Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Цените в Манхантън с 18% надолу, важното е, че луксът у Ески Заара ще расте!
    https://money.bg/property/nikola-sto...te-rastat.html

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Ми глад...;-) Кат затвориха кръчмите и келнерстването увисна викам дай да стана гладен брокер вместо гладен келнер :-)))
      Всъщност отвъд океана брокерстването го смятат за престижна и добре платена професия.... У нас от дребният ми опит при наемоотдаването / некой да не се обърка като какъв е този опит :-)/ ..е .мъка....
      +1 Навсякъде по цивилизованият свят е така. Другото е ,че ако кажеш,че си рентиер в Швейцария,те гледат с голямо уважение независимо дали си наследил или не имотите си само тук в БГ се държим като диваци !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

Хахаха,ти пък кога стана брокер ?! Когато се замисля обаче ,ти ще си от добрите брокери ако се преквалифицираш Не пиша за такива хора,а за един пълен абдал. Истински ужас беше да се контактува с толкова зле подготвен младеж
        Ми глад...;-) Кат затвориха кръчмите и келнерстването увисна викам дай да стана гладен брокер вместо гладен келнер :-)))
        Всъщност отвъд океана брокерстването го смятат за престижна и добре платена професия.... У нас от дребният ми опит при наемоотдаването / некой да не се обърка като какъв е този опит :-)/ ..е .мъка....
        Last edited by pesimist4o na kvadrat; Днес, 18:20.

Коментар

• Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
          Специално този в Младост със сигурност го помня и помня много добре каква беше цената. Ти колкото искаш се връткай в опитите да изкараш как нямало спад, ама лафа си е много актуален - колкото и да се въртиш задника ти все ще е отзад.
          Иначе има перспектива...не е моят район уви...

Click image for larger version

Name:	ml12.png
Views:	1
Size:	13.0 КБ
ID:	3622425

Коментар

Еми добре...пак НИЕ брокерите сме виновни :-)))
            Хахаха,ти пък кога стана брокер ?! Когато се замисля обаче ,ти ще си от добрите брокери ако се преквалифицираш Не пиша за такива хора,а за един пълен абдал. Истински ужас беше да се контактува с толкова зле подготвен младеж

Коментар

Песимисте, срещнах се с толкова малоумен брокер преди дни,че искрено се изумих. Ако е бил някой такъв при коптора от Младост,нищо чудно собственика да се е огрял,че го е "консултирал" грешно и да е свалил цената
              Боже, тази професия задължително трябва да се лицензира колкото се може по-скоро !!! Ужасно е когато срещнеш такъв екземпляр,то на мен ми беше неловко да го слушам, не знам от къде ги намират такива
              Еми добре...пак НИЕ брокерите сме виновни :-)))

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

Ай стига глупости.Няма такова нещо да се продава само с агенция.
                В Щатите,брокерите са най-платени,именно защото има регулации,имах едно гадже,брокерка,замина за Австрия,там от начало се почна,с лицензи,сертификати,за да може да работи,ама няма как да си продаваш имота като физическо лице.Забрави за тоя случай.

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

За да се лизензира,трбва доста закони да се въведат,не само професията да се лицензира.Кой луд ще иска да става брокер с лиценз,на пазар дето куцо,кьораво и сакато решава да си продава имотите,и един имот ще се продава и от 5 агенции,и от физ.лице.Я да го направят като в САЩ,само през агенция,задължително,и тогава искай лицензи.
                  Ай стига глупости.Няма такова нещо да се продава само с агенция.

Коментар

Песимисте, срещнах се с толкова малоумен брокер преди дни,че искрено се изумих. Ако е бил някой такъв при коптора от Младост,нищо чудно собственика да се е огрял,че го е "консултирал" грешно и да е свалил цената
                    Боже, тази професия задължително трябва да се лицензира колкото се може по-скоро !!! Ужасно е когато срещнеш такъв екземпляр,то на мен ми беше неловко да го слушам, не знам от къде ги намират такива
                    За да се лизензира,трбва доста закони да се въведат,не само професията да се лицензира.Кой луд ще иска да става брокер с лиценз,на пазар дето куцо,кьораво и сакато решава да си продава имотите,и един имот ще се продава и от 5 агенции,и от физ.лице.Я да го направят като в САЩ,само през агенция,задължително,и тогава искай лицензи.

