Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лихвари раздават реклами на деца в училище!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

Раздават рекламни седмичним програми в училищата и родители ще видят рекламата и ще се подведат. Затова таргетират децата. А има и по-големи деца на 15-16 и нагоре, взимат лич. карта на някой от родителите и теглят'от тяхно име. Не знам дали я затвориха тая вратичка.
    И какво излиза - няма проблеми да се раздават листовки за бързи кредити, но има проблем да има часове по сексуално образование...

Коментар

• Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

Това е маркетингова стратегия. Децата израстват като гледат реклами за бързи кредити и започват да ги приемат като нещо нормално.
      На малдивите на бУнгала...
      Раздават рекламни седмичним програми в училищата и родители ще видят рекламата и ще се подведат. Затова таргетират децата. А има и по-големи деца на 15-16 и нагоре, взимат лич. карта на някой от родителите и теглят'от тяхно име. Не знам дали я затвориха тая вратичка.
      Last edited by Zalmoxis; 05.02.2020, 07:00.

Коментар

• Първоначално изпратено от Mianikolova07 Разгледай мнение
        Не е нормално да се рекламират кредити на деца. Най-малкото е, че те дори не са на възраст, на която могат да изтеглят кредит - още нямат 18 години.
        Това е маркетингова стратегия. Децата израстват като гледат реклами за бързи кредити и започват да ги приемат като нещо нормално.
        На малдивите на бУнгала...
        Форекс блог

Коментар

• Много интересно е в България. Държавата намери начин да се справи с олигарси но не намира начин да се справи с бързите кредити.
          Сигурно има някакъв политически чадър над фирмите за бързи кредити.
          Форекс блог

Коментар

• Модераторчето с 200 лева заплатка трие мойто написано че каам да не си рекламират боклуците тука, а на онова същество там нема проблема бате ми що па не я фирмите за бързи кредити явно "не били толкоз лоши" ..... я чиба ....
            Всеки нормален индивид с 0.5 грама работещо сиво вещество знае, че кредита е = робство особено па тия за жилище подписваш си панделата за 30 години, ми що па не 30 години свобода за 4 стени .... а лихварчетата земи 1000 върни 3000 ..... и "не са лоши те са готини" пхахахахаха ...
            Last edited by michaelis12; 23.04.2019, 14:12.

Коментар

• Не е нормално да се рекламират кредити на деца. Най-малкото е, че те дори не са на възраст, на която могат да изтеглят кредит - още нямат 18 години.
              Last edited by mibova; 24.04.2019, 09:40.

Коментар

• Тези са вредни не само за учениците, а за всички.

Коментар

Прави ли ви впечатление, че стълбовете и колоните около всяко училище в София са налепени с реклами на лихвари.
                  Вместо да се обяснява на децата, че кредити са нещо много лошо то по цял ден пред очите са им реклами на кредити.
                  Да, на мен лично това ми е направило силно впечатление. Въобще ми прави впечатление, че рекламите на лихварите и бързите кредити са много агресивни и са навсякъде. После иди обяснявай на децата, че не е хубаво да се теглят кредити.

Коментар

Гледам сега няколко дена преди изборите Профикредит разлепиха реклама във почти всяко столично училище и това на никой не му прави впачатление.
                    Дали нещо не са комбина с някой започнах даси мисля????
                    Ауууу, само като си помисля тези Профи кредит откъде тръгнаха навремето...имаше проблеми си спомням. Хубава, нашенска история, от най-дебеловратите си беше.

Коментар

• Прави ли ви впечатление, че стълбовете и колоните около всяко училище в София са налепени с реклами на лихвари.
                      Вместо да се обяснява на децата, че кредити са нещо много лошо то по цял ден пред очите са им реклами на кредити.
                      Форекс блог

Коментар

• Много хора вече се надигат срещу тези фирми.
                        Важно е всеки да прецеби с какво може да помогне и да не стой безучастен
                        http://www.bulnews.bg/article/283396
                        Форекс блог

Коментар

• Ето още един случай

http://www.blitz.bg/obshtestvo/manol...ews479540.html
                          Мая Манолова е един истински българин и патриот.
                          Желая и успех в начинанията. Дано да има взе повече хора като нея.

Коментар

Трябва всеки който е пострадал от такива фирма да пуска жалба до Комисия за защита на конкуренцията

до Омбудсман на Република България до икономическа полиция и т.н.
                            Да, пределено, макар тук да нямаме тази практика си мисля. Обичаме да си казваме 'ми то няма нищо да стане, защо да се занимавам', а не е така! Дано това се промени!

Коментар

• е това е добре, на кого искате да раздават реклами лихварите !? Това е капитализма, поражда съответните процеси и опипва вакума. Това е добре, нека се учат децата от малки какво ги дебне. Вие в инкубатор ли искате да ги гледате!?! По-добре да фалират като деца и си запомнят урока отколкото да изгърмят като родители))))Демокрация - има плюс и минус))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

Коментар

• Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

не тряя просто хората в България да спрат да работят или да напуснат страната и всичкото комунист (сегашен демократ) лихвар, мутраген и банкер ше се бъстардисат сами щото няя от къде да цоцат ..... като в Укрия същата раота спират им подкрепата и сами мрат, но наще кенефи ги поддържат от ЕС щото знаят, че са послушни слуги ала Плевнелиев кретена, ем кат ЕС ги поддържа наще бандзови по-добре да хоим некъде вътре у самото ЕС където поне имат неква грижа за раята. Тогаа наще кенефи ше си раздават бележки за бързи кредити на клетите бежанци в училищата ....
                                Държавата трябва да бъде закрита и толкова. С стари ку..и няма как. И днес в управлението на страната са синовете и дъщерите на шумкарите от Ком партята. Свинетка цачева кунева-пръмова, агенти като доган. Защо ги храним още. Един майдан да ни спретнат американците с кеф ще съм отпред. тогава със снегорините няма да ринем сняг а парламента. Ама нема българите са мишки. Оня ден гледах едно филмче още когато стана инсценировката с подпалването на партииния дом някаки мухльовци заплашват да се самозапалват. Е тва е българина един страхливец които се пали себе си..... е са ми кажи къв тря да си да се запалиш? Щото другите народи правят революции само българина е мишкар от класа.

Коментар

Working...
                                X