Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Добре, каквото и да съм закупил или продал, нали се сещата дами и господа, че ан нивото на долуподписаните отпадъци никога няма да стигна?

marin1 marin1 не е онлайн

Днес, 20:56

Начално
    Момчето (Пора) или Лендлорда (Лорда) е ТОТАЛНО АУТ ЪФ СПЕЙС!!!
    За такива като него ФАЛИТА е само ВЪПРОС НА ВРЕМЕ!!!
    Ноооооо - всеки сам си избира Житието/Битието - и за други съм го предричал - И ЗА НЕГО ЩЕ СЕ СБЪДНЕ!!!
    П.П. Предупреждавал съм го не веднъж ......
    ТАКА ЧЕ СЪВЕСТА МИ Е ЧИСТА
    Отговори с цитат Съобщи за това мнение
    БАЦЕ БАЦЕ е онлайн в момента

Днес, 20:55

Начално
    Цитат:
    Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
    БАЦЕ-ШУТА. Ами ти си единствения шут и смешник тука бе, не виждаш ли , че си единствения дето никога нищо аргументирано не си написал по темата?
    Ама тая тема не се нуждае от аргументи бре , профане !! Тя е идиотска !! И само ти си пишеш и още 3-4-ма които закачаш от други теми , използват случая да те нахранат и насолят ! Аааа......да ....и случайте , когато спориш сам със другите си никове !
    Отговори с цитат

Коментар

• Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Тука си прав, но не забравяй, че в някои градове данъчните оценки вече надминаха пазарните цени. За онзи имот през 94-та съм дал реално 600 000лв.= $12000, ако проследим наемните цени в долари през годините, пак съм сигурен, че вече веднъж съм го изплатил само живеейки в него, но нали се сещаш, че пак няма да го шитна за беден и алчен сривлогар за малки пари на такава локация? По-скоро ще го изстискам тройно този имот.
      TIME OUT! Чакай ся, ти нали беше купил по 26 лв? По половин $? Какъв е тоя имот с 24000 кв.м? Човек спри се глупостите и си пии хапчетата! Какво почна да се въртиш. Ясен си, нищо не си купувал и си живуркаш в наследствената панелка и тук си избиваш комплексите колко имаш.

Коментар

• Понеже само ти и лимона горе-долу разсъждавате по темата, ще ти отговоря по-обстойно. Първо - както му отговорих и на лимона цената на закупуване беше реално през 1994г.- $12000.От тогава не съм следил движението на наемите щото не съм го отдавал, но си смятам 350лв., защото гарсониерата до мен за толкова се отдава, при положение, че занижавам, защото моя е двустаен преустроен на тристаен с две спални и хол-бокс. За пропагандата ми е ясно естествено, но моя двустаен при офертна около 40 хиляди евро средно за квартала, при намален марш между офертните и реалните на покупки през последните две години и най-добрата локация за квартала, съм склонен да оставя на ниво офертна. Е, хайде сега каже човече апартамент, който е закупен през 1994г. за реална цена 12000 долара, в момента можещ да получи реална цена 40000 евра и още толкова изплатен от хипотетични наеми за периода., НЯМА ЛИ ДА МИ Е ТРОЙНО ВЪЗВЪРНАТ?
        Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
        Чакай те бе не нападайте така грубо Лорда, той най-накрая почна да проумява що е това доходност, това си е и на напредък. Проблем ми е само кой от многото личности на лордито е. Защото от една страна за него за БГ доходността не му е проблем, но пък се сеща че е нищожна за Австрия.

Сега очаквам 3-то аз да сметне че тук както и там доходността е ниска и да почне да смята 2 и 2 какво прави

Лорди, само не разбрах защо по 350 ги смяташ, но добре толкова ти е

А какво викаш ликвидни са били доста, твойте апартаменти. Я кажи кви пари струват пазарно сега и каква е доходността.

А относно пропагандата със 60к че нямало оферти, смятам си даваш сметка че това са оферти . Утре офертити може паднат и под 60к, в зависимост от това какво се иска.

Гледай реалните сделки, обемите и пазарните цени на сключените сделки не оферти купува и продава. Щом има такива големи дупки м/у цените купува и продава спрямо брокитата, говори за нищожна ЛИКВИДНОСТ, страх, недоверие и НЕСИГУРНОСТ ЗА БЪДЕЩЕТО!

Коментар

• Момчето (Пора) или Лендлорда (Лорда) е ТОТАЛНО АУТ ЪФ СПЕЙС!!!
          За такива като него ФАЛИТА е само ВЪПРОС НА ВРЕМЕ!!!
          Ноооооо - всеки сам си избира Житието/Битието - и за други съм го предричал - И ЗА НЕГО ЩЕ СЕ СБЪДНЕ!!!
          П.П. Предупреждавал съм го не веднъж ......
          ТАКА ЧЕ СЪВЕСТА МИ Е ЧИСТА
          remember remember the fifth of november

Коментар

БАЦЕ-ШУТА. Ами ти си единствения шут и смешник тука бе, не виждаш ли , че си единствения дето никога нищо аргументирано не си написал по темата?
            Ама тая тема не се нуждае от аргументи бре , профане !! Тя е идиотска !! И само ти си пишеш и още 3-4-ма които закачаш от други теми , използват случая да те нахранат и насолят ! Аааа......да ....и случайте , когато спориш сам със другите си никове !

