Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ (6F3 / FPP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Ако не отписват..

Коментар

• Тази година вече печалбата за разпределение не е 0. Интересното е, че в доклада дават печалба за разпределение 538хил лв (при 0 за 2018г.), а в бележките - финансов резултат преизчислен съгласно ЗДСИЦ 397,996лв. Ако второто е вярното, това дава към 2.2% дивидентна доходност.
      Last edited by BSEtrader; 30.01.2020, 08:45.

Коментар

• Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

Кой документ?
        Вероятно пише Феърплей Пропъртис Мениджмънт ЕООД, което е друго дружество
        Във фактурата, а за името си прав.
        Last edited by markov; 06.12.2019, 23:35.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

Коментар

• Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Вчера бях по работа в София в отседнах в х-л Кристал Палас. Гледам на документа пише Флеърплей пропъртис и се зачудиш има ли общо с тукашното дружество.
          Кой документ?
          Вероятно пише Феърплей Пропъртис Мениджмънт ЕООД, което е друго дружество

Коментар

• Вчера бях по работа в София в отседнах в х-л Кристал Палас. Гледам на документа пише Флеърплей пропъртис и се зачудиш има ли общо с тукашното дружество.

Коментар

• „Феърплей пропъртис“ АДСИЦ отчита печалба за разпределяне от 410 хил. лв. за деветмесечието на 2019 г., показва отчетът на дружеството,

https://www.investor.bg/novini-i-ana...vident-293779/
              Last edited by markov; 25.11.2019, 14:44.

Коментар

• Една от любимите ми акции преди години, но с времето коефициента на доверие падна на 0
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

Коментар

• Без да започнат нов проект нищо няма да стане..

Коментар

• Гледам към 30,09,2019 отчитат счетоводна печалба в размер на 528 х.лева.

Интересно дали ще има нещо за разпределяне или като миналата година ще е...

Коментар

• Първоначално изпратено от wheely Разгледай мнение

Минусите според мен ще продължават.
                      Аз лично исках да купя гараж в жилищен комплекс до НСА на посочената от тях цена, изпратил съм няколко мейла и отговор 3 ти месец няма. Проведох разговор и ми отговориха, че гараж не се продава.
                      П. П. Мнението ми не е препоръка за търговия на акции.

Така е, кога хляба , ножа и заложените сухи мезета са у "мен"!

Коментар

• Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        И все пак има светло "бъдеще за 3,2 милки+", ама за догодина!
                        А тогава до колко ли минус магат го докара?-си е въпрос на вътрешно разпределение!
                        Минусите според мен ще продължават.
                        Аз лично исках да купя гараж в жилищен комплекс до НСА на посочената от тях цена, изпратил съм няколко мейла и отговор 3 ти месец няма. Проведох разговор и ми отговориха, че гараж не се продава.
                        П. П. Мнението ми не е препоръка за търговия на акции.
                        Last edited by aleks262; 27.08.2019, 15:52.

Коментар

• Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

Нещо ме е напекло и не схванах ФеърПлей Пропърти ще взема или ще плаща наем ?

Ще взимат, но от тези наеми като се приспаднат таксите за обслужващото др-во , мисля че почти нищо неостава(дано и длъжници да не сме)

Коментар

• Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Пита се в задачата ;- колко ли е таксата по обслужването на така отдадените имоти
                            за общата сума от 759х.лв. годиш наем?

Уведомление за склюване на договори за наем
                            Прикачени файлове: Уведомление
                            Нещо ме е напекло и не схванах ФеърПлей Пропърти ще взема или ще плаща наем ?

Коментар

• Говорих с един от директорите..Търсят нов проект като Фонд България и Браво..Да се раздвижат нещата по активно..Да видим кога и къде..

Коментар

• Пита се в задачата ;- колко ли е таксата по обслужването на така отдадените имоти
                                за общата сума от 759х.лв. годиш наем?

Уведомление за склюване на договори за наем
                                Прикачени файлове: Уведомление

Коментар

Working...
                                X