Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бяла Карта без такса, струва ли си?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• А, не... : ) За бяла не бих взел и аз : )

Коментар

• Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
      Радев, май не разбраш, че лихва дължиш чак след 45 дни. Ако всеки месец си покриваш задълженията не дължиш нито стотинка. В банкиранията на банките има и да си сложиш автоматично погасяване на картата от друга твоя сметка, така че да не забравиш да внесеш сумата.
      Аз лично това го правя от години и лихви не плашам. Реално нямам нужда от кредитна карта, може да се оправям и с дебитна, но ползвам кредитна само заради кешбека. Така на година си докарвам "отстъпка" от ХХХ лева. Понякога и други промоции има.
      Но пак казвам, трябва самодисциплина. И реално кредитната карта е в полза на хора, които нямат нужда от кредит. : )
      Браво,браво,браво Господине.

значи който не му трябва кредитна карта да зема Бяла карта. а на който му трябва кво да прави

Коментар

• Радев, май не разбраш, че лихва дължиш чак след 45 дни. Ако всеки месец си покриваш задълженията не дължиш нито стотинка. В банкиранията на банките има и да си сложиш автоматично погасяване на картата от друга твоя сметка, така че да не забравиш да внесеш сумата.
        Аз лично това го правя от години и лихви не плашам. Реално нямам нужда от кредитна карта, може да се оправям и с дебитна, но ползвам кредитна само заради кешбека. Така на година си докарвам "отстъпка" от ХХХ лева. Понякога и други промоции има.
        Но пак казвам, трябва самодисциплина. И реално кредитната карта е в полза на хора, които нямат нужда от кредит. : )

Коментар

Напротив, има.
          Карта, издадена от нормална банка. Дават 0.5 или 1% кешбек при покупки и 45 дни гратисен период. Ако имаш самодисциплина и винаги си връщаш всичко до тези 45 дни няма да дължиш лихви. А с кешбека може да си покриеш годишната такса и зависи колко харчиш, може и някой лев отгоре да ти дойде бонус.
          1% КЕШ БЕК И 20% лихва

Коментар

Напротив, има.
            Карта, издадена от нормална банка. Дават 0.5 или 1% кешбек при покупки и 45 дни гратисен период. Ако имаш самодисциплина и винаги си връщаш всичко до тези 45 дни няма да дължиш лихви. А с кешбека може да си покриеш годишната такса и зависи колко харчиш, може и някой лев отгоре да ти дойде бонус.

На теория звучи добре
            И тая работа като при форекса, на демо о, кей обаче като отворим реалната , самодисциплината отива у кереча.
            Last edited by Todor Sabev; 06.04.2019, 11:56.

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev

Изгодна кредитна карта.такова животно нема
              Напротив, има.

Коментар

• Първоначално изпратено от rpetrova Разгледай мнение
                "За международна револвираща кредитна карта Бяла Карта VISA Classic ГПР* е в размер на 45,90 %. Фиксиран годишен лихвен процент в размер на 43.2 %."
                По-добре бягай далеч от тая карта…
                +1

Коментар

• Супер е. Остават 100 лв. Внасяте 50 лв. Пак остават 100 лв. И мисля че спиране няма.
                  По-интересно нещо трудно може да се изобрети.

Коментар

• Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                    Привет,

Ако не се лъжа, лихвата е много висока, все едно теглиш бърз кредит !
                    Обърни внимание след плащане или теглене на пари, до кога имаш безлихвен период !
                    Хватката е че няма гратисен (безлихвен) период. Лихвата се начислява от момента на плащането.

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      бързи кредити без 'такса' струва ли си..... бяла карта са производно на една компания за бързи кредити.. мисля , че няма нужда да ви обяснявам повече.
                      На схемичка ми прилича и на мен

Коментар

• бързи кредити без 'такса' струва ли си..... бяла карта са производно на една компания за бързи кредити.. мисля , че няма нужда да ви обяснявам повече.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                          Не е много прилично да се самоцитирам, но ще го направя, аман от тая бяла карта!

Аз странно минах само с едно позвъняване-тормоз-оферта съвсем в началото като тръгна

Коментар

• Не е много прилично да се самоцитирам, но ще го направя, аман от тая бяла карта!
                            Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                            Тези първо са мошеници и второ са адски досадни и нагли в опитите за зарибяване.
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

Коментар

• "За международна револвираща кредитна карта Бяла Карта VISA Classic ГПР* е в размер на 45,90 %. Фиксиран годишен лихвен процент в размер на 43.2 %."
                              По-добре бягай далеч от тая карта…

Коментар

• Помоли банката към която имаш овърдрафт, да ти изкарат кредитна !

Коментар

Working...
                                X