Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Last edited by sisiko; 29.06.2014, 21:37.

Коментар

• Класната, мога ли сам да се оценя на СЛАБ 2 а ти сама да се сетиш какво е мнението ми по темата за поскьпването на имотите .

Коментар

• Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
        Затова съм написала в определени карета. Редута не го броите за квартал
        Лозенец в частта му между парка на метростанция "Джеймс Баучер" , заведение Кошарите", американското посолство и една друга уличка
        Изток също има страхотни карета, дето грохота от Цариградско шосе въобще не се чува. Калиманци в Редута е уникална улица и става все по уникална, в частта и до Попова шапка. Дерзайте!
        Да като затвориш прозореца не се чува.Отвори си нощем прозореца и да видим дали не се чува.А за мръсотията е отделна тема.

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
          Хайдеее,пак се изцепи за кв.Изток и Цариградско шосе
          Бат'Пешо,ама що забравяш и бул.Драган Цанков хахаха
          Лош е квартала,лош и цените му са едни такива ниски,нискиии
          Тука не обсъждаме цените.Нямам и представа какви блянове терзаят душите на продавачите в Изток.Не не съм го забравил и Яворов не съм забравил и Г.М Димитров също.Това не пречи в Изток да има само една хубава сграда и тя да е тази в която ти имаш апартамент.Живеете в някакъв измислен свят в който сте си решили че Изток е хубав квартал.О.К кой съм аз да ви преча.Но самозаблудите са опасни.Изток е същия кенеф като Лозенец Люлин и въобще каквото се сетиш в София.Само самочувствието е в излишък ама карай

Коментар

• Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Мнение оценено с 3,1/2.Би ли посочил щото според мен Лозенец отдавна не става за нищо.Редута не го броя за никакъв квартал.На Яворов нв знам кое му е хубавото а в Изток не може да си отвориш прозореца щото грохота от Цариградско е ужасен
            Затова съм написал в определени карета. Редута не го броите за квартал
            Лозенец в частта му между парка на метростанция "Джеймс Баучер" , заведение Кошарите", американското посолство и една друга уличка
            Изток също има страхотни карета, дето грохота от Цариградско шосе въобще не се чува. Калиманци в Редута е уникална улица и става все по уникална, в частта и до Попова шапка. Дерзайте!
            Last edited by Babbitt; 23.05.2016, 09:50.

Коментар

Би ли посочил щото според мен Лозенец отдавна не става за нищо.Редута не го броя за никакъв квартал.На Яворов нв знам кое му е хубавото а в Изток не може да си отвориш прозореца щото грохота от Цариградско е ужасен

Хайдеее,пак се изцепи за кв.Изток и Цариградско шосе
              Бат'Пешо,ама що забравяш и бул.Драган Цанков хахаха
              Лош е квартала,лош и цените му са едни такива ниски,нискиии

Коментар

• Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                Хубави квартали са Яворов, Изток ,Лозенец и Редута с уговорката между отделни карета които бих Ви посочил сър.
                Би ли посочил щото според мен Лозенец отдавна не става за нищо.Редута не го броя за никакъв квартал.На Яворов нв знам кое му е хубавото а в Изток не може да си отвориш прозореца щото грохота от Цариградско е ужасен

Коментар

Мнение оценено на 4,1/2Нищо няма да се раздвижи.Дори във София и Варна.Преди да напишеш нещо помисли.Защо ми е да продавам стандартен панел от три стаи малка кухня спалня и хол с две тераси за да си купя курник две стаи без тераси който е строен без всякакви правила и норми.Новото строителство е боклук отвсякъде.И при земетръс е на земята.А това с хубавия квартал е голяма смешка ама голяма.Би ли ми казал как мож едно семейство с две деца да живее в спалня 12 квадрата и хол бокс 25.Ами ако децата са момче и момиче?Тия боклуци незнайно защо наречени от теб жилища стават за бекярски общежития и пенсионери.Ако не дай си Боже стане пожар ще падат цели фасади стиропор и ще изтровят сума народ.Ще ми е интересно да науча и какво е това чудо хубав квартал...Ако може да посочиш в София такъв ...чакам с интерес
                  Хубави квартали са Яворов, Изток ,Лозенец и Редута с уговорката между отделни карета които бих Ви посочил сър.

