Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бяла Карта без такса, струва ли си?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
    Привет,

Ако не се лъжа, лихвата е много висока, все едно теглиш бърз кредит !
    Обърни внимание след плащане или теглене на пари, до кога имаш безлихвен период !
    Хватката е че няма гратисен (безлихвен) период. Лихвата се начислява от момента на плащането.

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      бързи кредити без 'такса' струва ли си..... бяла карта са производно на една компания за бързи кредити.. мисля , че няма нужда да ви обяснявам повече.
      На схемичка ми прилича и на мен

Коментар

• бързи кредити без 'такса' струва ли си..... бяла карта са производно на една компания за бързи кредити.. мисля , че няма нужда да ви обяснявам повече.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Не е много прилично да се самоцитирам, но ще го направя, аман от тая бяла карта!

Аз странно минах само с едно позвъняване-тормоз-оферта съвсем в началото като тръгна

Коментар

• Не е много прилично да се самоцитирам, но ще го направя, аман от тая бяла карта!
            Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
            Тези първо са мошеници и второ са адски досадни и нагли в опитите за зарибяване.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

Коментар

• "За международна револвираща кредитна карта Бяла Карта VISA Classic ГПР* е в размер на 45,90 %. Фиксиран годишен лихвен процент в размер на 43.2 %."
              По-добре бягай далеч от тая карта…

Коментар

• Помоли банката към която имаш овърдрафт, да ти изкарат кредитна !

Коментар

• Привет,

Ако не се лъжа, лихвата е много висока, все едно теглиш бърз кредит !
                  Обърни внимание след плащане или теглене на пари, до кога имаш безлихвен период !

Коментар

• [QUOTE=LOTR;n3322921]Здравейте,
                    Не съм много наясно с кредитните институции затова имам конкретен въпрос относно Бяла Карта.
                    Първо ще опиша ситуацията защо ми трябва кредитна карта. В момента имам дебитна карта от много сериозна банка с възможност за доста голям овърдрафт и преференциални условия. Фирмата ни е VIP клиент и от банката ни дават преференциални условия. Така че нормално си използувам тази карта. Много рядко - веднъж на 3-4 години ползвам овърдрафт. Веднъж в годината за около 30 дни (или малко повече) ходя в чужбина. Общо взето нямам проблеми да си работя с дебитната карта, но миналата година на едно място не ми я приеха - работили били само с кредитни ... Добре че един чех се нави да плати с кредитна карта, а аз му дадох парите кеш.
                    Затова ми трябва кредитна карта, която да се ползва зор заман - нормално въобще няма да се използва за нищо. Така че единственото, което ме привлича, е че няма годишни и месечни такси за обслужване - не виждам смисъл да плащам такси за нещо, което реално няма да ползвам. Ако се наложи да се плати нещо с нея то задължението ще се погаси максимум за 24 часа или на първия работен ден, ако е платено през почивен ден.
                    Ще съм благодарен, ако някой ми отговори конкретно - какви са рисковете при ползване на Бяла Карта при по-горе описаните условия?[/QUOT

Бягай далече! Освен ако не пробутваш рекламка. Ама и така да е пак бегай далече!
                    Last edited by balarev; 13.04.2018, 17:05.

Коментар

• Здравейте,
                      Не съм много наясно с кредитните институции затова имам конкретен въпрос относно Бяла Карта.
                      Първо ще опиша ситуацията защо ми трябва кредитна карта. В момента имам дебитна карта от много сериозна банка с възможност за доста голям овърдрафт и преференциални условия. Фирмата ни е VIP клиент и от банката ни дават преференциални условия. Така че нормално си използувам тази карта. Много рядко - веднъж на 3-4 години ползвам овърдрафт. Веднъж в годината за около 30 дни (или малко повече) ходя в чужбина. Общо взето нямам проблеми да си работя с дебитната карта, но миналата година на едно място не ми я приеха - работили били само с кредитни ... Добре че един чех се нави да плати с кредитна карта, а аз му дадох парите кеш.
                      Затова ми трябва кредитна карта, която да се ползва зор заман - нормално въобще няма да се използва за нищо. Така че единственото, което ме привлича, е че няма годишни и месечни такси за обслужване - не виждам смисъл да плащам такси за нещо, което реално няма да ползвам. Ако се наложи да се плати нещо с нея то задължението ще се погаси максимум за 24 часа или на първия работен ден, ако е платено през почивен ден.
                      Ще съм благодарен, ако някой ми отговори конкретно - какви са рисковете при ползване на Бяла Карта при по-горе описаните условия?

Коментар

• не се бях сетил. сега ще им звънна. към 02:00 вярвам ще дойдат документите и парите с някой кривоглед шофьор.

Аксес Файнанс ООД са твърде тъпи за да напишат писмо и за да те съдят или каква е точно схемата в случая?

Коментар

• Добре де, а защо не си направиш нова Бяла карта, човек винаги може да си поръча нова без значение на кредитната му история, както се рекламираха?
                          С нея разплащаш стария борч и си свиркаш.

Коментар

• Сигурно има някакво просрочие, иначе няма как да стане. След като се е стигнало до прехвърляне към колекторска фирма, значи има необслужване по картата. Добре е човек да си преценява възможностите преди теглене на бърз кредит, да предвижда с някаква вероятност колко ще може да покрие после и така няма проблеми.

Коментар

• Как се събира сума от 400 лв. ако картата е за 100 лв., по нея е плащано, срока, за който се събират 400 лв е по-малко 12 м. С какъв темп, каква сума се начислява?

Това че се търси от Хит Инкасо означава ли че договора поне е прекратен?

Коментар

• Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение
                                Преди 2-3 седмици ми предлагаха по телефона такава карта – меко, без натиск, просто въпрос, дали не се интересувам, като накратко бяха представени плюсовете.
                                По мой рефлекс бързо отказах, но после реших да поразпитам още и звъннах обратно по останалия в регистъра номер... "Такъв номер не съществува", обясни ми мрежата.
                                Ега си и номера
                                Човече тия са гарантирани мошеници.
                                В нормалните държави дават кредити с 3% лихва а в България бяла карта с 50% лихва
                                Форекс блог

Коментар

Working...
                                X