Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя е банката с най-евтин международен превод?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• някой ползвал ли е ВизаНет

Коментар

• Да не забравяме, че днес е празник на всички банкери! Честито и от Revolut! Подаряват ви безплатна карта!
      И не мога да се удържа да не се похваля, че от вчера съм Revolut Ambassador
      Банкирайте безплатно и мобилно с Revolut! Без таскси! В 25 валути и 5 криптовалути. Вземете вашата безплатна безконтактна Visa или MasterCard карта.
      www.wavetrader.eu

Коментар

• За момента Paysera си остава най-добрият начин за чести валутни лични преводи,фирмени разплащания и плащания в е-магазини.

Коментар

• Пробвал съм TransferGO.com - превеждал съм пари от Англия до България. Първия превод е без такса и даже има и бонус 10 паунда кешбек с промо код EARN10

Коментар

• Едно наистина добро предложение вече е достъпно и в България. Международни преводи по всяко време (24х7х365) до 15,000 евро се изпълняват за по-малко от 10 секунди между над 1000 банки от 34 държави. Цената на такъв превод е само 0.29 евро.

https://www.vivainvest.eu/mezhdunaro...za-10-sekundi/
            Незабавни преводи до 15,000 евро до повече от 1000 европейски банки от 34 държави, за по-малко от 10 секунди, денонощно 24х7 на цена от 57 стотинки.
            www.wavetrader.eu

Коментар

• Първоначално изпратено от Sekk Разгледай мнение
              Здравейте, темата е доста интересна, особено що се отнася до захранване на сметка в Interactive Brokers (IB).

Видях, че вече е обсъдено няколко пъти, че има вариант да се пратят пари е EUR към IB през Paysera, но все пак реших да попитам за официално становище както IB така и Paysera.

От IB ми обясниха, че не приемат захранвания на сметка от payment processors (за какъвто окачествяват Paysera). А support-а на Paysera не мисля, че изобщо разбра въпросът ми.

Та в този ред на мисли може ли някой да потвърди дали наскоро е захранвал сметката си в Interactive Brokers в CitiBank Germany през Paysera?

Благодаря предварително за отговора.
              Аз ползвам Interactive Brokers и вариантите са TransferWise, Revolut и Monese. За Monese имам invite код, който дава 5 паунда бонус. Те са си лицензирани като банки и няма проблеми никъде. Ето кода за Monese - CZ74BEAD

https://monese.app.link/UPj0SdR1zP?invite=CZ74BEAD

За TransferWise има инфо и код за безплатен превод в статията.
              Депозиране пари в инвеститорската сметка в P2P платформите чрез международен превод в евро е скъпо. Изгодно е с Paysera и TransferWise, които пестят пари.
              www.wavetrader.eu

Коментар

• [QUOTE=Kiro;n3338930]А за САЩ?

За САЩ е най-добре с TransferWise, защото има директно безплатна US сметка и превода минава като местен. С Paysera няма да стане, защото имаш само европейски IBAN. Това 30 безплатни превода в Paysera важи само за физически лица и само за преводи в Евро в ЕИЗ (което целия ЕС и другите държави като Дания и Швейцария). Основните им предимства и неодостатъци са описани в тази статия. Лично аз препочитам TransferWise, защото IBAN на евровата ти сметка е германски, на паудовата английски, а на доларовата американски. Имаш си и карта да си теглиш кеш и тя е напълно безплатна. Продрбности на vivainvest.eu.

Депозиране пари в инвеститорската сметка в P2P платформите чрез международен превод в евро е скъпо. Изгодно е с Paysera и TransferWise, които пестят пари.
                www.wavetrader.eu

Коментар

• Paysera дава най-добрите условия за парични преводи за физически лица и фирми. Имате 30 напълно безплатни превода в Евро месечно. Превеждате желаната сума към Paysera IBAN сметката си в лева, превалутирате към Евро на курс 1BGN=0.51059EUR (курса е по-добър от повечето бг банки). Превеждате сумата в евро към желаната от вас сметка срещу 0 такса за първите 30 превода. Ако имате въпроси пишете.
                  Last edited by kosta77; 24.09.2018, 10:08.

Коментар

• За САЩ USD това видях на сайта - 7 евро без ограничение в сумата ,но отнема от 1 до 3 работни дни или 0,8%+0,29 евро, но само за 15 минути.

Коментар

• А за САЩ..

Коментар

• Здравейте, често ми се налага да превеждам суми в различни валути и мога да споделя, че за мен Paysera си остава най-добрият вариант. Захранваш си Paysera сметката в лева, като това ти струва символични 2 лева. Превалутираш си там в желаната валута, като обменните курсове наистина са много добри и изпращаш. Имаш 30 безплатни превода в Евро месечно за еврозоната.

Last edited by kosta77; 24.09.2018, 10:10.

Коментар

• Първоначално изпратено от evgeni_stanimirov Разгледай мнение

Като варианти не са евтини, но пък парите пристигат за 10 мин. с МъниГрам.
                          Благодаря! Ползвах техните услуги. Имат супер много офиси и жена ми си взе парите лесно.

Коментар

• ЕК предлага да бъдат намалени таксите за трансгранични плащания в евро
                            Last edited by mibova; 28.03.2018, 16:17.

Коментар

• В Тексим банк преводите в евро са 9 EUR, а тези в долари - 9EUR + 15 USD ако искате да пращате с клауза OUR.

Два прости метода за легално намаляване на данъците

Коментар

• Първоначално изпратено от galin65 Разгледай мнение

Не е ли най-евтони по мъниграм или уестърн юниън
                                Като варианти не са евтини, но пък парите пристигат за 10 мин. с МъниГрам.

Коментар

Working...
                                X