Коментар

• Първоначално изпратено от lidmon Разгледай мнение
              На бас за какво? Колко е декларираната официално цена ли? Или на колко са продавали? До кредитната експанзия данъчната оценка е в пъти по-ниска. Как сам се издаде . ОООООПС! Дори и в момента данъчна оценка е едно, продажна цена е друго. Просто се продава на данъчна оценка, а остатъкът се дава под масата. Дори и в момента съм сигуген, че сделки без банково кретиране се осъществяват по същия начин.
              Тука си прав, но не забравяй, че в някои градове данъчните оценки вече надминаха пазарните цени. За онзи имот през 94-та съм дал реално 600 000лв.= $12000, ако проследим наемните цени в долари през годините, пак съм сигурен, че вече веднъж съм го изплатил само живеейки в него, но нали се сещаш, че пак няма да го шитна за беден и алчен сривлогар за малки пари на такава локация? По-скоро ще го изстискам тройно този имот.

Коментар

• Чакай те бе не нападайте така грубо Лорда, той най-накрая почна да проумява що е това доходност, това си е и на напредък. Проблем ми е само кой от многото личности на лордито е. Защото от една страна за него за БГ доходността не му е проблем, но пък се сеща че е нищожна за Австрия.

Сега очаквам 3-то аз да сметне че тук както и там доходността е ниска и да почне да смята 2 и 2 какво прави

Лорди, само не разбрах защо по 350 ги смяташ, но добре толкова ти е

А какво викаш ликвидни са били доста, твойте апартаменти. Я кажи кви пари струват пазарно сега и каква е доходността.

А относно пропагандата със 60к че нямало оферти, смятам си даваш сметка че това са оферти . Утре офертити може паднат и под 60к, в зависимост от това какво се иска.

Гледай реалните сделки, обемите и пазарните цени на сключените сделки не оферти купува и продава. Щом има такива големи дупки м/у цените купува и продава спрямо брокитата, говори за нищожна ЛИКВИДНОСТ, страх, недоверие и НЕСИГУРНОСТ ЗА БЪДЕЩЕТО!
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

Коментар

Абре зелено лимонче! Нали ти казах да погледнеш статистиката на НСИ, погледна ли я или явно не? Аз знам много добре на каква цена съм купил през 1994г., ама ти ако имаш някакви съмнения искаш ли да хващаме бас?
                  На бас за какво? Колко е декларираната официално цена ли? Или на колко са продавали? До кредитната експанзия данъчната оценка е в пъти по-ниска. Как сам се издаде . ОООООПС! Дори и в момента данъчна оценка е едно, продажна цена е друго. Просто се продава на данъчна оценка, а остатъкът се дава под масата. Дори и в момента съм сигуген, че сделки без банково кретиране се осъществяват по същия начин.

Коментар

• БАЦЕ-ШУТА. Ами ти си единствения шут и смешник тука бе, не виждаш ли , че си единствения дето никога нищо аргументирано не си написал по темата?

Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                    Абе, Санчо (Панса) ........верно ли не осъзнаваш , че си форумния шут ?? Ама , ти си прав бе, ако пък ти плащат ........кво ти дреме на к...ру. Драскай си , време да минава . Само да не подлъжеш някой ''новобър'' , четейки тук - да вземе да си купи имотче баш сега.

Коментар

• Първоначално изпратено от boogie Разгледай мнение
                      Ама на мен защо трябва да ми пука от възвращаемостта на хазяина ми???
                      Той е казал една цена, аз съм казал Ок, и сме си стиснали ръцете.
                      Трябва да ти кажа, на хазяите хич не им пука. Въпросната сграда е на едно поне 100 години, на партера има кръчма, именувана на фамилията на хазяина ми, така че те са си избили парите от въпросната сграда от преди много години.
                      Не си мисли обаче, че е коптор - сградата е добре поддържана (е няма асансьор но не е болка за умиране), сградата е тухлена, дограмата е алуминиева - въобще поддържана работа.
                      Според мен това ни чака и тук (освен ако циганьорите не ни дооопоскат) - богати хора или фондове ще започнат да строят цели сгради за даване под наем, и идеята ще е за малки но сигурни доходи от порядъка на който ти говориш. Да не говорим, че живот и здраве като влезем в разни шенгени и т.н, лихвите ще паднат и такива лихви по депозити от 6% и повече ще са сън.
                      За депозитите съм абсолютно съгласен с теб, за циганите не съм. Циганите и сега си шарят из цяла Европа. Те вече са европейски проблем, не наш. Наш проблем ще стават все повече стари европейци. Затова има и резон в мнението ти за колективните сгради за отдаване под наем. Ееееееее, тази вечер да прочета читаво мнение сред куп небивалици!

