Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Ама това, че е обърнал резбата дали ще се хареса на Путин

Коментар

• Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
      +1
      Ами да въведат наистина, щото някой би си помислил, че е инвеститор в доматите и овошките които зазажда сам. О Боже колко откачени и ненужни съждения , само и само да се замете темата за ръст. Вече почвам да мисля, че и тука разни НПО-та са се намесили.
      искам да светна съфорумците че това е наш приятел Лорда дето инвестирал в панел в Слатина 2008година на половин цена с кредит. сега понеже изплаща кредита от 60К лева на ГПР 9% пие чилийско “вино“ от 3 лева в Лидъл
      Last edited by nradev; 27.07.2014, 00:05.

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
        модераторите въведете некъв тест за интелигентнст за допускане във форума бе
        +1
        Ами да въведат наистина, щото някой би си помислил, че е инвеститор в доматите и овошките които зазажда сам. О Боже колко откачени и ненужни съждения , само и само да се замете темата за ръст. Вече почвам да мисля, че и тука разни НПО-та са се намесили.

Коментар

Глупости на търкалета, значи за да си инвеститор на NYSE, трябва да си емитент иначе не се брои, за да си инвеститор в злато или сребро, трябва лично да ги добиваш иначе не си инвеститор...абе защо ги пуснаха от лудницата пак до интернета?
          модераторите въведете некъв тест за интелигентнст за допускане във форума бе

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
            Мнение оценено с усвивка от старите ленти!Ииииии - супер - като имаш Хапартаменти за 100К еврака става 12К годишно отгоре...
            Ама като се събудиш реалността е съвсем друга!
            Инвестиция в недвижим имот е само ако си ИНВЕСТИТОР- демек ти си го построил на себестойност и свой риск и продаваш на пазарна цена. Тогава имаш печалба или принадена стойност.
            Като си купиш имот от пазара имаш СДЕЛКА
            , а не инвестиция!
            Ако ще си живееш в имота е добра сделка, на каквато и цена да го купиш щом можеш.
            Нооооо ако купуваш с цел "инвестиция"[ си е здраво набутване.
            И най-простия икономист ще ти каже, че принадената стойност на един продукт не може да се появи няколко пъти!!
            Е, може и да се появи, но само в мокри брокерски сънища...
            Глупости на търкалета, значи за да си инвеститор на NYSE, трябва да си емитент иначе не се брои, за да си инвеститор в злато или сребро, трябва лично да ги добиваш иначе не си инвеститор...абе защо ги пуснаха от лудницата пак до интернета?

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
              а от 2008ма колко е ръста
              Еееееее, колко е....
              Ами къде минус 35% некъде за софето.
              А за прованса си е 50% назад.
              Ама това е т. нар. "отрицателен ръст".
              Като "отрицателната доходност" когато падат цените на взаимните фондове на ИПтата...
              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                Ииииии - супер - като имаш Хапартаменти за 100К еврака става 12К годишно отгоре...
                Инвестиция в недвижим имот е само ако си ИНВЕСТИТОР - демек ти си го построил на себестойност и свой риск и продаваш на пазарна цена. Тогава имаш печалба или принадена стойност.
                Като си купиш имот от пазара имаш СДЕЛКА, а не инвестиция!
                Ако ще си живееш в имота е добра сделка, на каквато и цена да го купиш щом можеш.
                Нооооо ако купуваш с цел "инвестиция" си е здраво набутване.
                И най-простия икономист ще ти каже, че принадената стойност на един продукт не може да се появи няколко пъти!!
                а от 2008ма колко е ръста

Коментар

Вместо да смятат, повечето тук само глупости пишат. Добре ще ви го сметна:

От най-ниска цена за софия през І тримесечие на 2013г. до момента има ръст от около 3,5%. Като се прибави дефлацията която за 11 месеца е 1,9% а за посочения от мен период около 2,5. То излиза, че реалната пазарна цена в София-столица е приблизително 6%. Та така, на който не му изнася да не чете тази тема. Тук е за поскъпването Тоест реалността....
                  Ииииии - супер - като имаш Хапартаменти за 100К еврака става 12К годишно отгоре...
                  Инвестиция в недвижим имот е само ако си ИНВЕСТИТОР - демек ти си го построил на себестойност и свой риск и продаваш на пазарна цена. Тогава имаш печалба или принадена стойност.
                  Като си купиш имот от пазара имаш СДЕЛКА, а не инвестиция!
                  Нооооо ако купуваш с цел "инвестиция" си е здраво набутване.
                  "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• Първоначално изпратено от steppenwolf Разгледай мнение
                    Как ви се струва тристаен панел в Борово за 48,000 EUR на среден етаж и готов за обитаване. Набутване ли е е?
                    ефтино е . ама ако е за инвестиция не те съветвам. ако имаш кеш и ти трябва за тебе иделано е

