Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съдействие за Interactive Brokers

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Признавам ,че това е нещо ново за мен, ако въобще има такава възможност в TWS.

IB поддържат API-та (Application Programmin Interface) на няколко програмни езика, така че ако разбираш поне малко от програмиране, можеш да си извлечеш данните, които те интересуват и да си направиш каквито сметки искаш, и съответно да автоматизираш каквито дейстивя искаш. Нещо като expert advisor (EA) при MetaTrader платформите.

Коментар

• Първоначално изпратено от Boyko911 Разгледай мнение
      Хора,
      знае ли, някой как се добават ръчно условия( определения ) за сканиране на TWS? Изключително ми е важно... Надявам се да разберете какво ви питам!!!
      Пример:
      (XAVGC12-XAVGC26)>(XAVG(XAVGC12,9)-XAVG(XAVGC26,9)) - 12,26 MACD> 9 period signal line
      AVGV60>100000 - average daily volume for the last 60 days > 100000
      H<H1AND - high on the current bar < high 1 bar ago
      H1>H2AND - high 1 bar ago > high 2 bars ago
      XAVGC6>XAVGC18AND - средната стойност на 6 exp mov avg > ср. ст. на 18 exp mov avg
      XAVGC6.1>XAVGC18.1AND -
      XAVGC6.2<XAVGC18.2

Поздрави
      Аз лично не разбирам нищо но IB имат доста видео уроци и семинари едва ли няма да намериш там нужната информация

Коментар

• Съдействие за Interactive Brokers

Хора,
        знае ли, някой как се добават ръчно условия( определения ) за сканиране на TWS? Изключително ми е важно... Надявам се да разберете какво ви питам!!!
        Пример:
        (XAVGC12-XAVGC26)>(XAVG(XAVGC12,9)-XAVG(XAVGC26,9)) - 12,26 MACD> 9 period signal line
        AVGV60>100000 - average daily volume for the last 60 days > 100000
        H<H1AND - high on the current bar < high 1 bar ago
        H1>H2AND - high 1 bar ago > high 2 bars ago
        XAVGC6>XAVGC18AND - средната стойност на 6 exp mov avg > ср. ст. на 18 exp mov avg
        XAVGC6.1>XAVGC18.1AND -
        XAVGC6.2<XAVGC18.2

Поздрави
      Working...
      X