Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лихвари раздават реклами на деца в училище!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Инертен Разгледай мнение
    Валерката Симеонов, сега се е захванал с казината, няма да е лошо после да обърне внимание и на лихварите.
    Надявам се фирмите за бързи кредити ще ги последва съдбата на Националната Лотария.
    Тези фирми трябва да се закрият за един ден, а собствениците им да отидат в затвора.
    Форекс блог

Коментар

• Валерката Симеонов, сега се е захванал с казината, няма да е лошо после да обърне внимание и на лихварите.

Коментар

• Първоначално изпратено от zepter Разгледай мнение

И не само заради бързите кредити, като цяло трябва да се въведат часове по финансова грамотност, за да я подобрят, тъй като сега не е кой знае колко висока. В някои училища, мисля че въведоха такива часове, но със сигурност не във всички.
        Образованието по финансовите теми и грамотност е изключително важно още от ранна възраст. Подкрепям.

Коментар

• Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

Бързите кредити са нещо много опасно.
          Трябва да се въведат часове по финансова култура в които да се обяснява на учениците за опасностите които криат кредитите.
          И не само заради бързите кредити, като цяло трябва да се въведат часове по финансова грамотност, за да я подобрят, тъй като сега не е кой знае колко висока. В някои училища, мисля че въведоха такива часове, но със сигурност не във всички.

Коментар

• Първоначално изпратено от RealUser Разгледай мнение

И какво излиза - няма проблеми да се раздават листовки за бързи кредити, но има проблем да има часове по сексуално образование...
            Бързите кредити са нещо много опасно.
            Трябва да се въведат часове по финансова култура в които да се обяснява на учениците за опасностите които криат кредитите.
            Форекс блог

Коментар

• Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

Раздават рекламни седмичним програми в училищата и родители ще видят рекламата и ще се подведат. Затова таргетират децата. А има и по-големи деца на 15-16 и нагоре, взимат лич. карта на някой от родителите и теглят'от тяхно име. Не знам дали я затвориха тая вратичка.
              И какво излиза - няма проблеми да се раздават листовки за бързи кредити, но има проблем да има часове по сексуално образование...

Коментар

Това е маркетингова стратегия. Децата израстват като гледат реклами за бързи кредити и започват да ги приемат като нещо нормално.
                На малдивите на бУнгала...
                Раздават рекламни седмичним програми в училищата и родители ще видят рекламата и ще се подведат. Затова таргетират децата. А има и по-големи деца на 15-16 и нагоре, взимат лич. карта на някой от родителите и теглят'от тяхно име. Не знам дали я затвориха тая вратичка.
                Last edited by Zalmoxis; 05.02.2020, 07:00.

Коментар

• Първоначално изпратено от Mianikolova07 Разгледай мнение
                  Не е нормално да се рекламират кредити на деца. Най-малкото е, че те дори не са на възраст, на която могат да изтеглят кредит - още нямат 18 години.
                  Това е маркетингова стратегия. Децата израстват като гледат реклами за бързи кредити и започват да ги приемат като нещо нормално.
                  На малдивите на бУнгала...
                  Форекс блог

Коментар

• Много интересно е в България. Държавата намери начин да се справи с олигарси но не намира начин да се справи с бързите кредити.
                    Сигурно има някакъв политически чадър над фирмите за бързи кредити.
                    Форекс блог

Коментар

• Модераторчето с 200 лева заплатка трие мойто написано че каам да не си рекламират боклуците тука, а на онова същество там нема проблема бате ми що па не я фирмите за бързи кредити явно "не били толкоз лоши" ..... я чиба ....
                      Всеки нормален индивид с 0.5 грама работещо сиво вещество знае, че кредита е = робство особено па тия за жилище подписваш си панделата за 30 години, ми що па не 30 години свобода за 4 стени .... а лихварчетата земи 1000 върни 3000 ..... и "не са лоши те са готини" пхахахахаха ...
                      Last edited by michaelis12; 23.04.2019, 14:12.

Коментар

• Не е нормално да се рекламират кредити на деца. Най-малкото е, че те дори не са на възраст, на която могат да изтеглят кредит - още нямат 18 години.
                        Last edited by mibova; 24.04.2019, 09:40.

Коментар

• Тези са вредни не само за учениците, а за всички.

Коментар

Прави ли ви впечатление, че стълбовете и колоните около всяко училище в София са налепени с реклами на лихвари.
                            Вместо да се обяснява на децата, че кредити са нещо много лошо то по цял ден пред очите са им реклами на кредити.
                            Да, на мен лично това ми е направило силно впечатление. Въобще ми прави впечатление, че рекламите на лихварите и бързите кредити са много агресивни и са навсякъде. После иди обяснявай на децата, че не е хубаво да се теглят кредити.

Коментар

Гледам сега няколко дена преди изборите Профикредит разлепиха реклама във почти всяко столично училище и това на никой не му прави впачатление.
                              Дали нещо не са комбина с някой започнах даси мисля????
                              Ауууу, само като си помисля тези Профи кредит откъде тръгнаха навремето...имаше проблеми си спомням. Хубава, нашенска история, от най-дебеловратите си беше.

Коментар

• Прави ли ви впечатление, че стълбовете и колоните около всяко училище в София са налепени с реклами на лихвари.
                                Вместо да се обяснява на децата, че кредити са нещо много лошо то по цял ден пред очите са им реклами на кредити.
                                Форекс блог

Коментар

Working...
                                X