Коментар

Помниш го ама нямаш доказателство.... или може би е бил с гараж в тази цена и е заминал гаража или е бил толкова преди 1-2 години , а не преди 2 месеца
                      Няма такъв нормален човек който да свали 20% за 2 месеца.... Видно е и от побявата - свалили са 3К... Ако е бил наистина 125К щяха да го пуснат на 120К да поседи няколко месеца и т.н.........

Коментар

Мили Олимпийци ,

гледам днес пак ви е обзел някакъв ентусиазъм и не разбирам защо :-)
                        Сигурно имате нужда да се надъхвате един друг , че ще ще ще щото то все неще :-) Няма нищо ЩЕ паднат цените само търпение трябва ...ей го де е 2029 с всеки нов ден все по-близо става :-)
                        Относно коментираният имот приемам че е бил същият със същите параметри , но на друга обява на 125К , а не 105К
                        Дата и час Промяна Цена
                        Начало 104990 EUR
                        01.07 в 16.10 ч. - 3000 101990 EUR
                        Не че ме интересуват такива коптори, и го пускам само за протокола.... Явно продавачите така са се ошашавили от короната че ей така одма са свалили 20-25К след като е имало дори и купувачи тогава :-)))) Б**и и малоумните продавачи да не го продадат на купувачите при 125К , а сега да се молят на 100 и както посочи Фениксчо вероятно да го дадат накрая и на 90-95К.... Ей така задраскват за 2 месеца по 30-40К / имате ли представа колко пари са това за някои хора ?!? особено с имот в такова състояние!/ в угода на нашите Олимпийци :-) ама те пак го нещат :-))) Ей немат угодия :-) Младежи пийте си хапчетата по-редовно :-))))
                        Не че не може да има такива сваляния , имаше ги дори и когато цените растяха като луди, но те не стават за 2-3 месеца....Трябва да се листне нещо да почакат без огледи някоя година, ЧСИ-то да потропа и ги мотивира и ще свалят ама така за наш кеф с такива стъпки айде по-сериозно . Може да се случи подобно нещо само с много ама много сериозна причина = по-добре виж нещо друго :-)

ПП1 Фенисчо вместо да се чудиш за каква дреболия да се конфронтираш с Кака си Дури по-добре я слушай / чети/ внимателно вече научи някои неща , които не ти бяха ясни безплатно !!! , а има още много какво да се научи :-) и вникни внимателно в последните и съвети към теб и не забравяй признанието ти към мен / не правиш инвестиционни консултации. Продължавай в същият дух особено за имотите ! :-)/
                        ПП2 Днес прегледах много набързо туй онуй което дава някаква насока защо цените не падат като на теория би трябвало.... Странна работа току виж за поредна година прогнозата изглежда ще ми се окаже Песимистична.... Направо съм шокиран от гледката на онуй :-)))) Та момчета дерзайте чака ни интересна есен :-)
                        ТИ колко % обяви си видел да не са коптори. Апартамента си е много добър просто си трябва ремонт.И мястото е хубаво.Добър етаж и гледа назад а не към булеварда.

Коментар

• Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
                          Специално този в Младост със сигурност го помня и помня много добре каква беше цената. Ти колкото искаш се връткай в опитите да изкараш как нямало спад, ама лафа си е много актуален - колкото и да се въртиш задника ти все ще е отзад.
                          Помниш го ама нямаш доказателство.... или може би е бил с гараж в тази цена и е заминал гаража или е бил толкова преди 1-2 години , а не преди 2 месеца
                          Няма такъв нормален човек който да свали 20% за 2 месеца.... Видно е и от побявата - свалили са 3К... Ако е бил наистина 125К щяха да го пуснат на 120К да поседи няколко месеца и т.н.........

