Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Финансова литература

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Здравейте!
    Не съм убеден, че е тук мястото, но реших да споделя тази информация, защото отстъпките са ограничени във времето - до 02.11.2018 и 05.11.2018, а мисля, че книгите са подходящи за инвеститори (и кандидат такива) с различно ниво на познания и интереси. Отстъпките са 20, 50 и 77% и си заслужават.
    Трите книги са подходящи за различен тип хора, с различно ниво на финансови познания. Всяка от тях предлага знания, които ще ви направят успешен ивеститор.
    www.wavetrader.eu

Коментар

• Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      +1!

Коментар

• Първоначално изпратено от Кака Дечка Разгледай мнение
        Ходих вчера то Т Маркет, те там нали и книги продават, и какво да видя - "Психология на изобилието" с автор Наталия Кобилкина. Моля, не ме поправяйте защо пиша за книгата в тази тема, то е ясно, че финансите търсят изобилието
        Някой успя ли вече да я прочете и да сподели Ще се радвам да видя мнение на някой от безспорните форумавторитети като Jekata, Niki5, Чичо Уорън.

Сега гледам, че миналата година "мистериозният" питал нещо - някой има ли мнение за "Цената на неравенството", защото и аз отдавна я гледам.
        hmm. на ква тематика?

Barbarian at the Gates.

Коментар

• Първоначално изпратено от Кака Дечка Разгледай мнение
          Ходих вчера то Т Маркет, те там нали и книги продават, и какво да видя - "Психология на изобилието" с автор Наталия Кобилкина. Моля, не ме поправяйте защо пиша за книгата в тази тема, то е ясно, че финансите търсят изобилието
          Някой успя ли вече да я прочете и да сподели Ще се радвам да видя мнение на някой от безспорните форумавторитети като Jekata, Niki5, Чичо Уорън.

Сега гледам, че миналата година "мистериозният" питал нещо - някой има ли мнение за "Цената на неравенството", защото и аз отдавна я гледам.
          Определено би трябвало да е от полза тази нейна книга. Тя има и мъдри мисли за парите, като:Да имаш дупенце и да не правиш любов в него, все едно да имаш порше и да го държиш в гаража

Коментар

• Margin of safety

https://torontoinvestclub.files.word...-of-safety.pdf

Коментар

• Ходих вчера то Т Маркет, те там нали и книги продават, и какво да видя - "Психология на изобилието" с автор Наталия Кобилкина. Моля, не ме поправяйте защо пиша за книгата в тази тема, то е ясно, че финансите търсят изобилието

Коментар

• Здравейте,
                Някой чел ли е "Цената на неравенството", и може ли даде мнение за нея.

Също така искам да попитам, някой може ли да препоръча някоя актуална икономическа книга, излязла на българския пазар.

П.П. Моля без коментари - "чети на английски" - чета на английски, но не е проблем да чета и на български. "Но то има думи, които ги няма на български, как разбираш текста", чувам следващия въпрос - като пише някоя глупост се ориентирам какво е било казано в оригиналния текст и последващо се ориентирам какво да разбирам

Благодаря
                "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

Коментар

• Ако искаш ксерокопие в pdf формат пиши на bld_89@abv.bg

Коментар

• Ако някой ще се подготвя за изпита CFSA и си търси учебниците нека пише, продавам комплект, почти неупотребявани

Коментар

• Учебник по инвестиции

Здравейте. Продавам учебника на Зви Боди - Инвестиции - ксерокопие, както и Мишкин - Теория на парите, банковото дело и финансовите пазари. Цена 70 лв. Който се интересува 0898 71 39 85 или на nocorr@mail.bg . Моля не ми пишете лс.

Коментар

• Финансова литература

Zastoto ima mnogo figuri i tablici, koito smqtam, 4e nima da izliazat dobre!

Коментар

• Финансова литература

Стига бе, тая книга е вече остаряла. А и преводът на места куца.

Коментар

• Финансова литература

Knigata e dobra, no iskam da otbeleja, che e za nachinaesti. Tova v smisul da ne se velichae tolkova. Zasto ne si q snimash, stom si gotov da q kupuvash na staro.

Коментар

• Финансова литература

Wtora upotreba... ne znam, no az naskoro si ia kupih ottuk:
                              http://www.mobilis.bg/shop/i/DETAILS.ASP?ItmID=6299

zashtoto e 165 lv, vmesto 200, kakto e obiknowenno

Коментар

• Финансова литература

Здравейте! Интересувам се от книгата "Инвестиции" на Боди, Кейн и Маркъс - втора употреба. тел.0899 860410.Благодаря предварително
                              Working...
                              X