Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Оказва се, че на фона на всички лъжи на Любо - "маслото" и други бедни и безимотни клошари и неудачници, цените на имотите спрямо 2009г. са спаднали със скромните 10%. Това ми беше ясно отдавна, но форумните лекета се опитваха да внушат друго.
    ..................................
    http://money.bg/news/id_1451053513

Че 10% малко ли е хехехехе!
    И то спрямо 2009-та, когато ти и такива като тебе оврещяха наоколо че туй било дъното

А преди 2009-та едни 40% де ги забрави,.я фАни!

ПП: Мисля си след като ти спират тока в квартала всяка нощ ... май при тебе няма накъде да поевтинява повече. Само внимателно с ГОРЕ и ДОЛУ:
    Last edited by moderebov; 07.03.2011, 23:48.

• cupwinner
    replied
    Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
    Като стане голямото МЯУ (подобно на 2009-2012) , най-важно е да имаш кеш за пазаруване на примоции. И това ще дойде. 1300 Евра в топ локациите. Най-обичам тия със задължения, бързо обезценяващи се "активи" и липса на план Б в такива моменти. И това ще дойде. Гледайте заемите и как бързо ще намалее търсенето, от там и цените на НИ.
    хахахаха, хахахахаха, хахахаха,

Веселяшки-бодряшки мечти на 100%-ов перонец.

Напиши коментар:

• Minka
    replied
    Като стане голямото МЯУ (подобно на 2009-2012) , най-важно е да имаш кеш за пазаруване на примоции. И това ще дойде. 1300 Евра в топ локациите. Най-обичам тия със задължения, бързо обезценяващи се "активи" и липса на план Б в такива моменти. И това ще дойде. Гледайте заемите и как бързо ще намалее търсенето, от там и цените на НИ.

Напиши коментар:

• analog
    replied
    Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Разбира се имотите ще гонят нови висоти.....

Естествено че имотите ще паднат. Ако обаче стане истинско мазало имотите ще съхранят някаква приемлива стойност за разлика от акции и фиатни пари. Инвестиция в алкохол и цигари в настоящия момент ми се струва най-безопасна.

Напиши коментар:

• bertram
    replied
    Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

скоро ще са 5 квадрата на топ локейшън
    ако ги минеш през наполеони може би , но иначе не е сигурно. може да пуснат (силно вероятно е) хеликоптер мъни и тогава нещата стават мътни

Напиши коментар:

• nradev
    replied

Нищо да, и тука е нищо...

https://m.investor.bg/sasht/337/a/dr...jertvi-299467/

Драмата на Wall Street продължава, докато коронавирусът взима нови жертви

Dow изтрива над 600 пункта, докато акциите на Microsoft поевтиняват с 2,6 на сто, след като компанията предупреди за евентуалния ефект на епидемията върху бизнеса ѝ

Това е най-мащабният седмичен спад за индексите на Нюйоркската фондова борса след финансовата приза.

Разбира се, основна причина за този крах е продължаващото разпространение на коронавируса.

Правителствата, борещи се с епидемията от Иран до Австралия, затварят училищата, отменят големи събития и се запасяват с медицински материали.

В САЩ центровете за контрол и превенция на заболяванията потвърдиха инфекция в Калифорния при човек, който според съобщенията не е пътувал никъде и не е имал контакт с друг заразен.

"Тук вече не става въпрос само за Китай, а става все по-глобално ... по отношение на разпространението на вируса и на неговото икономическо въздействие", споделя Уили Делауич, инвестиционен стратег в Robert W. Baird.
    ......

Вервайте ми....
    плагиат . тоя лаф е запзена марка на един цар-премиер дето за 800 дни щеше да ни оправи. е така убаво ни оправи че още 8000 дни ше ни държи топло
    Last edited by nradev; Днес, 03:33.

