навън без да ми дерат кожата. Някоий има ли идея коя е обслужващата банка?
            според мен, накрая ще ти излезе по-скъпо от кредитна карта
            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

Коментар

• Бяла Карта без такса, струва ли си?

Един малко личен въпрос, но нали сме финансов форум.
              Тези дни се загледах в една реклама по ТВ-то за Бяла Карта без такси за издаване, обслужване теглене от терминал в чужбина и т.н. Идеалнот предложение за сезона на отпуските. Аз си имам кредитни карти, обаче по тях винаги имам такси, и за обслужване и за теглене и т.н.
              Та въпросът е наистина ли стои така върпсът с белите карти? Идеята ми е да си направя една за пътуванията в чужбина за морето и да си я ползвам ако наистина е без такси. Да си я заредя с нужната сума и да мога да тегля навън без да ми дерат кожата. Някоий има ли идея коя е обслужващата банка?
            Working...
            X