Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Това е ПАЗАР.........не може всички да са прави - кой ЩЕ изгуби,ако всички знаят !!

Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
    Чета темата и рядко пиша напоследък
    Няма да взимам страна в спора на двата лагера, само ще споделя личен опит.

Купувам точно определен тип имоти, в един квартал в Сф с цел инвестиция, рентиерство и спестяваня.

Разлика между 2006-7-8 и сега няма. Имотите с исканите от мен параметри са кът и цените са си все около 1200-1400 евро квадрата

. Разликата е, че преди ги взимах на зелено и чаках 1.5-2 години за тази цена, а сега изпада готово, макар и рядко.
    .....

Прав си , НЕ всичко е еднакво , не всички знаят ,
    Колко щеше да е хубаво-ако съобщаваха с Директива :

от днес - всички имоти са евтини
    а от утре- всички имоти са Скъпи

....................

навсякъде има Дефицит,паритет и предлагане

Щом си Инвеститор и Знаеш какво да купуваш - нормално е да пишеш по този начин.........

очевидно не мечтаеш а Гледаш и смяташ...........но самите Вие сте Дефицинти

тълпата препуска , след това Тпруууу и пак Диййй

Коментар

• Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
      Чета темата и рядко пиша напоследък

Купувам точно определен тип имоти, в един квартал в Сф с цел инвестиция, рентиерство и спестяваня. Разлика между 2006-7-8 и сега няма. Имотите с исканите от мен параметри са кът и цените са си все около 1200-1400 евро квадрата. Разликата е, че преди ги взимах на зелено и чаках 1.5-2 години за тази цена, а сега изпада готово, макар и рядко.
      Много трудно се намира нещо читаво. Вече съм песимист, че ще си намеря до края на лятото нещо свястно. Времето е хубаво вече за огледи, но хубавото бързо изчезва от пазара. Явно хората които пишат за огромни понижения в цените не са били реално на пазара, само си чешат езиците.

Коментар

• Чета темата и рядко пиша напоследък

Купувам точно определен тип имоти, в един квартал в Сф с цел инвестиция, рентиерство и спестяваня. Разлика между 2006-7-8 и сега няма. Имотите с исканите от мен параметри са кът и цените са си все около 1200-1400 евро квадрата. Разликата е, че преди ги взимах на зелено и чаках 1.5-2 години за тази цена, а сега изпада готово, макар и рядко.
        Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

Коментар

• Първоначално изпратено от avramcho Разгледай мнение
          За последн.....

всички сте "създадени с майсторлък"
          А вашата особа -с лъжица с материал паднал от пода.

Коментар

• За последното си Абсолютно прав

Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            От края на март положението ми е кошмарно. Уредил съм се като купувач с ограничен бюджет. Все пак зная, че пазара няма да ми се съобрази с бюджета, ама правя мангалските опити да го подчиня. Резултата е ТРАГЕДИЯ!!!

Явно този тип купувачи сме или голями мазохисти и психопати
            или сме си повярвали до момента до когото шамара ще е твърде звучен
            .
            За последното си Абсолютно прав - каквато и да е истинана - ще е Кофти !
            Каквото си посял - това Жънеш

всички сте "създадени с майсторлък"

Коментар

• Първоначално изпратено от stefi Разгледай мнение
              Лордиевич , подарявам ти 10 - те инвестиционни правила на Гоуемият Джон Тремпълтън..........
              единственият спекулант , удостоен с рицарско звание от НВ Елизабет Втора

http://integritylife.blog.bg/biznes/...mpyltyn.781808

обърни внимание на т.3 , важната т.4 , Още по-важната т. 5 и Най-важната т. 10

правиш ли като другите-ще плачете заедно
              От края на март положението ми е кошмарно. Уредил съм се като купувач с ограничен бюджет. Все пак зная, че пазара няма да ми се съобрази с бюджета, ама правя мангалските опити да го подчиня. Резултата е ТРАГЕДИЯ!!!
              Явно този тип купувачи са или голями мазохисти и психопати или са си повярвали до момента до когото шамара ще е твърде звучен.