Коментар

• Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                    Ти не си нормален,хората с 86кубика строят цялата къща а ти ги зарови в земята.---ТОВА С ДУМИ НА СОБСТВЕНИК НА БЕТОНОВ ВЪЗЕЛ....Няма да ти обяснявам още колко пъти бях убеждаван вместо Б-20 да ползвам Б15 защото качеството на бетона им надхвърля нужните показатели (което всъщност се оказа истина).Ха сега направи си сметката колко от строителите на новото не са ги послушали
                    Трейдърко е шегобиец не му се връзвай.Добро е момчето

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      На бетонов възел или строителен предприемач менте цимент не можеш да му продадеш посмъртно, всички знаят от къде да си го купят на едро пък особенно в малка България.
                      Ти не си нормален,хората с 86кубика строят цялата къща а ти ги зарови в земята.---ТОВА С ДУМИ НА СОБСТВЕНИК НА БЕТОНОВ ВЪЗЕЛ....Няма да ти обяснявам още колко пъти бях убеждаван вместо Б-20 да ползвам Б15 защото качеството на бетона им надхвърля нужните показатели (което всъщност се оказа истина).Ха сега направи си сметката колко от строителите на новото не са ги послушали
                      За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

Коментар

На бетонов възел или строителен предприемач менте цимент не можеш да му продадеш посмъртно, всички знаят от къде да си го купят на едро пък особенно в малка България.
                        Трейдърко ма ти що си мислиш че тия неща ги върши някой друг а не самия предприемач.Стига се излагай бе човек.

Коментар

• На бетонов възел или строителен предприемач менте цимент не можеш да му продадеш посмъртно, всички знаят от къде да си го купят на едро пък особенно в малка България.
                          D.Y.F-091066

Коментар

• Купувал си някакъв цимент в торби който е менте ! Цимента и материалите са по качественни от едно време вече, а сграда никой не строи с цимент от магазина.
                            Случаите със пестене на цимент и желязо не би трябвало да са много , нищо не може да се спести особенно ако строиш и бързо рискуваш сградата да рухне докато строиш защото конструкцията се товари преди да има дори стартово втвърдяване на бетона.
                            Знам такива които неграмотни и си мислеха че строителя може да спести такива материали, но като ги светнат другите които имат малко опит поне да видиш как им припарва защото риска докато строят да падне е най голям.
                            D.Y.F-091066

Коментар

• Бате Пешо

Първо се стапя и то много бързо без почти да е отделил газове още, без изолация няма стопляне и ще изгорим горите за нула време.Безсмислено е да се топлят камъни.
                              D.Y.F-091066

Коментар

Как ще се запали стиропора да гори буйно под мазилката, няма въздух достатъчно и кислород. Просто се стапя, а като се стопи той е едно нищо като маса.
                                Не вичкото ново строителство е боклук, има такова което при земетресение ще издържи повече от всяко друго. Сега се проектира с компютърни програми, те имат опцията да симулират натоварване по елементите на сградата и проектирането когато е направено добре и съвременно е по добро. Светът върви напред. Най застрашени при земетръс са къщите старо строителство, между тях има такива които са много зле, но пък в интерес на истината има и така построени че са по стабилни от всичко но са много малко.
                                Докато се стопи сума народ ще измре от задушаване.А мазилката от високата температура пада.Новото строителство е тотален боклук строено от едни тарикати за глупаци.Отвори закона и го прочети.След десетата година отговорността е на етажната собственост всички други са невинни.Трейдърко ти или си наивен или гла...в.Остави проектирането гледай изпълнението.Цимента е некачествен и се слага по малко което намалява якостта.Със желязото е същото и там се слага по малко или с по малък диаметър.Всичко е ментак тотален ментак.А стиропора пет сантима е изолация колкото аз космонавт.Сградите са строени от неграмотни помаци които си нямат и абер от чертежи и сметки.Ново строителство не искам дори безплатно

Коментар

Working...
                                X