Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИП Бенчмарк

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Pivoley Разгледай мнение

Досега комисионата беше 0.4%, а не 0.6%. Демек, увеличението си е доста - точно 50%.
    0.5 e, сравни тарифите.

Коментар

• Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

Гледам досега е 0.5, отива на 0.6 %, но минимума си е така - от 2 на 3 лв.
      Иначе можеше като са я качили вчера да разпратят по мейла, ама...
      Досега комисионата беше 0.4%, а не 0.6%. Демек, увеличението си е доста - точно 50%.

Коментар

• Първоначално изпратено от camaz Разгледай мнение
        То аз преди всичко заради ниските тарифи избрах бенча. Ако някой знае по - изгодни да каже.
        Карол

Коментар

• То аз преди всичко заради ниските тарифи избрах бенча. Ако някой знае по - изгодни да каже.

Коментар

• Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
            Благодаря за информацията и аз нямаше да обърна никакво внимание ... Еми явно полека лека ще се мигрира на някъде с по-малки комисионни .. ( ако не решат и другите да си вдигат ..... , всичко е пазар тъсене/предлагане)
            То вижте комисионните при трансфер на книжа към друг ИП...излиза ти бая солено да е прехвърлиш..

Коментар

• Когато махнаха таксите за превод с кредитна карта имаше мейл, а сега няма.

Коментар

• Първоначално изпратено от kufara Разгледай мнение
                Клиент съм от 2011 и смело мога да заявя, че това е най-добрият брокер в България.

..
                се конкурира дори с някои световни лидери в сектора.
                ХА ХА ХА ))
                С много мъка бихме приели закриването, особено - ако те ни поемат таксите, както е при СВЕТовните. Трудно ще го дочакаме!
                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

Коментар

• Благодаря за информацията и аз нямаше да обърна никакво внимание ... Еми явно полека лека ще се мигрира на някъде с по-малки комисионни .. ( ако не решат и другите да си вдигат ..... , всичко е пазар тъсене/предлагане)

Коментар

• Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

Ок, едното е се вдига с 20%, а минимума - с 50%

Малко ли ти се струва да плащаш поне по 20% повече комисиони?

А за уведомлението съм просто без коментар!

Коментар

• Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение
                      https://www.benchmark.bg/news_item.php?id=309

Бенча си вдигат комисионата на бфб с 50%!!! И го видях напълно случайно! Не съм получил мейл или съобщение, а са си забили някаква новинка на сайта... така направиха и с другата си плаформа, преди да я махнат

Коментар

• https://www.benchmark.bg/news_item.php?id=309

Бенча си вдигат комисионата на бфб с 50%!!! И го видях напълно случайно! Не съм получил мейл или съобщение, а са си забили някаква новинка на сайта... така направиха и с другата си плаформа, преди да я махнат

Коментар

• Клиент съм от 2011 и смело мога да заявя, че това е най-добрият брокер в България.

По професионализъм и условия на търговия се конкурира дори с някои световни лидери в сектора.

Last edited by X_Y; 23.11.2017, 17:56.

Коментар

• Първо Бенч-марка, после - хленч в мрака.

Коментар

• Бенчмарк са едни от най-некоретните форекс брокери у нас!

Коментар

• Бенчмарк са измамници, не заплащат на служителите си! Подиграват се с тях!

Коментар

Working...
                                X