IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
    То с гледане и кучето щеше да месар!

    Почни да строиш и като уцелиш пишман строители ще побелееш и разболееш преди да си прекрачил прага. Отделно ще се срешнеш челон с влака наречен бюрокрация.
    амчи то ДРУГИ освен пишман НЯМА. ИМА само тотални некадърници, абсолютни измамници и ако им висиш постоянно на главата може да постигнеш ЗАДОВОЛИТЕЛЕН резИлтат.
    Примерно за Жълтите павета държавата за 4 пъти не можа да постигне и такъв резИлтат нито веднъж
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      А, ти какво си купи в Малко Търново, или само ги гледаш...както и всичко останало?

      Нека позная, купил си дедовия....хахаха
      Click image for larger version

Name:	55.JPG
Views:	1
Size:	35.0 КБ
ID:	4171468




      Наздраве!


      Животът в хотела се превръща в алтернатива на луксозния имот


      След заболяване в последните месеци от живота си Маргарет Тачър избра да се възстанови в лондонския хотел Ritz, вместо да се завърне у дома. А френската модна легенда Коко Шанел веднъж заяви: " Риц е моят дом " , говорейки за парижкия хотел, където живее от 1934 г. до смъртта си през 1971 г., съобщи CNBC.

      https://thexperts.bg/article/%D0%B6%...BC%D0%BE%D1%82
      Last edited by unimog; 06.04.2024, 07:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        От 2010г. съм заклет абонат в инвестора. Знаеш ли защо модераторите дискриминират повишителите? Щото, като изтипосаме някоя новина в полза на имотите, като актв, повечето -85% от понижителите изпадат в ступор, като заек на фарове, след, което се окопитват и почват великите излияния с ред сълзи и сополи. ГоУем рев, като почват и да обясняват, че от имот файда няма и от имоти не се печели, сякаш знаят, без да са имали имот. Години ми трябваха, за да разбера, че тези сърцераздирателни вопли, не са предназначени за отговор на потребителя по темата, а за онази особа, надничаща зад гърба му и внимаща в това, какво пише.....
        Абонат си на селския казан за пърцуца.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Няма пазар който да е само нагоре.
          Спомняте ли си 2020 година?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Е, пазара е ясен и винаги нагоре. Ти на кой пазар разчиташ? Случвало ли ти се е на такъв надолу? Не вярвам...
            Няма пазар който да е само нагоре. В нашият съзнателен живот /40години да кажем/ има поне два спада. Предполагам не си костенурка да живееш 100 години и да не ти правят впечатление 20-40 години?
            На развитите пазари има един инструмент наречен продажба на късо. Много кинта се изкарва на него и повярвай точно на спад разчиташ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Абе, аз не съм многоников, питам елементарен въпрос nradev, а той какво ми отговаря идиота а?
              Оправяй си проблемите с nradev, мен не ме занимавай. Иначе и ти си многоников. Колко ника смени преди този и с колко от тях си писал паралелно. Щото помня имаше такива. Разни адроли, лордове и още няколко ама забравил съм ги вече.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                имам близък приятел, който пак си купи парцел, и сам от кота 0-ла си построи голям имот тип про-гимназия, без банки и кредити... Е, не баш сам, цялото семейство участваше в проекта, но го завършиха за 4- 5 години...
                ВЕРНО ЛИ?

                Значи семейството са регистрирани в строителната камера, защото къща над 100м2 НЕ МОЖЕ да се строи от майстори, фирми и по стопански способ.

                Необходимо е задължително строителят да е регистриран в строителната камера на БГ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Кви сте точно Вие си знаете. Факт е обаче, че сте многоникови.
                  Пазара е ясен и от чесане на пръсти по клавиатурите нищо не променяме.
                  Е, пазара е ясен и винаги нагоре. Ти на кой пазар разчиташ? Случвало ли ти се е на такъв надолу? Не вярвам...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Абе, аз не съм многоников, питам елементарен въпрос nradev, а той какво ми отговаря идиота а?
                    Съветвам те.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                      В YouTube следя каналът на Надя - семейството, което се върна от Канада... купиха си парцел, и приблизително за 3 години сами си построиха жилище по техен вкус...
                      То с гледане и кучето щеше да месар!

                      Почни да строиш и като уцелиш пишман строители ще побелееш и разболееш преди да си прекрачил прага. Отделно ще се срешнеш челон с влака наречен бюрокрация.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Кви сте точно Вие си знаете. Факт е обаче, че сте многоникови.
                        Пазара е ясен и от чесане на пръсти по клавиатурите нищо не променяме.
                        Абе, аз не съм многоников, питам елементарен въпрос nradev, а той какво ми отговаря идиота а?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                          Ма разбира се, всички сме луди брокери, бедняци и набутваци. Наблюдавам ви от 2019 та, отпреди ковид как пукате и сривате цени, сривате икономиката, чакате бомби по морето, предричате катаклизми и призовавате на бунт. Много сте смешни. Ковида мина и замина, вие сте спрели някъде в края на 2016 та и той живота минал.
                          Кви сте точно, Вие си знаете. Факт е обаче, че сте многоникови.
                          Пазара е ясен и от чесане на пръсти по клавиатурите нищо не променяме.
                          Last edited by polax; 05.04.2024, 22:06.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                            Легай вече ,много ти е мастиката.
                            Аз питам човека, какво е купил, а ти се заяждаш, що така?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              А, ти какво си купи в Малко Търново, или само ги гледаш...както и всичко останало?

                              Нека позная, купил си дедовия....хахаха
                              Легай вече ,много ти е мастиката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                                Даже и по-голямо - цял батальон граничари има разквартировани -

                                https://www.alo.bg/8964728#highlight...BE%D0%B2%D0%BE
                                А, ти какво си купи в Малко Търново, или само ги гледаш...както и всичко останало?

                                Нека позная, купил си дедовия....хахаха
                                Last edited by Bailor; 05.04.2024, 21:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X