Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лихвари раздават реклами на деца в училище!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• помагал съм на човек взел кредит от подобна институция (от силно рекламиращите по ТВ) при 1000 лв изтеглени върна 3 или 4 000 не помня точно.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
      Ебало си е на кубик.....влизаш у магазина и на витрината прасешки глави набучени и други черва....а детето ти носи плюшена играчка..живеем в краино побъркан свят

Taка е по 10 пъти на ден те съветват от телевизията да подариш на семейството си за Коледа Изикредит.
      А ти защо още не си си взел Бяла карта с 50% годишна лихва?
      Форекс блог

Коментар

• Ебало си е на кубик.....влизаш у магазина и на витрината прасешки глави набучени и други черва....а детето ти носи плюшена играчка..живеем в краино побъркан свят
        Вся Власть Советам

Коментар

• Гледам сега няколко дена преди изборите Профикредит разлепиха реклама във почти всяко столично училище и това на никой не му прави впачатление.
          Дали нещо не са комбина с някой започнах даси мисля????
          Форекс блог

Коментар

• Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Баси, това "елитно" училище щеше много да му пасне на синковеца

Тва да учиш два дни седмично си е кеффффффффффф
            Преди нали нашумя един скандал - пуснаха им в букварите наръчник по Камасутра. Така бяха решили умни глави от Образователното министерство. Та няма отсега с кредити да ги зарибяват...
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
              Вчера бях на гости. Видях учебната програма на племеника ми който учи в трети клас в елитно столично училище.
              Попитах го кой ти я даде тази програма, той ми каза че в училище са му я дали!
              Баси, това "елитно" училище щеше много да му пасне на синковеца

Тва да учиш два дни седмично си е кеффффффффффф

Коментар

• Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
                промивка на мозъците от рано.... ще им се набива подсъзнателно, в един момент някой някъде ще спомене нещо кредит, лихви и ще се сетят веднага за изи...кофти е, ама какво да се прави...на никой не му пука в тая държава за нищо.. и не само в тая..

но действително е скандално какво общо имат кредити с деца в училище....
                Това че вие тук разисквате тази тема би било достатъчно основание в някоя нормална държава прокоратурата и икономическа полиция да се самосезират и да започне мащабно разследване по случаят но в България няма нищо да се случи!
                advokatfilipova.eu

Коментар

• Учат ги на финансова култура чрез креативни и иновативни подходи, въведени от финансово-образователни визионери
                  Last edited by Jay Gould; 05.10.2016, 16:25.
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

Коментар

• Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                    "Безконтролността на лотариите е предумишлено престъпление

Публикувано във факти.бг:
                    Проблемът е много сериозен, а неглижирането му води до масово разпространение на зараза, от която определени лица не просто забогатяват, а заболяват и губят живота си. Повечето хора не вярват, че моментната лотария е хазарт. Само че тя е. Освен това е огромен бизнес с неясни правила, както и предпоставка за корупция.

В Закона за хазарта изрично е записано, че моментната лотарийна игра е хазартна игра, че хазарт е всяка игра на случайността, в която има залог и може да се получи печалба или да се загуби залогът. Записано е още, че в хазартните игри могат да участват само пълнолетни дееспособни физически лица, за които няма ограничения в този или в други закони.
                    Недееспособните могат да получават билети или талони за участие в традиционна лотария, тото игри и томболи само по дарение. Ей така докато си четете, можете ли да направите разграничението между дееспособно и недееспособно лице? А дали се продават талони на непълнолетни би трябвало да следят поне няколко държавни институции. Но не го правят."
                    Публикувано във факти.бг: . Анкета на Фрог нюз (то е спонтанно и не е представително) пред 4 училища в София и още 8 в други градове показват, че над 50 на сто от учениците са купували такива талони, а около 35 на сто го правят почти редовно. Психолозите Делфабро и Тръмп са убедени, че става въпрос за епидемия, която взема застрашаващи размери и нанася огромни щети на съзнанието и мисленето у хората. Първите им изследвания са от 2003 г., но последните са направо ужасяващи. Става дума за игромания и зависимост както у родителите, така и при децата.

Коментар

• "Безконтролността на лотариите е предумишлено престъпление

Публикувано във факти.бг:
                      Проблемът е много сериозен, а неглижирането му води до масово разпространение на зараза, от която определени лица не просто забогатяват, а заболяват и губят живота си. Повечето хора не вярват, че моментната лотария е хазарт. Само че тя е. Освен това е огромен бизнес с неясни правила, както и предпоставка за корупция.

В Закона за хазарта изрично е записано, че моментната лотарийна игра е хазартна игра, че хазарт е всяка игра на случайността, в която има залог и може да се получи печалба или да се загуби залогът. Записано е още, че в хазартните игри могат да участват само пълнолетни дееспособни физически лица, за които няма ограничения в този или в други закони.
                      Недееспособните могат да получават билети или талони за участие в традиционна лотария, тото игри и томболи само по дарение. Ей така докато си четете, можете ли да направите разграничението между дееспособно и недееспособно лице? А дали се продават талони на непълнолетни би трябвало да следят поне няколко държавни институции. Но не го правят."

Коментар

• е нали кредитиране трябвало - банките като спъват икономиката , поне лихварите да я съживят

Коментар

• промивка на мозъците от рано.... ще им се набива подсъзнателно, в един момент някой някъде ще спомене нещо кредит, лихви и ще се сетят веднага за изи...кофти е, ама какво да се прави...на никой не му пука в тая държава за нищо.. и не само в тая..

но действително е скандално какво общо имат кредити с деца в училище....

Коментар

• Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                            Вчера бях на гости. Видях учебната програма на племеника ми който учи в трети клас в елитно столично училище.
                            Ами те и билети от лотарии не трябва да се продават, ама ученици от 1 и 2-ри клас масово търкат билетчета... не знам дали сте на ясно какви щети се нанасят по този начин на детската психика...

Коментар

• Лихвари раздават реклами на деца в училище!

Attached Files
                              Форекс блог
                            Working...
                            X