Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИП Бенчмарк

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
    От 25 юли 2018 влизат в сила нови условия за търгувия с разни инструменти наложени от ЕС според Бенчмарк, в моя случай търгувам сребро и ливъриджа намаля от 40 на 10:1, а нивото на автоматично затваряне на позиции става от 30 на 50% от сметката, за маржина нищо не прочетох но щом са почнали и него няма да пропуснат да вдигнат. Това заедно с високите суапове на бенчмарк и мисля да се преместя на AxiTrader, какви проблеми бих срещнал при такова прехвърляне и ми е чудно дали и Axitrader ще ми наложат подобни условия след като съм европейски гражданин ? Мога да ги питам и тях през сайта им но знам че тук ще изтъкнете всеки възможен проблем който бих могъл да срещна, че даже и 1-2 невъзможни нищо чудно, та затова тук питам.
    Тия не стават за нищо. Заливат нета с реклами за демо сметки и като се вържеш ти звънят да ти се карат що си я отворил тая сметка

Коментар

• Чувал ли си за красавицата от еееевровизия
      хяхяхяхяххяхяхях

Коментар

• От 25 юли 2018 влизат в сила нови условия за търгувия с разни инструменти наложени от ЕС според Бенчмарк, в моя случай търгувам сребро и ливъриджа намаля от 40 на 10:1, а нивото на автоматично затваряне на позиции става от 30 на 50% от сметката, за маржина нищо не прочетох но щом са почнали и него няма да пропуснат да вдигнат. Това заедно с високите суапове на бенчмарк и мисля да се преместя на AxiTrader, какви проблеми бих срещнал при такова прехвърляне и ми е чудно дали и Axitrader ще ми наложат подобни условия след като съм европейски гражданин ? Мога да ги питам и тях през сайта им но знам че тук ще изтъкнете всеки възможен проблем който бих могъл да срещна, че даже и 1-2 невъзможни нищо чудно, та затова тук питам.
        Last edited by Shadow1; 18.06.2018, 22:12.

Коментар

• АБЕ ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ ЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

КРАСАВИЦИТЕ ОТ БЕНЧМААААРК ДЕТО СПЕЧЕЛИХА ЕВРОВИЗИЯТА ЩЕЛИ ДА ПРАВЯТ СЪСТЕЗАНИЕ ОТ 28 МАЙ НАТАТЪК . КАКВО ЛИ ЩЕ СЕ СЛУЧВА ЧЕ БАШ ТОГАВА ЩЕЛИ ДА ПРАВЯТ СЪСТЕЗАНИЕ КРАСАВИЦИТЕ . ХЪХЪХЪЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪЪ

Коментар

• И да не кажат, че само хейтим... В момента вече може да се ползва и Уеб и Андроид платформата.

Коментар

• В общи линии освен различията в празниците със швабите, т.е. един почивен ден се дублира като цяло с втори у нас или обратното, то можем да добавим и някоя чистачка, сигурност, която 3 дни няма оправия и т.н. Може да добавяте на воля.

Коментар

• Платформата BG Trader временно не работи поради профилактика на сървърите, свързана с подобряването на сигурността. Работим приоритетно по завършване на процеса. Извиняваме се за причиненото неудобство.

Коментар

• Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                  От петък след 16:30 се появи проблема, и все още не е отстранен.
                  Все си мислех, че е класиката - рано сабале чистачката опънала някой кабел.
                  А то трети ден не могат да свършат това, за което се предполага, че са създадени...

Коментар

• От петък след 16:30 се появи проблема, и все още не е отстранен.

Коментар

• Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      Проблем с логването?
                      Да

Коментар

• Проблем с логването?

Коментар

• Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                          Уведомление за промени в тарифата на БенчМарк Финанс, считано от 19.02.2018

12.02.2018

Уважаеми клиенти,

С решение на Съвета на директорите от 12.02.2018 г. са приети промени в Тарифата за събираните от ИП „БенчМарк Финанс” АД комисиони. Новата Тарифа влиза в сила от 19.02.2018 г. Промените касаят комисионите за сделки с ценни книжа, сключвани на БФБ. Клиентите, които не са съгласни с измененията и допълненията в Тарифата, имат право да прекратят договора си без предизвестие преди датата на влизане в сила на новата тарифа като уведомят писмено за това инвестиционния посредник, без да носят отговорност за неустойки и разноски, с изключение на разноските, свързани с притежаваните от тях активи.

Новата Тарифа можете да видите на следния линк: Тарифа на БенчМарк Финанс
                          Ужас, значи и те вече не стават!

Коментар

• Уведомление за промени в тарифата на БенчМарк Финанс, считано от 19.02.2018

12.02.2018

Уважаеми клиенти,

С решение на Съвета на директорите от 12.02.2018 г. са приети промени в Тарифата за събираните от ИП „БенчМарк Финанс” АД комисиони. Новата Тарифа влиза в сила от 19.02.2018 г. Промените касаят комисионите за сделки с ценни книжа, сключвани на БФБ. Клиентите, които не са съгласни с измененията и допълненията в Тарифата, имат право да прекратят договора си без предизвестие преди датата на влизане в сила на новата тарифа като уведомят писмено за това инвестиционния посредник, без да носят отговорност за неустойки и разноски, с изключение на разноските, свързани с притежаваните от тях активи.

Новата Тарифа можете да видите на следния линк: Тарифа на БенчМарк Финанс
                            Keep going ...

Коментар

• Първоначално изпратено от Pivoley Разгледай мнение

Досега комисионата беше 0.4%, а не 0.6%. Демек, увеличението си е доста - точно 50%.
                              0.5 e, сравни тарифите.

Коментар

• Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

Гледам досега е 0.5, отива на 0.6 %, но минимума си е така - от 2 на 3 лв.
                                Иначе можеше като са я качили вчера да разпратят по мейла, ама...
                                Досега комисионата беше 0.4%, а не 0.6%. Демек, увеличението си е доста - точно 50%.

Коментар

Working...
                                X