Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

Само дето тупаните купуваме имоти, а лимоните лапат мухи.
    балъците немат свършване

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
      А ето как трябва да се продава и в Бг. Завършено с подови покрития, кочина (кухня), врати...както си му е редът. Е, някой ще каже че пък може да погледне под юргана на сеседа в отсрещната сграда, но...
      https://www.idealista.com/inmueble/85319108/
      то по евтино от София бре

Коментар

• Първоначално изпратено от Evia Разгледай мнение
        Не ми говорете за поскъпване - преобладаващ беден, болен народ, топящ се... На какво отгоре - на 300-та лева пенсия ли, или на 500 лева заплати? Все повече стават рекламите, познат брокер, който гледаше отвисоко, сега ми предлага разни "изгодни" апартаменти, без да го питам /става въпрос за Пловдив/.
        Така е ,права си иде спад в цените

Коментар

• Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
          Ама да бе тупаните където чакаме на опашка не можем да различим сделка с имот от сделка за автомобил.....но пък тия които не са влизали в такъв офис си знаят и без да ходят.
          Само дето тупаните купуваме имоти, а лимоните лапат мухи.

Коментар

• Ама да бе тупаните където чакаме на опашка не можем да различим сделка с имот от сделка за автомобил.....но пък тия които не са влизали в такъв офис си знаят и без да ходят.

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

Само чеканье си требе! У чеканьето е истината и у търпението.
              така е .нали знаеш поговорката за бързата кучка

Коментар

• Най-много са фамилните неуредици с имоти там сагите продължават месеци и зави си колко е голяма родата и пред нотариусите е лудница, а тупаните си мислят че има бой за апартаменти...

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

зависи от нотариуса. тоя дет аз ходя е от най оборотните ама е организиран много добре. 5-6 момичета пишат той само заверява , за 2 часа минахме продажба на имот
                  Всичко е до организация.
                  Лудница е когато няма такава, а хората си мисля, че само покупка-продажби на апартаменти

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

ти ходил ли си скоро за нещо при нотариус в София... лудница е. до обед са от сделка в сделка.. да си скъсаш нервите ако бързаш. няма общо със затишието 2009та
                    Не е ходил, аз всеки почти ден минавам покрай нотариуската на Ботев близо до Централна гара. Лудница е
                    Last edited by X_Y; 23.05.2019, 19:41.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Горещ е пазар с голям брой сделки и много малко време на престой на обявите. Б-станският няма тия характеристики от лето Господне 2008-мо насам, лека му пръст...
                      амин

Коментар

ти ходил ли си скоро за нещо при нотариус в София... лудница е. до обед са от сделка в сделка.. да си скъсаш нервите ако бързаш. няма общо със затишието 2009та
                        зависи от нотариуса. тоя дет аз ходя е от най оборотните ама е организиран много добре. 5-6 момичета пишат той само заверява , за 2 часа минахме продажба на имот

Коментар

• Не ми говорете за поскъпване - преобладаващ беден, болен народ, топящ се... На какво отгоре - на 300-та лева пенсия ли, или на 500 лева заплати? Все повече стават рекламите, познат брокер, който гледаше отвисоко, сега ми предлага разни "изгодни" апартаменти, без да го питам /става въпрос за Пловдив/.

Коментар

За какво би отишъл при нотариус? Аз не мога да се сетя за нито една причина.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Горещ е пазар с голям брой сделки и много малко време на престой на обявите. Б-станският няма тия характеристики от лето Господне 2008-мо насам, лека му пръст...
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
                                #nradev наема на паркомястото в ливадите е 80лв...

#ratten 280лв...чак аз се изненадах че му ги взех, но ако трябва да съм честен наемателя не изглежда много благонадежден, но да видим...

#Lev в момента съм в Будапеща, тук масово хората живеят в ЕПК и панели, като това са и най-предпочитаните жилища за обитаване, защото са с тец и най-ниски сметки. Има панелно строителство и от 2007г. Всичките се санират или са санирани супер качествено, един месец се разхождам по коридора на панелката която обитавам и наблюдавам как са оголили арматурата, чистят, заливат със смоли и т.н....качеството на изпълнение е много високо. Месечна такса за поддръжка 30евро. Отделно за санирането се събират още 50евра. Цените им са по 1200евро кв. и нагоре...
                                Диск, който може го може. По-евтино е да санират вече наличните панелни жилища. И у нас няма да ги бутнат, къде ще иде толкова народ - хиляди семейства. Лошото е да не започнат да се къртят парчета и балкони преди това.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Working...
                                X