Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Оказва се, че на фона на всички лъжи на Любо - "маслото" и други бедни и безимотни клошари и неудачници, цените на имотите спрямо 2009г. са спаднали със скромните 10%. Това ми беше ясно отдавна, но форумните лекета се опитваха да внушат друго.
    ..................................
    http://money.bg/news/id_1451053513

Че 10% малко ли е хехехехе!
    И то спрямо 2009-та, когато ти и такива като тебе оврещяха наоколо че туй било дъното

А преди 2009-та едни 40% де ги забрави,.я фАни!

ПП: Мисля си след като ти спират тока в квартала всяка нощ ... май при тебе няма накъде да поевтинява повече. Само внимателно с ГОРЕ и ДОЛУ:
    Last edited by moderebov; 07.03.2011, 23:48.

• xshell
    replied
    The Coming Paradigm Shift

https://www.linkedin.com/pulse/parad...fts-ray-dalio/

Коментари?

Напиши коментар:

• maverik
    replied
    Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

тамам ей за тоя коментар се сетих :

9 юли 2019 15:22
    Това е добре платена рекламна статия.А ето сега и малко истинска информация.

Чехите от "Дарамис" са бившите "Engel East Europe - Bulgaria", дето фалираха преди 10 години. Тогава се представяха за холандски фонд, листван на Лондонската борса. Според Търговския регистър зад двете фирми стоят израелските граждани Ярив Ронен, Омри Сивор и Лирон Ор.

Когато бяха "Engel", продадоха една жилищна сграда с басейн, без да построят басейна. И аз се набутах там. Събраха пари от будалите за още няколко строежа на зелено и се изнесоха от България.

Изданията на "Икономедия" тогава редовно рекламираха техните луксозни "проекти", но си замълчаха за фалита.

На фейсбук-страницата на сегашните "чехи" е даден точният адрес на един от проектите им - ул.Ралевица №46. Всеки средно грамотен може да провери онлайн в кадастъра - това е имот без транспортен достъп, граничещ изцяло с частни имоти! Подозирам, че е купен на половин цена, за да се събират отново пари на "зелено" от будалите.
    Този, добре е коментирал..., ама дали е стъпвал там, за да е толкова сигурен в парцела...?!?

Напиши коментар:

• simbad
    replied
    5 страници днес. Брокерите го закъсаха, няма огледи няма обаждания.

Я кажете сега за "свободния наемател". Тва е някъв брокерски лаф. Какви са видовете наематели? Има ли и видове собственици . Искам да раъбирам и аз брокерския жаргон. Как пък от толкова "собственици" тука (ясно че няма никакви собственици тук) ни един не се зарадва на наемателите които не искат да купуват. Странна работа ...

Напиши коментар:

• ratten
    replied
    Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

писах ти вече ньедьей рива, стига толкоз с тия жилища, че багдън нема си купим коптора и тва е .... нема buying power ...
    данке

Напиши коментар:

• ratten
    replied
    Първоначално изпратено от isilona Разгледай мнение

Аз бях попаднал на статията когато го имаше само този коментар. А сега гледам има и дискусия .. аз за това пуснах и линка интересно четиво
    явно и аз тогава съм чел.
    хубав линк, мерси.))

Напиши коментар:

• xshell
    replied

дали сега иам свободни 57 или 100 или 5 е се тая тва е без значка, всичко са прости бакалски сметки с даден ПРИМЕР и защо треа всичко да съм наблъскал на борсата ?? Ако следващия път освободим margin и за тоя трейд всичко е ок ше се надървим ли или ше ми стане ли по-голем ??? На мене удължител не ми треа мислим ....
    Разбира се, че няма значение колко имаш свободни в момента, ако това ти е бизнес плана за бъдещето само ще ги подържиш за малко докато ги загубиш. Гледай за наема да остава.

