Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
    Интересното е, че всички ебавате Лорда, ама той е един от милионерите в тоя форум
    Абе....не знам дали сега е милионер, ама със сигурност някога е бил
    Раздуваше преди време, как при покупката на първия си имот, отишъл при нотариуса с дипломатическо куфарче, пълно с пачки

Коментар

• Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
      Абе.....по-яко ще е, ако кажеш как ги криеш тези сделки от имотния регистър
      Щото и тази последната покупка никаква я няма там
      И ако все пак се е случила....пак ли са 10 квадрата....и па ли с браточката заедно сте я купили

Много си хепи, ама аз те отворих за първи път, че не всички имоти фигурират в АП нале Признай, че нямаше хал-хабер преди да ти споделя, че сума ти имоти не са вписани там удобно за семпли брокери, щото не са били обект на продажба още от края на 80-те!А моят който не фигурира е със сделка от 1994г.! Бас сакаш ли?
      Срамота за брокер с 20г. стаж, макар и без образование! Единият магазин се води на майка ми, ама пък и аз се водя нейн.

Коментар

• Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
        Ааа, сега стоплих, за магазинчетата ми в "Овча купел" си се затюхкал!
        Ако си си направил труда да провериш, никога не са имали статут на гараж, просто защото през 2004г. е строен като търговски център с магазини, ателиета и заведения. В цялата сграда не е предвиден нито един гараж, както в кючук Париж повечето..
        Друг е въпроса, че купих и втори магазин който ще го обединя, а освен това точно този който гледа към улицата е с възможност и за качване на санитарен възел от кота минус на кота партер. Това автоматично прави една гарсониера с 15км. по-близо до вилата ми, подходяща за застаряваща двойка. Не е ли суперяко?!
        Абе.....по-яко ще е, ако кажеш как ги криеш тези сделки от имотния регистър
        Щото и тази последната покупка никаква я няма там
        И ако все пак се е случила....пак ли са 10 квадрата....и па ли с браточката заедно сте я купили

Коментар

Сори, наборе, малко се пообърках :-(
          Верно, че стария гараж/постигнал целта си да стане магазин/ беше 10кв.м., та и ако новия гараж/с цел да стане магазин/ е толкова....то не си собственик на никакъв двоен гараж, а на нормален гараж/по твое му-магазин/
          Ааа, сега стоплих, за магазинчетата ми в "Овча купел" си се затюхкал!
          Ако си си направил труда да провериш, никога не са имали статут на гараж, просто защото през 2004г. е строен като търговски център с магазини, ателиета и заведения. В цялата сграда не е предвиден нито един гараж, както в кючук Париж повечето..
          Друг е въпроса, че купих и втори магазин който ще го обединя, а освен това точно този който гледа към улицата е с възможност и за качване на санитарен възел от кота минус на кота партер. Това автоматично прави една гарсониера с 15км. по-близо до вилата ми, подходяща за застаряваща двойка. Не е ли суперяко?!

Коментар

Уточни за кой от 7-те става въпрос, щото стени между стар и нов има на 3 места, ама стар гараж има само на едно място и той не граничи с нищо. Има нов гараж граничещ до стар имот с цел да е магазин щото половин НАТО щеше да се изсипе там преди години.
            Сори, наборе, малко се пообърках :-(
            Верно, че стария гараж/постигнал целта си да стане магазин/ беше 10кв.м., та и ако новия гараж/с цел да стане магазин/ е толкова....то не си собственик на никакъв двоен гараж, а на нормален гараж/по твое му-магазин/

Коментар

Честито, наборе !!!
              И ся ка'т избиеш стената между стария и новия имот, ще си собственик не просто на гараж, а на двоен гараж
              Уточни за кой от 7-те става въпрос, щото стени между стар и нов има на 3 места, ама стар гараж има само на едно място и той не граничи с нищо. Има нов гараж граничещ до стар имот с цел да е магазин щото половин НАТО щеше да се изсипе там преди години.