Коментар

• Как ви се струва тристаен панел в Борово за 48,000 EUR на среден етаж и готов за обитаване. Набутване ли е е?

Коментар

Вместо да смятат, повечето тук само глупости пишат. Добре ще ви го сметна:

От най-ниска цена за софия през І тримесечие на 2013г. до момента има ръст от около 3,5%. Като се прибави дефлацията която за 11 месеца е 1,9% а за посочения от мен период около 2,5. То излиза, че реалната пазарна цена в София-столица е приблизително 6%. Та така, на който не му изнася да не чете тази тема. Тук е за поскъпването Тоест реалността....
                        Щом казваш
                        успех!

Коментар

• Вместо да смятат, повечето тук само глупости пишат. Добре ще ви го сметна:

Коментар

• Първоначално изпратено от taurus Разгледай мнение
                            Просто АНИ-тата заслужават пълен ignore, включително и наглата Babbitt, за която всички читатели са щрудели. Що не вземеш да се скриеш или преименуваш, а?!
                            Например на LandLady

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                              Не е точно така. Набълбукал се е с панелки на кредит, уви не от КТБ
                              +1
                              P.S. Набълбукала... разгледай й лаишките постове и ще усетиш неприязън, който чувствам и аз. Добре, че инвестора предлага опция да блокираш нежеланите елементи. Например в случая с Babbitt, щраквате тук и потвърждавате. На мен ми се появява само когато някой я цитира. Не помагайте на троловете да растат - не ги цитирайте и не им отговярайте, а най-добре пълен игнор!!

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Не те разбирам, като има търсене и цените са нагоре, ми продавай бе нали си брокер кво си седнала тука във форума да ни убеждаваш в някви тези. Изкарвай си комисиона и си свиркай....
                                или не е точно така......
                                И мен тази Babbitt почва да ме дразни с изказванията си, но аз по принцип имам алергия към АНИ-та - получавам обрив като ми се обадят да ми предлагат услугите си. Намесват се между купувачите и продавачите по най-брутален начин. А най-много ме дразни като алчнеят да вземат комисионни от двете страни. Ей това е направо върхът на наглостта и непрофесионализма. Въпреки, че не те представляват, това че си попаднал на тяхна оферта (която дори може и да не е тяхна, а са се натрапили на страната, пуснала обявата или може и просто да са си я откраднали и те си обаждат със заинтересован клиент). Докато има такива нагли брокери, цените ще са надолу! Те са една от причините пазара да стагнира, с техните съвети, анализи, публикации и опити за манипулиране на цените. Техният интерес да надуват цените е обусловен най-вече от по-лесното им прикачване като кърлежи на страната на продавачите, тъй като това е страната с офертата. И какво могат да предложат, ако нямаш нужда от тях? Ясно е - по-добра цена на сделката или комисионната им да е за сметка на купувача, като надуят леко цената... (те затова и искат да вземат от купувача, защото продавача най-често им казва - не ми трябвате, но аз искам тази цена, така че ако намерите някой балък, който не може да си намери моята оферта, а вашата - вземете му парите).Това е причината да мразят "стиснатите" купувачи, които искат по-ниски цени и в устите им винаги има ръст. На всички им е писнало от наглото им поведение. А преди сякаш не беше така. Отиваш сам в агенция, когато искаш да ти помогнат... Все едно сега да има брокери в mobile.bg и cars.bg - не мога да си го представя. Но е ясно защо - там цените са много по-ниски и няма как да ти искат +20%.

Просто АНИ-тата заслужават пълен ignore, включително и наглата Babbitt, за която всички читатели са щрудели. Що не вземеш да се скриеш или преименуваш, а?!
                                Last edited by taurus; 26.07.2014, 11:46.

Коментар

Working...
                                X