Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
    Нали се видя какво се случва с банковата криза. Имотите са най-доброто убежище!
    Парите са в банките. Когато хората не могат да си теглят парите от банките, какво правят с имотите?... А, точно така! Започват да ги продават... И кво става когато много хора едновременно започнат да си продават кимизарниците щото не могат да си плащат ипотечните вноски?... Шото банките пари не дават но продължават да си търсят раздадените заеми... А, точно така. Цените падат!
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

Коментар

E, ти на кого предлагаш да вярваме? На анонимници от форума ли? Нали се видя какво се случва с банковата криза. Имотите са най-доброто убежище!
      Няма убежище братле, има по малкото зло. Така мисля аз, всеки да си припознава на воля,.. квот си ще... И квот сабя покаже.
      Аз разбира се, съм за имотите.. но... и т.н...

Коментар

E, ти на кого предлагаш да вярваме? На анонимници от форума ли? Нали се видя какво се случва с банковата криза. Имотите са най-доброто убежище!
        И какво се е случило с банковата система?

Коментар

на брокери не вярвам. иначе най-вярвам на себе си. на журналисти също не вярвам .да не би да разбира от икономика повече от мен. да не кажем че от нищо не разбират
          Last edited by nradev; 21.06.2014, 18:56.

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
            ти не си добре. кои им вярва на медиите

Коментар

Кое е страшното? Че са паднали цените с 10 юро?!?! за региона в когото пишеш.
              Междувпрочем ти си единственият дето когато пишеш за движението на цените надолу вкарваш линк. Всички други са чукчи писатели.
              Онези които пишат за ръст, включая моята скромна персона винаги се аргументираме с линкове към статии от сериозни медии....може да е случайно, но едва ли...
              ти не си добре. кои им вярва на медиите

Коментар

• Първоначално изпратено от pepince Разгледай мнение
                Реалноста е друга, наистина, както в София така и в други областни градове, а да не говорим за дълбоката провинция, там е страшно.... Оставям настрана имотите старо строителство, вижте какво предлагат строителите, миналата година цената беше 390 Е м2, а тази е 340-380 Е м2...това ако е ръст на цените...

http://www.flamingo.bg/
                Кое е страшното? Че са паднали цените с 10 юро?!?! за региона в когото пишеш.
                Междувпрочем ти си единственият дето когато пишеш за движението на цените надолу вкарваш линк. Всички други са чукчи писатели.
                Онези които пишат за ръст, включая моята скромна персона винаги се аргументираме с линкове към статии от сериозни медии....може да е случайно, но едва ли...

Коментар

• pepince

Реалността е страшна - строителството е безобразно, строи се безмозъчно и инфраструктурата я плащат данъкоплатците а не тези които строят.Затова и инфраструктура няма и дори да се знае че е крайно необходимо да се направи нещо то не се прави защото няма пари. Свлачището в Аспарухово висящо над квартала е маркирано и известно но не е било неутрализирано защото би струвало много пари. От кога казвам че инфраструктурата когато се застроява ново строителство не трябва да се плаща от данъкоплатците а да се събират пари като се разрешава сроителството и с тях да се прави стартово а после да се поддържа с пари от данъците само.
                  D.Y.F-091066

Коментар

• Реалноста е друга, наистина, както в София така и в други областни градове, а да не говорим за дълбоката провинция, там е страшно.... Оставям настрана имотите старо строителство, вижте какво предлагат строителите, миналата година цената беше 390 Е м2, а тази е 340-380 Е м2...това ако е ръст на цените...

http://www.flamingo.bg/

Коментар

• [QUOTE=Babbitt;1059647729]
                      Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                      Интересното е вие защо прогнозирате спад, като комисиона ви е в милиони, а аз не вярвам в това като комисиона ми е скромните хиляди!!!
                      Ако ми отговорите логически на този въпрос, мога да повярвам, че пишете нещо реално..

ами ти кат земаш комисион в хиляди си пристрастен. аз не земам и гледам реално на нещата аз и моето семейство имаме имоти макар и не скъпи и имам интерс от ръст ама реалността е друга

Коментар

• [QUOTE=bpst;1059647720]
                        Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

Как да прогнозира спад като комисиона е % от сделката??
                        А сделките ги нЕма никакви.
                        Интересното е вие защо прогнозирате спад, като комисиона ви е в милиони, а аз не вярвам в това като комисиона ми е скромните хиляди!!!
                        Ако ми отговорите логически на този въпрос, мога да повярвам, че пишете нещо реално..

Коментар

• [QUOTE=nradev;1059647706]
                          Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение

съгласен съм че брокерите знаят цените в момента ама това мове секи грамотен да разбере.ама в бъдеще ка ги прогнозират да не са макроикономисти нещо.

и досега не съм чул брокер да прогнозира спад
                          Как да прогнозира спад като комисиона е % от сделката??
                          А сделките ги нЕма никакви.
                          "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• [QUOTE=Babbitt;1059647664]
                            Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                            Господине, естествено, че брокери на недвижимости ще анализират имотите, както банкерите кредитите, както финансовите анализатори - акциите, фючърсите и прочее..
                            Ето какво Ви пееше радиото още в началото на годината , а вие не го послушахте:
                            последен шанс да си купим жилище на добри цени

http://novanews.bg/news/view/2014/01...5%D1%86%D0%B0/
                            И това в национална медия, не в някое кафене или офисче.........
                            съгласен съм че брокерите знаят цените в момента ама това мове секи грамотен да разбере.ама в бъдеще ка ги прогнозират да не са макроикономисти нещо.

и досега не съм чул брокер да прогнозира спад

Коментар

• последен шанс да си купим жилище на добри цени

[QUOTE=nradev;1059647228]
                              Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                              Ръстът е реален според всички важни анализатори в областта, както пише. Ако за вас ръстта не е реален, посочете кой/кои да цитираме като източник? Ще е интересно!

П.П. Защо пишете подчертано, нима нямате вяра в собствените си писяния та трябва да са явно удебелени??????????????

Анализатори тоест брокери
                              Господине, естествено, че брокери на недвижимости ще анализират имотите, както банкерите кредитите, както финансовите анализатори - акциите, фючърсите и прочее..
                              Ето какво Ви пееше радиото още в началото на годината , а вие не го послушахте:
                              последен шанс да си купим жилище на добри цени

http://novanews.bg/news/view/2014/01...5%D1%86%D0%B0/
                              И това в национална медия, не в някое кафене или офисче.........

Коментар

• [QUOTE=Babbitt;1059647170]Ръстът е реален според всички важни анализатори в областта, както пише. Ако за вас ръстта не е реален, посочете кой/кои да цитираме като източник? Ще е интересно!

П.П. Защо пишете подчертано, нима нямате вяра в собствените си писяния та трябва да са явно удебелени??????????????

Анализатори тоест брокери

Коментар

Working...
                                X