Коментар

Чак милионер не, ама винаги нестансартното мислене ми е помагало в инвестирането. Тази година същото се повтори. Всички овчици както казва Але 1 са на подстригване всеки път, а на тях това им харесва, защото никога не могат да прозрят отвъд стандарта, малцина са тези които ще спечелят....... Това е хубавото на прозрението в инвестирането, че дори и хиляди пъти да им повтаряш на непросветените едно и също, те пак няма да те разберат, защото не са прогледнали просто.
                Честито, наборе !!!
                И ся ка'т избиеш стената между стария и новия имот, ще си собственик не просто на гараж, а на двоен гараж

Коментар

• Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
                  Да,вярно, ама има в предвид 750 евро ГОДИШЕН наем след 3 години Това което вземаш сега за 4 месеца...
                  Човече, ти не научи ли, че нивата на наемите са в пряка корерация с доходите?
                  Еееееееее, писна ми да започвам от І-ви подготвителен курс в УНСС всеки път, омръзва значи! Давайте възможност и на по-умни от Вас да питат нещо успешните.

Коментар

• Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                    Интересното е, че всички ебавате Лорда, ама той е един от милионерите в тоя форум
                    Чак милионер не, ама винаги нестансартното мислене ми е помагало в инвестирането. Тази година същото се повтори. Всички овчици както казва Але 1 са на подстригване всеки път, а на тях това им харесва, защото никога не могат да прозрят отвъд стандарта, малцина са тези които ще спечелят....... Това е хубавото на прозрението в инвестирането, че дори и хиляди пъти да им повтаряш на непросветените едно и също, те пак няма да те разберат, защото не са прогледнали просто.

Коментар

• Интересното е, че всички ебавате Лорда, ама той е един от милионерите в тоя форум
                      The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                      не е препоръка

Коментар

Така е, в момента са към 400, ама той може би има предвид са след 3 години.
                        Да,вярно, ама има в предвид 750 евро ГОДИШЕН наем след 3 години Това което вземаш сега за 4 месеца...

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Не е ли много висока средна цена 750 евро в България за жилищата , аз си мисля че е много по ниска и около 400 !
                          Така е, в момента са към 400, ама той може би има предвид са след 3 години.

Коментар

За мен свинското, за теб зелето. Нали знаеш кога ще стане ІІІ-тата световна война? Когато китайците разберат, че ядат само гарнитурата. Също като квартирантите. Кога ще разберат, че имат право на собствен имот? Иначе някои вярват, че и имотите ще станат колкото свинското....
                            Поредната световна война ще е разпалят алчни малоумници.Сравненията са ти не подходящи бих казал тъпи.Липсата на нещо при един народ може да доведе до революция .а не до световна война.А доколко си ми следил постовете трябва да знаеш че революция е вземане от богатите,а демокрация вземане от бедните.А ти се имаш за богат. И ще вземат да ти национализират бетонките.
                            Живей си в измисленият си свят,не ми пречиш.Разсъждавай си и продължавай да пишеш здесь.И си вервай.Верването крепи човека.Имаш целият си живот да чекаш и да се надяващ на големият си удар или "богатите " си наематели.Яж си свинското и пълни кръвоносните съдове с холестерол .
                            Но нема да дигнеш имотятя с празни постове.Можеш да дигнеш само кръвното от моите писания ,холестерола или краката на некоя убава комшиика по изключение
                            .Ама имотЯта НЪц.

Коментар

• noker

Не е ли много висока средна цена 750 евро в България за жилищата , аз си мисля че е много по ниска и около 400 !
                              D.Y.F-091066

Коментар

• В Германия средната цена на жилищата е около 3000 ЕВРО/кв.м. В България около 750 ЕВРО/кв.м. Това е 4 пъти по-малко. Средния доход там е около 1600 ЕВРО, а тук е около 400 ЕВРО. Това е 4 пъти по-малко. Следва извода, че има баланс. Такова е съотношението и при наемите.

Коментар

Working...
                                X