Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• мааму на боклуците, познайте откъде са най-много....
    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

Коментар

• Първоначално изпратено от Bf109 Разгледай мнение

Тва че няма да те осъдят не значи че няма да ти хвърли един бой Жан Пиер пекаря ако те набара.
      Той има много по-огромен проблем. Вторият баща Дон Педро. Там нещата са необратими, колкото и Кавръчето да посещава Испания. Той е бита карта в живота на бившето му семейство. Щом жената е решила, че е нефелен, ние ли....

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Във Франция има закон, че ако откраднеш хляб, за да се нахраниш, не си крадец! Така че има разлика от кражба до кражба. Тука един кроасан да вземеш да хапнеш, ще те изгорят на клада, в нашата туземна, африканска държава.
        Тва че няма да те осъдят не значи че няма да ти хвърли един бой Жан Пиер пекаря ако те набара.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Мда, тук от 80 млн има чат пат някой присаден, при теб - само сган индийска (чисти сигани породисти) и рушняци, мнооого ме впечатли
          Тук не заключваме.
          Там от 80млн. има и жалки личности дето не намират покой в социалните им местни мрежи и си изливат тук фекалиите. Там са излишни, безполезни и зле приети..

Коментар

на теб милицинерче не ти ли е вече ред да фалираш и да те разпродаде ЧСИто, а? Затуй ли си такъв един нервен...
            ЧСИ? Че, аз нямам нито един лев дълг!

Коментар

на теб милицинерче не ти ли е вече ред да фалираш и да те разпродаде ЧСИто, а? Затуй ли си такъв един нервен...
              Не, аз друго си мислех, забрана да пишат в темата разни безобразни. Не може да си нулев в имоти от 3г. и да изкривяваш общественото мнение с години, докато постигнеш лична цел. За теб не става дума, ти просто не желаеш да признаеш, че си преебан...ти си друг клиничен случай, но по-скоро будиш съжаление....

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Интересни са ми мечтите на Бота156-мечтателя, какви мечти може да притежава дребен тарикат, който пести от акт 16, зорко гледа да заграби чужд имот на някой нещастник от ЧСИ, дето не си е направил добре сметката и да купува бъдещи гробници с огромни квадратури. Ако съм Пиночед, бих закарал подобен екземпляр на стадиона. Жалко, че такива подобия на нормални хора, списват тук. Има Господ, ще го накаже....

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Ъкмм...нема ни един за семе. При теб са....над 8 млн. турци плюс над 1,5 млн други агресивно-примитивни примати. При мен няма 1 млн местно население, хахаха, 4 млн експати от които 2 млн от Америка, Европа, Русия, Индия и Филипините. Така че ти пази халката и заключвай нощем
                  няма да работиш, ми ти и сега толкова работиш, ама като се замисля и аз на твое място не бих, за бадева...явно нямаш избор.
                  Мда, тук от 80 млн има чат пат някой присаден, при теб - само сган индийска (чисти сигани породисти) и рушняци, мнооого ме впечатли
                  Тук не заключваме.

Коментар

• Интересни са ми мечтите на Бота156-мечтателя, какви мечти може да притежава дребен тарикат, който пести от акт 16, зорко гледа да заграби чужд имот на някой нещастник от ЧСИ, дето не си е направил добре сметката и да купува бъдещи гробници с огромни квадратури. Ако съм Пиночед, бих закарал подобен екземпляр на стадиона. Жалко, че такива подобия на нормални хора, списват тук. Има Господ, ще го накаже....

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Във Франция има закон, че ако откраднеш хляб, за да се нахраниш, не си крадец! Така че има разлика от кражба до кражба. Тука един кроасан да вземеш да хапнеш, ще те изгорят на клада, в нашата туземна, африканска държава.
                      Пълни глупости....218б от НК. Язък, че имаш кутия за глава.

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Ако смяташ че кражбите и убийствата правят човека свободен то е друг въпрос.Друг е и въпросът ако наистина си гладен и вземеш три кебапчета дали това е кражба.Питам ако решиш да краднеш и да убиваш дали полицията правосъдието и бариерите могат да те спрат...А и ние живеем в свят в който има доста ограничения.Не можем да летим не можем да пътуваме свободно в Космоса много неща не можем.Бог ни е ограничил в доста неща за други не ние е ограничил да не можем но ни ги е забранил.Всеки който реши може да наруши забраните и да пробва докъде ще стигне
                        Едва ли ще се намери някой , дето не прави разлика между свобода и свободия . А кой с какъв точно смисъл облича двете е въпрос на светоглед , първо и още доста неща . По маловажни .

Коментар

Ако смяташ че кражбите и убийствата правят човека свободен то е друг въпрос.Друг е и въпросът ако наистина си гладен и вземеш три кебапчета дали това е кражба.Питам ако решиш да краднеш и да убиваш дали полицията правосъдието и бариерите могат да те спрат...А и ние живеем в свят в който има доста ограничения.Не можем да летим не можем да пътуваме свободно в Космоса много неща не можем.Бог ни е ограничил в доста неща за други не ние е ограничил да не можем но ни ги е забранил.Всеки който реши може да наруши забраните и да пробва докъде ще стигне
                          Написах, накрая какво смятам за редно или не / така ме е научила системата и що се отнася до законите спазвам ги винаги също...- например имам златен талон/, Фактите са че в животинските системи има други ''ценности''смятани за нормални, в човешкия от канибализъм, до многомъжие и липса на индивидуална собственост - всичко е общо ... и т.н....Според тези общества /повечето бивши/ нашето е кривосъдие и не е нормално...въпрос на система набита в главата на децата от ранна възраст... Ако се бях родил в Папуа Нова Гвинея преди 100 години със сигурност Европейските разбирания за живота и обществото щяха да са ми много странни...., но пък вкусни :-)
                          Last edited by pesimist4o na kvadrat; Днес, 20:09.

Коментар

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Не е добре да не осъзнаваш, че имаш бариери...Системата се е справила с теб :-)....Имаш купища... Калъпа се отнася не за бариера относно знанията, а за формиране на начина на мислене и социално-поведенчески модели.... Например дворната ни котка днес наруши един от тях - без да и мигне окото се намъкна през отворената врата и омаха 3 кебапчета на масата... След тази ''кражба'' не видях в нея чувство на разкаяние или вина... Евентуално можеше да се запознае с някоя точилка по отблизо, но надали щеше да има ефект при следваща отворена врата и подходящата стръв.... Опитай се да обясниш на едно малко дете / до 2-3 години/ понятия като собственост, кражба и т.н.
                              Да не ме разбереш погрешно не съм крал и оправдавам кражбите в законовият смисъл , а само давам пример за бариера наложена ни от системата...., която липсва да определено време при хората и съвсем при животните....Има купища други подобни....

Коментар

Аз няма да работя след 10 години бе нашия, ти гледай 50 години - не ми пречиш хахахаха
                                Виждам, че и турците са те онодили вече - айде беж да изкараш още. И с пясък, не с вазелин хахахаха
                                Че ти са да не би да работиш бе лагнам,ДЗП

Коментар

Working...
                                X