Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
    И за финал бъдещите Полюционер / купувачи и наематели :Полюциите свършиха , ЦЕНИТЕ-НАГОРЕ
    Без качествени и образовани хора градящи просперираща икономика мечтите и полюциите на отделни индивиди с розови очила няма да се сбъднат.
    Дано постът ми не звучи като заяждане просто ретроспекция в бъдещето.
    Абсолютно прав си за ретроспекцията - Цените Тръгват НАГОРЕ -чети "Стандарт
    http://paper.standartnews.com/bg/art...article=440753

Коментар

• На първа линия супер лукс

Бъдещият елитен квартал:

Най новата Q7 на поредният панелен таласъм

И за финал бъдещите купувачи и наематели на Полюционерите :

Без качествени и образовани хора градящи просперираща икономика мечтите и полюциите на отделни индивиди с розови очила няма да се сбъднат.
      Дано постът ми не звучи като заяждане просто ретроспекция в бъдещето.

Коментар

• Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
        Straight Up

Досега се оправдавахте, че се пишело подобно нещо в някакви сайтчета от разни брокери.

СЕГА ВИ ГО КАЗВА НАЧАЛНИКА НА УПРАВЛЕНИЕ ЖИЛИЩНО КРЕДИТИРАНЕ

Треперете сривлогари!
        Ха ха - Началник - на Водопад!

Началник на пощенска дето я купиха ОББ и до една година ще изчезне като име, щото се сливат и закриват половината офиси. На този не му пука вече какво говори щото е изпята песен. Само ще завърша че и двете банки са гръцки

Коментар

• Straight Up

Straight Up

Досега се оправдавахте, че се пишело подобно нещо в някакви сайтчета от разни брокери.

СЕГА ВИ ГО КАЗВА НАЧАЛНИКА НА УПРАВЛЕНИЕ ЖИЛИЩНО КРЕДИТИРАНЕ НА ЮРОБАНК ГРУП В ЦЕНТРАЛЕН ЕЖЕДНЕВНИК

Треперете сривлогари!
          Last edited by Лорда; 11.02.2013, 09:28.

Коментар

• Ей плевенски

Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
            Какъв спец си ти Лорде? И кви населени райони бълнуваш нещастно служителче?..Ми мен не ма бърка да живея където и да било в България, ти ми говориш за гъсто населен район, и то да си купиш стар кимизарник....мноу ниска топка си, брато! И внимавай с обидите, щот ако та докопам со тиа големи лапи, мноу ша страдаш!
            Кой те пита тебе бре!? Ти си най-неприятната прогноза, щото е най-несбъдваема във времето. ТО не беше експерименти и плененски екскременти. Зами се скрий!
            Last edited by Лорда; 11.02.2013, 09:06.

Коментар

• Какъв спец си ти Лорде? И кви населени райони бълнуваш нещастно служителче?..Ми мен не ма бърка да живея където и да било в България, ти ми говориш за гъсто населен район, и то да си купиш стар кимизарник....мноу ниска топка си, брато! И внимавай с обидите, щот ако та докопам со тиа големи лапи, мноу ша страдаш!
              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

Какво чистене, къв кеш не можах те разбера. Виж ся, аз понеже имам имоти за живяне, се чудя в момента апартамента в който живея да го продам и да купя един кимизарник доста стар, но в район на човекопоток , който е двойно по-малък на квадратура, но е близо до географския център на София. Какво ЩЕ го чиня си е мой проблем, ти само дай идея бива ли трампата? Щото аз съм спец, ама съм сигурен, че ти дажи си по-голем, въпреки, че се прайш на умрел рак-.отшелник
                Без да съм видял жилището ти........''кимизарника''......човекопотока (то и на Централна Гара , много се разхождат и подтичкват за влака) .....не мога да ти кажа конкретно мнение. Но......като цяло не....аз не бих .

