Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

Хаххаха, ти си тотал извън пазара на имоти. Къде си тръгнал да се редиш?
    Всички сте извън пазара. Дотук само една сделка - на камилския доктор И тя недовършена. А дори само в тая тема сме няколко с повече от една сделка в чужбина през тия години

Бърта, дефинирай "много" От мен да мине - ето ти и данните - с всичките чупки в кръста за лесни и евтини ипотеки напредък в сделките НЯМА - нивото предкризисно от 40хил е много далеч.

https://webnews.bg/uploads/images/38...g?_=1557327739
    Last edited by redcretin; 24.05.2019, 00:01.

Коментар

• Бройката продажби в София за Q1 е като 2018, Q2 ще даде леко увеличение, както върви. Но няма нещо бум спрямо 2018.

В София има 3-ма нотариуси с по 15 сделки на ден и 20-ина с по 5-8 сделки на ден. А общо само в София са около 140 нотариуси. Има много, дето цял ден блеят, не знам при кои толкова ходите, по центъра са през къща.

Коментар

• Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение

Някои да е писал за сделки с автомобили?
        А ти можеш да си висиш по Опашки колкото искаш. Колко каза, че е квадрата във Будапеща?
        1200 евро+

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Ходя за коли редовно, хоби са ми ретротата. Никога не съм висял да чакам 90% от сделките са покупко-продажби на коли, къде тръгна да ги слагаш имотите па ти ...
          Хаххаха, ти си тотал извън пазара на имоти. Къде си тръгнал да се редиш?

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Ходя за коли редовно, хоби са ми ретротата. Никога не съм висял да чакам 90% от сделките са покупко-продажби на коли, къде тръгна да ги слагаш имотите па ти ...
            ако си чел мненията ми напоследък ще си в час , че не съм фен на покупките в София в последните 2години(че и три), НО това не значи, че трябва да викаме на черното бяло - сделки има много при това покупки и продажби на имоти. Дали купувачите или продавачите са на 'далавера' ще покаже пазарът, а ние може да имаме само мнение. В момнета нотариусите в София пак 'ходят по водата', че имат много работа и са много заети.. до кога ще е така ще видим. Иначе за колите си има специализирани и там не може да усетиш колко и какви сделки се правят. Миналия месец ми се наложи да заверявам едни документи и си скъсах нервите при 3 нотариуса ходих....всичко сделки, сделки, едни важни , надули се като плондири... викам си ще е до време..
            както и да те. има си жега по пазара.

хората полудяват на тълпи и се освестяват поединично

винаги е така.
            Last edited by bertram; 23.05.2019, 21:14.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Моля, пишете по темата.
              रादोस्त

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

ти ходил ли си скоро за нещо при нотариус в София... лудница е. до обед са от сделка в сделка.. да си скъсаш нервите ако бързаш. няма общо със затишието 2009та

Коментар

• Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
                  Ама да бе тупаните където чакаме на опашка не можем да различим сделка с имот от сделка за автомобил.....но пък тия които не са влизали в такъв офис си знаят и без да ходят.
                  Някои да е писал за сделки с автомобили?
                  А ти можеш да си висиш по Опашки колкото искаш. Колко каза, че е квадрата във Будапеща?

Коментар

• Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение

Сега не е за купуване...
                    Може, голф двойка предполагам....
                    Last edited by X_Y; 23.05.2019, 21:05.

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

я кажи ти последните 10 години какво си купил
                      Ами 2010 ми е минала покупката. Ти?
                      Плюс това, аз за София съм си затворил покупките-апартамент, къща и офис. При теб как са нещата? Един гараж ще го преправям за 11,4м. яхта с 3 каюти
                      Last edited by 13ADROL; 23.05.2019, 20:47.

Коментар

Само дето тупаните купуваме имоти, а лимоните лапат мухи.

Сега не е за купуване...
                        Last edited by X_Y; 23.05.2019, 21:05.

Коментар

Само дето тупаните купуваме имоти, а лимоните лапат мухи.
                          я кажи ти последните 10 години какво си купил

Коментар

балъците немат свършване
                            Визираш себе си и панелката в Дружба ли?

Коментар

то по евтино от София бре
                              Да, Валенсия имаше хиляди имоти преди кризата. Моментът за покупка там и в околностите е все още добър.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от Evia Разгледай мнение
                                Не ми говорете за поскъпване - преобладаващ беден, болен народ, топящ се... На какво отгоре - на 300-та лева пенсия ли, или на 500 лева заплати? Все повече стават рекламите, познат брокер, който гледаше отвисоко, сега ми предлага разни "изгодни" апартаменти, без да го питам /става въпрос за Пловдив/.
                                500 лева заплата! С такава ли се тегли ипотечен кредит за апартамент? Тя минималната не е ли вече по-висока?
                                Аз искам да го играя на 70% самоучастие, тези с 500лв. заплата на колко ги чакаш?
                                Сподели колко изгодни за да сме си полезни, иначе само спам

Коментар

Working...
                                X