Коментар

• Първоначално изпратено от phoenix_ Разгледай мнение

Глупости, питайте Dury да ви каже, че няма спад 20% за 3-4 месеца нищо не е Но и 100k са му доста де. Въпреки че вероятно в момента и за 90k ще го дадат, което започва да се доближава до една реалистична цена
                            Никога не съм писала,че няма да има спад ! Дори много често съм се изумявала как е възможно да се поддържат високи цени в квартали без инфраструктура и кой ентусиаст ги дава. Спад ще има само малко търпение трябва и да не забравя най-важното да свалите очакванията си тогава.
                            Наистина не разбирам толкова бързо ли забравяте ?!!!

Коментар

Мили Олимпийци ,

гледам днес пак ви е обзел някакъв ентусиазъм и не разбирам защо :-)
                              Сигурно имате нужда да се надъхвате един друг , че ще ще ще щото то все неще :-) Няма нищо ЩЕ паднат цените само търпение трябва ...ей го де е 2029 с всеки нов ден все по-близо става :-)
                              Относно коментираният имот приемам че е бил същият със същите параметри , но на друга обява на 125К , а не 105К
                              Дата и час Промяна Цена
                              Начало 104990 EUR
                              01.07 в 16.10 ч. - 3000 101990 EUR
                              Не че ме интересуват такива коптори, и го пускам само за протокола.... Явно продавачите така са се ошашавили от короната че ей така одма са свалили 20-25К след като е имало дори и купувачи тогава :-)))) Б**и и малоумните продавачи да не го продадат на купувачите при 125К , а сега да се молят на 100 и както посочи Фениксчо вероятно да го дадат накрая и на 90-95К.... Ей така задраскват за 2 месеца по 30-40К / имате ли представа колко пари са това за някои хора ?!? особено с имот в такова състояние!/ в угода на нашите Олимпийци :-) ама те пак го нещат :-))) Ей немат угодия :-) Младежи пийте си хапчетата по-редовно :-))))
                              Не че не може да има такива сваляния , имаше ги дори и когато цените растяха като луди, но те не стават за 2-3 месеца....Трябва да се листне нещо да почакат без огледи някоя година, ЧСИ-то да потропа и ги мотивира и ще свалят ама така за наш кеф с такива стъпки айде по-сериозно . Може да се случи подобно нещо само с много ама много сериозна причина = по-добре виж нещо друго :-)

ПП1 Фенисчо вместо да се чудиш за каква дреболия да се конфронтираш с Кака си Дури по-добре я слушай / чети/ внимателно вече научи някои неща , които не ти бяха ясни безплатно !!! , а има още много какво да се научи :-) и вникни внимателно в последните и съвети към теб и не забравяй признанието ти към мен / не правиш инвестиционни консултации. Продължавай в същият дух особено за имотите ! :-)/
                              ПП2 Днес прегледах много набързо туй онуй което дава някаква насока защо цените не падат като на теория би трябвало.... Странна работа току виж за поредна година прогнозата изглежда ще ми се окаже Песимистична.... Направо съм шокиран от гледката на онуй :-)))) Та момчета дерзайте чака ни интересна есен :-)
                              Поздравления за чудесната реч драги ми песимисте! Забавно е да гледаме отстрани жалките опити за изява на олимпийци като не особено умствено надарения г-н феникс.

ПП. мили Олимпийци, цените ще падат. 2029-та наближава. Кураж, чеканье и търпение са нужни до 2029-та.

Коментар

• Специално този в Младост със сигурност го помня и помня много добре каква беше цената. Ти колкото искаш се връткай в опитите да изкараш как нямало спад, ама лафа си е много актуален - колкото и да се въртиш задника ти все ще е отзад.

Коментар

Working...
                                X