Коментар

• те Вече Катерят , бавно , неусетно почти

Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                до 2016-та София, Варна и Бургас рЕзко ще ПОКАТЕРЯТ!
                Лордиевич , подарявам ти 10 - те инвестиционни правила на Гоуемият Джон Тремпълтън..........
                единственият спекулант , удостоен с рицарско звание от НВ Елизабет Втора

http://integritylife.blog.bg/biznes/...mpyltyn.781808

обърни внимание на т.3 , важната т.4 , Още по-важната т. 5 и Най-важната т. 10

правиш ли като другите-ще плачете заедно

Коментар

• до 2016-та София, Варна и Бургас рЕзко ще ПОКАТЕРЯТ!

Коментар

• В България ще има две тотално противоположни тенденции. В големите градове имотите ще поскъпват, а в малките и средните ще се обезценяват.

Апартамент в центъра на София винаги ще има растяща цена в дългосрочна перспектива, независимо от краткосрочните корекции.

Коментар

• В София нагоре, в прованса надолу.

Коментар

• Поскъпване на есен с песен - яко.
                        D.Y.F-091066

Коментар

• Имотите Поскъпват , Кофти тръпки , Студена пот и злоПкофци

Първоначално изпратено от vanya № 69 Разгледай мнение
                          Май само ромовете са "потенциални" купувачи .Като аватарчика долЕ За съжаление.
                          Една извадка от друг форум:

и бих добавил растежжжж на НИ на фона на горното.Логично а ?
                          ...
                          Прекалили сте с "МанифестЪ"

Имотите вървят след "Капитала"

напъните ви приличат на поговорката "Пикала гарга в морето"

още някой и друг ден "Иху".....и после 15 год "ТИХО"

След "Айко Айко" следва "Олеле Майко"

Коментар

• Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
                            Пак четеш само заглавията,ама то чукча писател а не читател. Хората са ти написали че това най-вероятно са ............................ Май и руснаците отпадат и остават ромите. Ще купуват,няма на къде
                            Анкетата показва само 1% повече НАМЕРЕНИЯ. То и аз имам намерение да спечеля от тотото.
                            Май само ромовете са "потенциални" купувачи .Като аватарчика долЕ За съжаление.
                            Една извадка от друг форум:
                            Нема страшно.
                            20% пенции, 20%безработни, 20%апаши, 20% роми и 20% потенциални емигрета.
                            Веселба.
                            и бих добавил растежжжж на НИ на фона на горното.Логично а ?

Коментар

• Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              Аааааааа, не ти дреме, и това че с четвърт са се увеличили продажбите ! Стига бре
                              http://www.investor.bg/bylgariia/451...sechie,149834/
                              Пак четеш само заглавията,ама то чукча писател а не читател. Хората са ти написали че това най-вероятно са земеделски земи. Палатка ли ще отдаваш под наем. До реката, за да има баня. Няма купувачи и това е. Това че купуват на Сънито за да вземат шенгенски визи е едно. Ама не можем да влезем в Шенген. И руснаците отиват в Литва, където за 50,000евро ставаш резидент. Май и руснаците отпадат и остават ромите. Ще купуват,няма на къде
                              Анкетата показва само 1% повече НАМЕРЕНИЯ. То и аз имам намерение да спечеля от тотото.

Коментар

• не се коси - това е коментар от Най-сериозните , участниците са несериозни

Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                                Не бързай толкова, колега, изчакай да станат по два за левче

Аз се целя в тези нива и вече избирам квартал, набелязвам конкретни входове, които ме кефят, скоро ще започна да мисля и за цвят на стените и така полека-лека, да съм в готовност, когато паднат в ниското.
                                Гледах инфо за един мезонет в Изгрев - най-скъпият апартамент в момента - продават го, за него може да склоня да дам два лева да речем, но ще се пазаря до кръв за парите за вход и охрана.
                                Сори за несериозния коментар, но в тази тема май няма смисъл от друг.
                                препускащите винаги ще препускат , мислещите-ще мислят ,знаещите ще знаят

а съмняващите се ще се запитат :

Какво Аджеба значи тази новина,как се проектира на Фона на предстоящото ???
                                http://www.investor.bg/novini/130/a/...ojnost,149910/

съвсем скоро всички ще изглеждат като пре***но мушкато

единствения проблем е , че не мога да впиша всички препускащи в подписа си

Коментар

Working...
                                X