Напиши коментар:

• пасъм
    replied
    Първоначално изпратено от Blueberry Разгледай мнение
    ...
    В София са вписани 4 017 законни и договорни ипотеки, което е спад с 19,1% спрямо второто тримесечие на миналата година, когато те са били 4 968. Още по-осезаем е спадът за полугодието – с 21,4%.

...

Ипотеки взимат тези с нужда от жилище (обичайно). Или те са намалели или цените им са непосилни.
    Но някак си продажбите са с почти 8% повече спрямо миналата година...

Напиши коментар:

• michaelis12
    replied

ето. па после ниска финансова култура и защо место да да си кръцкам комарджийски апове ви дигам наемите.
    ама на себе си ще се сърдите, не на мен!
    писах ти вече ньедьей рива, стига толкоз с тия жилища, че багдън нема си купим коптора и тва е .... нема buying power ...

Напиши коментар:

• isilona
    replied
    тамам ей за тоя коментар се сетих :
    Аз бях попаднал на статията когато го имаше само този коментар. А сега гледам има и дискусия .. аз за това пуснах и линка интересно четиво

Напиши коментар:

• ratten
    replied

еми научи го бе дееба, прочети малко е филми у тубата специално за тия шашми има бол. С 10 бона същата сделка с 10 контракта 3600$ плащаш за 1400$ вземи половината, колко получаваш ? повече от един наем от панелката за 100 бона и тва с 10тка при плащане на 3600$ ако нещо случайно стане и света падне

Аре стига у тая тема за трейдинг е там у Архитекта там по-стаа
    ето. па после ниска финансова култура и защо место да да си кръцкам комарджийски апове ви дигам наемите.
    ама на себе си ще се сърдите, не на мен!

Напиши коментар:

• michaelis12
    replied

не му разбирам.
    ако е за фалиране...мога и сам да се справя, но аз искам неко лев да мушна у пазвата.
    еми научи го бе дееба, прочети малко е филми у тубата специално за тия шашми има бол. С 10 бона същата сделка с 10 контракта 3600$ плащаш за 1400$ вземи половината, колко получаваш ? повече от един наем от панелката за 100 бона и тва с 10тка при плащане на 3600$ ако нещо случайно стане и света падне

Аре стига у тая тема за трейдинг е там у Архитекта там по-стаа
    Last edited by michaelis12; Днес, 14:40.

Напиши коментар:

• pesimist4o na kvadrat
    replied
    Първоначално изпратено от Blueberry Разгледай мнение
    ...
    В София са вписани 4 017 законни и договорни ипотеки, което е спад с 19,1% спрямо второто тримесечие на миналата година, когато те са били 4 968. Още по-осезаем е спадът за полугодието – с 21,4%.

...

Ипотеки взимат тези с нужда от жилище (обичайно). Или те са намалели или цените им са непосилни.
    И двете са верни... мое и банките да са се постегнали...Виж за взимането на ипотеките не си прав....Обмислям съвсем сериозно от дълго време да стана ипотечко, а неам нужда....Чакам само разрешение от тъщата....ма тя е нещо като АПИ относно винетките и толовете :-)
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; Днес, 14:33.

Напиши коментар:

• ratten
    replied

що ти сам не моеж ли ? с тва ше фалираш ли ко страшно ли е с риск 9% ?

https://ibb.co/PcwcbQt
    не му разбирам.
    ако е за фалиране...мога и сам да се справя, но аз искам неко лев да мушна у пазвата.

Напиши коментар:

• michaelis12
    replied

бра'о мишо, а да ми станеш брокер.
    що ти сам не моеж ли ? с тва ше фалираш ли ко страшно ли е с риск 9% ?

https://ibb.co/PcwcbQt

плащаш 1800$ за 700$ тва ако го загубиш или газта треа да я подаряват и аз щи дам аз парите за загубата. У жилищата колко% беше доходността ?? Люлин, Светата Тройца, Бъкстон ??
    Last edited by michaelis12; Днес, 14:28.

Напиши коментар:

Working...
X