Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой би инвестирал в идеята ми

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Арти Разгледай мнение
    Или по точно как да намеря инвеститор?Аз съм художник а съпругът ми е мастер шеф от Сардиния.преселихме се в Троянския балкан купихме къща с три декара зеля и искаме да създадем агротуризъм. ....ресторант и производство на италиански сирена-пекорино моцарела .Желанието ни е стопанството да работи кйто демонстрационен и дегустационен център с туристи и училища.аз ще отворя и арт школа.За евро програмите ке изисква самоучастие....не мога дй си позволя.Кредит също защото фирмата е без история и така се обричаме на бездействие.Моля за съвет
    Първият съвет е да вземете няколко урока по граматика.
    Ако нямате възможност за самоучастие, се обричате на много трудно и несигурно бъдеще. Направете си бизнес план, оценете размера на първоначалната инвестиция и намерете финансова възможност за лично участие в нея в размер на поне 40%. За останалите 60% търсете инвеститори, но Ви съветвам да не предоставяте мажоритарен пакет на един инвеститор или на няколко свързани инвеститора.
    И накрая - няма как да произвеждате пекорино в Троянския Балкан. Всички известни сортове пекорино имат статут на защитено наименование за произход. Само този факт издава, че имате повече желание, отколкото намерение.
    Успех!

Коментар

• Кой би инвестирал в идеята ми

Или по точно как да намеря инвеститор?Аз съм художник а съпругът ми е мастер шеф от Сардиния.преселихме се в Троянския балкан купихме къща с три декара зеля и искаме да създадем агротуризъм. ....ресторант и производство на италиански сирена-пекорино моцарела .Желанието ни е стопанството да работи кйто демонстрационен и дегустационен център с туристи и училища.аз ще отворя и арт школа.За евро програмите ке изисква самоучастие....не мога дй си позволя.Кредит също защото фирмата е без история и така се обричаме на бездействие.Моля за съвет
    Working...
    X