Напиши коментар:

• nradev
    replied
    Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

3К€...един квадрат в Сф. ...нищо работа.
    скоро ще са 5 квадрата на топ локейшън

Напиши коментар:

• cupwinner
    replied
    Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение

Браво Каврък,
    Купата ще го скъсаме от подигравки особено къв е смешен със ски оборудване от Илиенци Хахаха 3000евро ХаХаха
    Особено очилата са от кръщенката на баба ми.
    Купа тук има хора, които също карат ски и имат екипи, но от Colmar, Jack Wolfskin, Bogner
    Само да се погледнеш с тия крачоли ХаХаХа има съвсем нов начин на захваше на ски панталона хахахахаааа
    Не съм виждал толкова смешно ски облекло по Банско препоръчвам ти да не излизаш с него ще се засрамиш
    от новите тенденцйи, иначе руснаците са с най-добрите екипировки скъпи и последни модели
    Предлагам ти на екипировката вместо емблема да сложиш името на Кавръка, защото дата май идва с гръм и трясък
    За термобельо да питам ли или до там не си стигнал Хахахааа
    Днес важни подкрепи отминаха като бърз влак малка гара
    Вече индексите в целия свят са две години назад Чесстито
    Умните пари напускат първи!!!!
    пикльо, преди да започнеш да говориш с мене по тема за ски, първо си избърши жълтото около устата ти. Ела и се изправи срещу мене на ски, ти си избери на коя дисциплина, слалом, гигански слалом, супер Г или спускане. Екипировката ми е Descente, обувките Lange, ските Volkl, каската и очилата Uvex, ръкавиците и щеките Leki. Всичко е състезателен модел и не се продава по магазините. Не знам дали има смисъл да се занимавам с пииливец като тебе. Едно време и маминия така като тебе зачекна теми от които не разбира и беше подобаващо наказан. Маминия караванаджия се оказа, че е виждал каравана само на снимка.
    Щом си толкова отворен ела и редиме слалома, пускаме хроноуредбата да засича и караме. Аман от нещастници.

Напиши коментар:

• bertram
    replied
    Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Тва за екипите верно бива :-)
    Ама и тва дето си познал за Мяуто не отстъпва много :-) Да заложиш на пандемия и да я хванеш е нещо уникално и освен организатора и / ако има такъв/ едва ли има друг който е направил подобен залог... То сигурно трета световна ядрена война беше по-вероятен генератор на Мяу...
    Иначе Мяу-то вече направо си е на улицата.... Да видим сега кой колко тояги ще отнесе .... / Аз съм от най-пострадалите, ама не заради имотите , а щото никой не ще вече да ходи на ресторант и може да уволняват келнерите :-)/
    никой не може да каже какъв ще е черният лебед...той затова винаги изненадва.

въпросът е какво става като кацне, защото тогава лъсват дисбалансите и става сложно за тези бизнеси, които разчитат само на ръст, ръст, кредит, кредит, синьо небе , непрекъснати финансови стимули и тн. тогава лъсват и проблемите с управлението на модерните общества...

та вирусът е по-скоро иглата, която ще спука балона...евентуално! да не се изказам като последна инстанция.

ПП не съм чул по новините някой да е споменавал, че Италия има 2 трилиона дълг и е една от омазаните в това отношение държави в ЕС. При положение, че нещата се влошат...ще е много сложно, но сега всички са се вторачили във вируса и с право. Ще мине време и ще се окаже, че този дълг ще изскочи зад ъгъла....
    Last edited by bertram; Днес, 00:34.

Напиши коментар:

• pesimist4o na kvadrat
    replied
    Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

не не не искам да го казвам, но това голямо мяу за което ме подиграват вече 3 години е зад ъгъла...