Коментар

• Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                  С две думи - аз не бих ! Втриса ме при мисълта за местене в друг дом . После, магазинчетата и по точно ''кимизарниците '' в центъра са пред умиране ........няма НАЕМ за тях . МОЛ -овете обират всичко , а тепърва ще се развиват и ..интернет магазините ! Така мисля...............а друг е въпроса , ако дилемата беше пред МЕН........... На МНОГО добра цена щях да го взема , да пробвам ,пък ако не би ...........чистене как дойде ..............ама без да се места ........... щтот ......не ме бърка............много КЕШ , братле , .............. ама много .....
                  Какво чистене, къв кеш не можах те разбера. Виж ся, аз понеже имам имоти за живяне, се чудя в момента апартамента в който живея да го продам и да купя един кимизарник доста стар, но в район на човекопоток , който е двойно по-малък на квадратура, но е близо до географския център на София. Какво ЩЕ го чиня си е мой проблем, ти само дай идея бива ли трампата? Щото аз съм спец, ама съм сигурен, че ти дажи си по-голем, въпреки, че се прайш на умрел рак-.отшелник

Коментар

Няма проблем Баце,, помоли се като на аналгин да е за последен ДАУН!
                    Искам съвет от теб, имам дилема дали да продам апартамент в който живея, за да купя магазин - тип кимизарник обаче в идеал сентрум? Много ме мъчи в момънта. За цени няма да има значение, щото пазарлъка и за двата имота ще е в рамките на 2месеца.
                    С две думи - аз не бих ! Втриса ме при мисълта за местене в друг дом . После, магазинчетата и по точно ''кимизарниците '' в центъра са пред умиране ........няма НАЕМ за тях . МОЛ -овете обират всичко , а тепърва ще се развиват и ..интернет магазините ! Така мисля...............а друг е въпроса , ако дилемата беше пред МЕН........... На МНОГО добра цена щях да го взема , да пробвам ,пък ако не би ...........чистене как дойде ..............ама без да се места ........... щтот ......не ме бърка............много КЕШ , братле , .............. ама много .....

Коментар

• Баце - Пича

Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                      ...............................
                      Няма проблем Баце,, помоли се като на аналгин да е за последен ДАУН!
                      Искам съвет от теб, имам дилема дали да продам апартамент в който живея, за да купя магазин - тип кимизарник обаче в идеал сентрум? Много ме мъчи в момънта. За цени няма да има значение, щото пазарлъка и за двата имота ще е в рамките на 2месеца.

Коментар

Когато става въпрос за имоти , слушам любита ми песен:
                        www.youtube.com/watch?v=El1kgCqD7Xk

И ВИЖДАМ ЯКИЯТ DOWN
                        ...............................

Коментар

• Пола Абдул

Когато става въпрос за имоти , слушам любита ми песен:
                          www.youtube.com/watch?v=El1kgCqD7Xk

И ВИЖДАМ ЯКИЯТ ЪП

Коментар

• Веселинчооо , Веселинчооо

Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                            Ами не знам от какво се е стреснал "сега" , но ми се струва, че не е постъпил много мъдро. Моето предположение е, че е очаквал с парите от продажбата да си купи спокойно там, но се е оказало, че просто парите които може да получи са били малко. Да е жив и здрав и да му е стабилна работата да си плаща разходите там, щото може да изхвърчи за 6 месеца и или ще загуби задморския имот или ще се наложи да продава тук на 200 евро
                            Абе чукай на дърво!
                            не на Дърво - чукай се по главата........пречи ти да разсъждаваш

Коментар

• Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                              Ами не знам от какво се е стреснал "сега" , но ми се струва, че не е постъпил много мъдро. Моето предположение е, че е очаквал с парите от продажбата да си купи спокойно там, но се е оказало, че просто парите които може да получи са били малко. Да е жив и здрав и да му е стабилна работата да си плаща разходите там, щото може да изхвърчи за 6 месеца и или ще загуби задморския имот или ще се наложи да продава тук на 200 евро
                              Абе чукай на дърво!
                              Стресна се от рязкото поскъпване там!
                              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

Коментар

• Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                                то и други подробности има, но не са за оповестяване
                                единия искаше да продаде 2 имота в БГ преди да купи там /да тегли по-малък кредит за покупка/, но сега толкова се стресна, че спря имотите в БГ от продажба!
                                Та искам да намекна че и тези празни апартаменти дето ги броят в съседната тема... не е ясно за кой чакат
                                Абе чукай на дърво!

Коментар

Working...
                                X