Коментар

Я го питай хазяина ти тогава, 0,0000000000000000000000 колко му е годишно възвръщаемостта от такъв беден квартирант като тебе? Щото моята приятелка плаща по 600 юро като поп и то за преходен сутерен с годишна възвръщаемост 2,3%

Вярно си се настанил в цирк
                        Абе, Санчо (Панса) ........верно ли не осъзнаваш , че си форумния шут ?? Ама , ти си прав бе, ако пък ти плащат ........кво ти дреме на к...ру. Драскай си , време да минава . Само да не подлъжеш някой ''новобър'' , четейки тук - да вземе да си купи имотче баш сега.

Коментар

• Първоначално изпратено от lidmon Разгледай мнение
                          Лорди, Лорди, като пишеш за неща от които си нямаш и понятие и объркваш конците. На 26 лв/кв си купил от родителите си . Цената до 2002 горе долу се движише с много малки темпове нагоре надолу и точно 94 беше към 300 $ кв.м. А ко стана пак? Оцапа гащите
                          По отношение на възвръщаемостта от магазин, там нещата не са като жилищните ти кимизарници. Наемат се от фирми, значение има локацията, а на оживевана търговска улица, цената е една, на вътрешно квартална друга. Съответно много ти варира %. Нямам време да ти обяснявам, но от тези няколко реда с тебе ми е ясно, че ти имоти нямаш, а само мечти за такива.
                          Абре зелено лимонче! Нали ти казах да погледнеш статистиката на НСИ, погледна ли я или явно не? Аз знам много добре на каква цена съм купил през 1994г., ама ти ако имаш някакви съмнения искаш ли да хващаме бас? Сигурен съм, че ще се наакаш и никога няма да се съгласиш. Искаш ли също да хванем бас, че 2002-ра съм купил за 34К долара , а сега цената е към 115К евро? Искаш ли? За магазина искаш ли бас, че съм го отдал на фирма за твърд, а не вариращ наем каквито глупости ми говориш на 6% годишна възвръщаемост. Ето лоло, предложих ти три баса , на които ти сам ще предложиш цената на облога.

Коментар

• Ама на мен защо трябва да ми пука от възвращаемостта на хазяина ми???
                            Той е казал една цена, аз съм казал Ок, и сме си стиснали ръцете.
                            Трябва да ти кажа, на хазяите хич не им пука. Въпросната сграда е на едно поне 100 години, на партера има кръчма, именувана на фамилията на хазяина ми, така че те са си избили парите от въпросната сграда от преди много години.
                            Не си мисли обаче, че е коптор - сградата е добре поддържана (е няма асансьор но не е болка за умиране), сградата е тухлена, дограмата е алуминиева - въобще поддържана работа.
                            Според мен това ни чака и тук (освен ако циганьорите не ни дооопоскат) - богати хора или фондове ще започнат да строят цели сгради за даване под наем, и идеята ще е за малки но сигурни доходи от порядъка на който ти говориш. Да не говорим, че живот и здраве като влезем в разни шенгени и т.н, лихвите ще паднат и такива лихви по депозити от 6% и повече ще са сън.

Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                            Я го питай хазяина ти тогава, 0,0000000000000000000000 колко му е годишно възвръщаемостта от такъв беден квартирант като тебе? Щото моята приятелка плаща по 600 юро като поп и то за преходен сутерен с годишна възвръщаемост 2,3%

Вярно си се настанил в цирк

Коментар

• Ха , МАРИНОВАНА ЦАЦА Не панеляци, ти нищо не купуваш. Ама жена ти накрая ще те изрита като неудачник.За пореден път те питам защо си мислиш, че всеки ипотекиран имот би го навестил ЧСИ Аз имам ипотекиран един от седем. Такива тарикато като тебе дето чакат и се молят под спиралата, накрая се набабанват на най-здравите цени. Повярвай ми, имам опит в сферата от 20 и кусур години.
                              Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              Поре, Поре,
                              Много си далеч от РЕАЛНОСТА!!!
                              Преди да беше писал за бележките залепени на входа - да се беше обадил на 1-2 преди това ........ ма то едно е да си го мислиш, второ да го направиш и трето (най-важното) е да стане
                              И пак ти пиша - като дойте ЧСИ - Спомни си за мен
                              Аз може да съм ПОДМЕТКАТА на ЛЯВАТА Обувка - дето те Изритва от имота
                              П.П. Панеляци НЕ КУПУВАМ!!! Ако имаш нещо по-сносно може и да се видим

Коментар

• Лорди, Лорди, като пишеш за неща от които си нямаш и понятие и объркваш конците. На 26 лв/кв си купил от родителите си . Цената до 2002 горе долу се движише с много малки темпове нагоре надолу и точно 94 беше към 300 $ кв.м. А ко стана пак? Оцапа гащите
                                По отношение на възвръщаемостта от магазин, там нещата не са като жилищните ти кимизарници. Наемат се от фирми, значение има локацията, а на оживевана търговска улица, цената е една, на вътрешно квартална друга. Съответно много ти варира %. Нямам време да ти обяснявам, но от тези няколко реда с тебе ми е ясно, че ти имоти нямаш, а само мечти за такива.

Коментар

Working...
                                X