Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Веселинчооо , Веселинчооо

Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
    Ами не знам от какво се е стреснал "сега" , но ми се струва, че не е постъпил много мъдро. Моето предположение е, че е очаквал с парите от продажбата да си купи спокойно там, но се е оказало, че просто парите които може да получи са били малко. Да е жив и здрав и да му е стабилна работата да си плаща разходите там, щото може да изхвърчи за 6 месеца и или ще загуби задморския имот или ще се наложи да продава тук на 200 евро
    Абе чукай на дърво!
    не на Дърво - чукай се по главата........пречи ти да разсъждаваш

Коментар

• Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
      Ами не знам от какво се е стреснал "сега" , но ми се струва, че не е постъпил много мъдро. Моето предположение е, че е очаквал с парите от продажбата да си купи спокойно там, но се е оказало, че просто парите които може да получи са били малко. Да е жив и здрав и да му е стабилна работата да си плаща разходите там, щото може да изхвърчи за 6 месеца и или ще загуби задморския имот или ще се наложи да продава тук на 200 евро
      Абе чукай на дърво!
      Стресна се от рязкото поскъпване там!
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

Коментар

• Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
        то и други подробности има, но не са за оповестяване
        единия искаше да продаде 2 имота в БГ преди да купи там /да тегли по-малък кредит за покупка/, но сега толкова се стресна, че спря имотите в БГ от продажба!
        Та искам да намекна че и тези празни апартаменти дето ги броят в съседната тема... не е ясно за кой чакат
        Абе чукай на дърво!

Коментар

• Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
          Кажи де, не стискай подобна ценна информация, че аз продадох преди време и сега като чета какви ги редите тук ме сви нещо под лъжичката, че яко съм се ПРЕЦАКАЛ.
          Със сигурност си се прецакал. Шумата не е алтернатива на нищо.

Коментар

• Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
            Кажи де, не стискай подобна ценна информация, че аз продадох преди време и сега като чета какви ги редите тук ме сви нещо под лъжичката, че яко съм се ПРЕЦАКАЛ.
            Информацията не е ценна, а Лична

Коментар

• Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение

Коментар

• Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
                Винаги и Навсякъде е ТАКА - Гледащите Печелят , Слушащите ........оправят сметката

Най сериозно горят "тарикатите с висше образование" , защото имат ЕГО а това е най-силният катализатор на процеси

когато човек се Изнерви- той не мисли , той Скача директно...........и това е при условие че Има избор

А Ако НЯМА ИЗБОР ???.............тогава е Двоен.......

единия искаше да продаде 2 имота в БГ преди да купи там /да тегли по-малък кредит за покупка/, но сега толкова се стресна, че спря имотите в БГ от продажба!

Та искам да намекна че и тези празни апартаменти дето ги броят в съседната тема... не е ясно за кой чакат

Коментар

• Винаги и Навсякъде е ТАКА

Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                  Двама мои познати, които си търсят жилища в САЩ и Англия, съответно от около 1г и 1.5г, си купиха имоти преди няколко дена /миналата седмица/ по едно и също време !!!

/те не се познават и нямат нищо общо по между си/

- на 2 различни континента забележете,
                  и двамата са тарикати с висше образование, и чакаха до последно да паднат цените.
                  ..

и този първия взе да откача от нерви чак от около 2м
                  - че цените в САЩ /в неговия район/ са станали с 10-15% по-високи от преди кризата ... /а до преди година били с до 30% по-ниски от максимума/

- ей такива неща ... ама за всеки според акъла!
                  Винаги и Навсякъде е ТАКА - Гледащите Печелят , Слушащите ........оправят сметката

Най сериозно горят "тарикатите с висше образование" , защото имат ЕГО а това е най-силният катализатор на процеси

когато човек се Изнерви- той не мисли , той Скача директно...........и това е при условие че Има избор

А Ако НЯМА ИЗБОР ???.............тогава е Двоен.......

Коментар

• хахаххаха, студена пот за сривльовци!!!

Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                    VENEZUELA DEVALUES FROM 4.30 TO 6.30 BOLIVARS
                    VENEZUELA NEW CURRENCY BODY TO MANAGE DOLLAR INFLOWS
                    CARACAS CONSUMER PRICES ROSE 3.3% IN JAN.

Скоро и държавата до Вас
                    ЕВАЛАТА ПИЧ!!!!!!!!

Коментар

• ти си хубаво войниче и имотите обичаш..

http://www.youtube.com/watch?v=nLte9H0Sxrs

Песните са специално подбрани за кандидат купувачи на имоти, които очакват понижение в цените. Този таргет такова изкуство цени и разбира
                      Last edited by Лорда; 08.02.2013, 23:38.

Коментар

• Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        ги очаква офцете дето чакат вечния спад. Здрав корен надълбоко ще влезе в алчните им недра.
                        Когато им сменят фундамента, забравят всички приказки за свободния пазар !

Коментар

• ГОЛЯМА ПРЪЧКА

ги очаква офцете дето чакат вечния спад. Здрав корен надълбоко ще влезе в алчните им недра.

Коментар

• Първоначално изпратено от Лорда
                            Те вече им ги обират др. Иванов, затова са толкова изнервени.
                            Забелязваш ли как тези смешници си поддържат темата за понижението като в реанимацията?
                            Един идиот - форма вкарва някакви кухи статистики и еди друг идиот к-на им се радва и сам си вярва, че някога ще го огрее отново понижение. Не е лесно да си кръгъл идиот
                            Двама мои познати, които си търсят жилища в САЩ и Англия, съответно от около 1г и 1.5г, си купиха имоти преди няколко дена /миналата седмица/ по едно и също време !!!

/те не се познават и нямат нищо общо по между си/

- на 2 различни континента забележете, и двамата са тарикати с висше образование, и чакаха до последно да паднат цените... и този първия взе да откача от нерви чак от около 2м - че цените в САЩ /в неговия район/ са станали с 10-15% по-високи от преди кризата ... /а до преди година били с до 30% по-ниски от максимума/

- ей такива неща ... ама за всеки според акъла!

Коментар

• Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                              Баце, ако беше ми приятел , щех да ти пожелая ...все като мене да си ''закъсал'' !! 6 - цифрени числа си виждал само на черната дъска по математика до 9-ти клас ( що повече не си учил ) , а Корумбашев , го познаваш колко Борисов - демек ..от телевизора.............. Аре, наздраве и не се коркай !
                              Само едно имотче ми е шестцифрено бе Баце. Сбора с другите май прави 7 цифри.
                              Прави ми още впечатление, че има дори модератори-бездомници

Коментар

• Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
                                че ако си в-у европейски индекси.............

иде големо Поскъпване..........Stop Hunters ви гласят "аргументи" за сеппуко
                                Първо, както обичам да казвам: ще им оберат стоповете и в двете посоки !

- няма да има и "случайно познали"

- ей това най им обичам на "съвременните инструменти"

Коментар

Working...
                                X