не ми е смешно за това, че идва сериозна криза... смешно ми е, че докато кризата идва си мерите екипите за ски...
    Тва за екипите верно бива :-)
    Ама и тва дето си познал за Мяуто не отстъпва много :-) Да заложиш на пандемия и да я хванеш е нещо уникално и освен организатора и / ако има такъв/ едва ли има друг който е направил подобен залог... То сигурно трета световна ядрена война беше по-вероятен генератор на Мяу...
    Иначе Мяу-то вече направо си е на улицата.... Да видим сега кой колко тояги ще отнесе .... / Аз съм от най-пострадалите, ама не заради имотите , а щото никой не ще вече да ходи на ресторант и може да уволняват келнерите :-)/

Напиши коментар:

• bertram
    replied
    Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение

Браво Каврък,
    Купата ще го скъсаме от подигравки особено къв е смешен със ски оборудване от Илиенци Хахаха 3000евро ХаХаха
    Купа тук има хора, които също карат ски и имат екипи, но от Colmar, Jack Wolfskin, Bogner
    Само да се погледнеш с тия крачоли ХаХаХа има съвсем нов начин на захваше на ски панталона хахахахаааа
    Не съм виждал толкова смешно ски облекло по Банско препоръчвам ти да не излизаш с него ще се засрамиш
    от новите тенденцйи, иначе руснаците са с най-добрите екипировки скъпи и последни модели
    Предлагам ти на екипировката вместо емблема да сложиш името на Кавръка, защото дата май идва с гръм и трясък

не не не искам да го казвам, но това голямо мяу за което ме подиграват вече 3 години е зад ъгъла...

не ми е смешно за това, че идва сериозна криза... смешно ми е, че докато кризата идва си мерите екипите за ски...
    Last edited by bertram; Вчера, 23:59.

Напиши коментар:

• Lemon's
    replied

Нищо дe

Вервайте ми....
    Браво Каврък,

Напиши коментар:

• pesimist4o na kvadrat
    replied

Вервайте ми....
    Добре е в такъв момент да има къде да се прибереш така или иначе в близко време ще прекарваме все повече време в имотите...
    Иначе добър пост - към момента вече сме нула на нула Dow за последните 2 години.... Не мисля че имотите са в тази ситуация засега.... Тоя ред го пиша само като генерален пример за младежа дето онзи ден обясняваше колко пъти Тесла била поскъпнала... е тя е поскъпнала ама всичко друго е малко по-различно... Иначе нямам съмнение, че всички форумци печелят умопомрачителни суми от акции....

Напиши коментар:

• nkavrakov1982
    replied
    Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

3К€...един квадрат в Сф. ...нищо работа.
    Нищо да, и тука е нищо...

https://m.investor.bg/sasht/337/a/dr...jertvi-299467/

Драмата на Wall Street продължава, докато коронавирусът взима нови жертви

Dow изтрива над 600 пункта, докато акциите на Microsoft поевтиняват с 2,6 на сто, след като компанията предупреди за евентуалния ефект на епидемията върху бизнеса ѝ

Това е най-мащабният седмичен спад за индексите на Нюйоркската фондова борса след финансовата приза.

Разбира се, основна причина за този крах е продължаващото разпространение на коронавируса.

Правителствата, борещи се с епидемията от Иран до Австралия, затварят училищата, отменят големи събития и се запасяват с медицински материали.

В САЩ центровете за контрол и превенция на заболяванията потвърдиха инфекция в Калифорния при човек, който според съобщенията не е пътувал никъде и не е имал контакт с друг заразен.

"Тук вече не става въпрос само за Китай, а става все по-глобално ... по отношение на разпространението на вируса и на неговото икономическо въздействие", споделя Уили Делауич, инвестиционен стратег в Robert W. Baird.
    ......

Вервайте ми....

Last edited by nkavrakov1982; Вчера, 22:48.

Напиши коментар:

• national power
    replied
    Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Отиде си зян, бай Пешо. Стани барем гражданин, може да се спасиш...
    Кратунчо стой си в Германия не идвай тука за да не разнасяш заразата.И не прави секс с иранци пакистанци китайци и индийци в офиса.

Напиши коментар:

Working...
X